Parduotuvė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CASDON mini paštas
  Žaislinis paštas yra puikus žaislas kiekvienam vaikui, kurio žavisi kasdienis suaugusiųjų gyvenimas. Žaislas stimuliuoja vaiko vystymąsi: ugdo vaizduotę ir socialinius įgūdžius, palaiko motorinį ir regimąjį koordinavimą, formuoja motorinius įgūdžius, moko spręsti problemas ir padeda mokytis skaičiuo..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • Greito maisto restoranas Mini Burger Shop 35 vnt.
  Prekės ženklo WOOPIE Mini Burger Shop siūlo mums daugybę pramogų galimybių ir idėjų. Galime aptarnauti klientus, sukurti savo patiekalus ir patiekti svečius! Turi ekraną su mygtukais, paspaudus parduotuvė mums siūlo garso efektus! Į dozatorių galime pilti vandenį ir su šiaudeliu supilti į specialiai..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Greito maisto užkandinė Big Burger + 25 priedai
  Mini Burger Shop "BIG BURGER" iš WOOPIE prekės ženklo yra puikus žaidimų rinkinys. Galime aptarnauti klientus, kurie renkasi patiekalus tiesiai iš apšviesto prekystalio! Turi ekraną su mygtukais, paspaudus parduotuvė mums siūlo garso efektus! Į dozatorių galime pilti vandenį ir su šiaudeliu supilti ..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Kasos aparatas vaikams
  Kasos aparatas su priedais iš Smoby yra idealus pasiūlymas vaikams žaisti. Vaikai gali pasverti gaminius ir tada juos patikrinti. Skaitytojo pagalba jie gali nuskaityti sausainius ar makaronus. Tada pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele. Charakteristika:   &nbs..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€ 36.00€
 • Kasos aparatas vaikams iš medienos
  Kasos aparatas yra visiškai pagamintas iš medžio, išskyrus popieriaus ritinį, naudojamą kvitams ir popieriniams banknotams „spausdinti“. Prie kasos yra skaitmenų klaviatūra, be mygtukų „-“, „+“, „=“, „DEL“ ir grynųjų pinigų mygtuko. Kasos aparato priekyje yra ištraukiamas stalčius banknotams ir mone..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Kasos aparatas vaikams su priedais
  Kasos aparate yra skaitinė klaviatūra su klavišais nuo 0 iki 9, mygtukas "00", "="" ir didelis žalias ENTER klavišas. Dešinėje pusėje yra rankena su skaitytuvu. Atsiskaityti kortele ar grynaisiais? „Small Foot Design“ kasos aparatas palaiko abiejų tipų mokėjimus. Rinkinyje gausite 10 šių nominalų ba..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • KLEIN vaikiškas elektroninis kasos aparatas
  Klein gamintojo sukurtas kasos aparatas su terminalu ir skaitytuvu. Žaislas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko ir turi daug funkcijų, kurios sudomins kiekvieną mažos parduotuvės savininką. Žaislinė kasa turi svarbiausius tikro tokio tipo įrenginio elementus ir funkcijas, tai yra mygtuku atidarom..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • KLEIN vaikiškas elektroninis kasos aparatas
  Su Klein žaisliniu kasos aparatu vaikai galės pasijusti kaip tikroje parduotuvėje! Rinkinyje yra: kasos aparatas su skaičiuotuvu, kasos raktu ir mikrofonu, pinigų stalčius atsidaro paspaudus mygtuką, bankinių kortelių skaitytuvas, barkodų skeneris su šviesos efektais, monetos – 12 v..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€ 59.00€
 • KLEIN vaikiškas elektroninis kasos aparatas Barbie
  Su Klein žaisliniu kasos aparatu vaikai galės pasijusti kaip tikroje parduotuvėje! Rinkinyje yra: kasos aparatas su skaičiuotuvu, kasos raktu ir mikrofonu, pinigų stalčius atsidaro paspaudus mygtuką, bankinių kortelių skaitytuvas, barkodų skeneris su šviesos efektais, monetos – 12 v..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 69.00€
 • LITTLE TIKES pirkinių vežimėlis vaikams Cozy Coupe
  Su šiuo stilingu pirkinių vežimėliu Jūsų vaikas galės žaisti tikrą apsipirkimą! Prekių vežimėlis patogių formų, kad vaikučiams būtų lengva jį valdyti. Krepšelio kupe yra erdvi lėlytei ar meškučiui pasodinti skirta vieta. Patogus krepšelis pirkiniams susidėti. Detalės pagamintos iš kokybiškos plastma..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • LITTLE TIKES pirkinių vežimėlis vaikams Cozy Coupe
  Su šiuo stilingu pirkinių vežimėliu Jūsų vaikas galės žaisti tikrą apsipirkimą! Prekių vežimėlis patogių formų, kad vaikučiams būtų lengva jį valdyti. Krepšelio kupe yra erdvi lėlytei ar meškučiui pasodinti skirta vieta. Patogus krepšelis pirkiniams susidėti. Detalės pagamintos iš kokybiškos plastma..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Medinė prekybvietė-parduotuvė su 73 priedais
  Tooky Toy Wooden Grocery Store yra unikali vieta, kur vaikai gali mėgautis žaviomis ir saugiomis pramogomis. Šioje fantastiškoje parduotuvėje vaikai gali veikti kaip pardavėjas, pirkti, skaičiuoti ir dėlioti prekes lentynose. Tai ne tik pramogų šaltinis, bet ir puiki galimybė lavinti svarbius įgūdži..
  Mokestis: 85.12€ 103.00€
 • Medinė žaidimų ir prekybos ledainė su 42 aksesurais
  Vaikai ledų parduotuvėje gali žaisti valandų valandas, nes gaminys siūlo daug daugiau nei kiti tokio tipo žaislai, pvz.:      be klasikinio kaušelių su ledais uždėjimo ant kūgių, ledus galima pasigaminti ir mašinos pagalba.      viršutinėje kasos dalyj..
  Mokestis: 101.65€ 123.00€
 • Medinė žaidimų ledainė su priedais rinkinyje
  Dideliame „Viga“ prekės ženklo mediniame ledų stove yra gražiai pagaminti ledai, kūgiai, saldainiai ir net magnetinis ledų kaušelis, kad būtų dar tikroviškesnis mažasis ledų pardavėjas. Ledų kaušelius galima laisvai dėti naudojant magnetinį šaukštą. Šoninėje sienelėje yra kreidos lenta, ant kurios g..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€
 • Medinė žaidimų parduotuvė su priedais
  Medinis VIGA prekinio ženklo turgaus stendas leis pardavėjo vaidmenį perkelti į aukštesnį pramogų lygį. Pasteliniais žaliais atspalviais nudažytas kioskas, pagamintas iš medžio masyvo, tikrai sužavės jūsų vaikus ir taps jų mėgstamiausiu žaidimų kampeliu. Yra dvi lentynos, aukštesnė padalinta į tris ..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€
 • Medinis kasos aparatas su kasos juosta
  Kasos aparatas pagamintas vien tik iš medžio (išimtis – popieriaus ritinėlis kvitų „spausdinimui“ ir metalinis varpelis, kuris skambės kaskart, kai norėsite atidaryti kasą). Kasos aparate yra skaičių klaviatūra nuo 0 iki 9 ir mygtukai "=" ir "+". Rulonas sumontuotas aparato viduje, todėl ritinio gal..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinis restoranas-užkandinė Star Diner 2in1
  Restoranas-užkandinė Star Diner 2in1 Virtuvės dalį sudaro:      orkaitė su užrakinamomis durelėmis, 2 judančios rankenėlės virš jos,      šildymo plokštė su degikliu ir kilnojama rankenėle,      grilis,    &nbs..
  Mokestis: 247.11€ 299.00€
 • Medinis supermarketas
  Tvirtai pagamintas žaislas iš žinomo žaislų gamintojo Goki. Šie elementai verti dėmesio:      Didelis parduotuvės dydis leis laisvai judėti viduje ir patogiai aptarnauti klientus bei eksponuoti parduodamas prekes;      didelis lentynų skaičius leis len..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • Medinis supermarketas žaidimams
  Puikus rinkinys žaisti parduotuvėje. Puikiai tinka atlikti pardavėjo ir kliento vaidmenį. Prekystalis susideda iš daugybės stelažų ir lentynų, kaip ir tikroje parduotuvėje ar daržovių parduotuvėje. Gražios spalvos ir estetiškas dizainas skatina žaisti. Visas daiktas pagamintas iš medžio, o tai garan..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • Medinis supermarketas žaidimams su markize
  Supermarketas pagamintas iš tvirtų, kokybiškų medžiagų      didelis, leidžiantis patogiai žaisti;      ekologiška ir patvari medžiaga, iš kurios jis buvo pagamintas;      markizė;      papildomas šoninis stov..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Metalinės svarstyklės su svareliais GOKI
  Įmonė Goki pristato metalines svarstykles su svareliais. Tai kruopščiai pagamintas žaislas, dėmesingas detalėms ir tuo pačiu turintis visas sąlygas laikyti jį pusiau profesionaliu matavimo prietaisu.Norint užtikrinti tikslius matavimus, prieš naudojimą svarstyklės turi būti ištaruotos. Visi svarstyk..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Mini marketas su kasos aparatu ir 42 priedais
  Prekės ženklo „WOOPIE“ parduotuvė „Supermarket 42 Elementy“ siūlo mums daugybę pramogų galimybių ir idėjų. Galime aptarnauti klientus, pasverti gaminius ir naudotis skaitytuvu! Rinkinys lavina rankinius įgūdžius, vaizduotę, kūrybiškumą ir savarankišką mąstymą. Charakteristika:   &nbs..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Mini picerija su 35 žaidimų priedais
  Mini picos parduotuvė siūlo daugybę pramogų galimybių ir idėjų. Galime aptarnauti klientus, sukurti savo patiekalus ir patiekti svečius! Turi ekraną su mygtukais, paspaudus parduotuvė mums siūlo garso efektus! Į dozatorių galime pilti vandenį ir su šiaudeliu supilti į specialiai tam skirtus puodeliu..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Mini žaidimų parduotuvė vaikams su 48 aksesuarais
  Pristatome išskirtinį WOOPIE prekės ženklo vaikišką prekybos centrą – pilną interaktyvių funkcijų rinkinį, kuris tiek berniukams, tiek mergaitėms suteiks daug valandų žavingų pramogų. Su 48 įvairiais aksesuarais, lavinančiais vaizduotę ir lavinančiais socialinius bei motorinius įgūdžius, šis žaislas..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Parduotuvės reikmenys Fresh Mart
  Parduotuvės reikmenys Fresh Mart. Rinkinyje 70 vnt įvairių priedų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€ 42.90€
 • Pirkinių krepšelis vaikams
  Elegantiškas pirkinių vežimėlis vaikams, pagamintas žinomo žaislų gamintojo WoodyLand. Vežimėlio rėmas pagamintas iš metalo, taip pat turi 4 ratus iš sustiprinto plastiko. Pažymėtina priekinė ašis, kurios ratai yra pasukami ir leidžia lengvai manevruoti vežimėliu. Vežimėlis taip pat turi vietą..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Pirkinių krepšelis, KLEIN
  Pirkinių krepšelis vaikams. Matmenys: 42 x 35 x 46 (IxPxA) cm. Aukštis iki rankenos 46 cm. Rekomenduojama nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 29.00€
 • SMOBY Disney Princess vežimėlis su indais + 17 priedų
  „Smoby“ stalo indų vežimėlis „Disney Princess“ leis mažiesiems šeimininkams linksminti draugus gardžia arbata. Žavingas stalas su praktiška rankena ir nuimamu padėklu, kuriame telpa visi indai. Patogaus vežimėlio dėka šį paslaugų rinkinį galite lengvai perkelti į bet kurią vietą. Oficialus Disney li..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 54.00€
 • SMOBY elektroninė kasa
  SMOBY elektroninė kasa mažiesiems pardavėjams. Tegul nuo šiol Jūsų vaikas pasijaučia tikru pardavėju žaisdamas su šia nuostabia vaikiška kasa. Inovatoriškai ir naujoviškai sukurtas sensorinis langas kaip tikroje kasoje. Nuspaudus ant sensorinio lango esančius produktus, kasoje matomos prekės kainos...
  Mokestis: 38.84€ 47.00€ 49.00€
 • SMOBY kasos aparatas su svarstyklėmis ir kortelių skaitytuvu
  Kasos aparatas su priedais iš Smoby yra idealus pasiūlymas vaikams žaisti. Vaikai gali pasverti gaminius ir tada juos nuskenuoti. Skaitytuvo pagalba jie gali nuskanuoti sausainius ar makaronus. Tuomet pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele.      - komplek..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 49.00€
 • SMOBY prekybos centras su pirkinių krepšeliu ir elektroniniu skaitytuvu
  Prekybos centras su vežimėliu, elektroniniu kasos aparatu su skaitytuvu ir svarstyklėmis iš Smoby yra moderni bakalėjos parduotuvė, kurioje vaikai gali apsipirkti ir parduoti prekes. Didelėje prekyvietėje įrengtos mechaninės svarstyklės, ant kurių galima sverti vaisius ir daržoves. Į rinkinį įeina s..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€ 115.00€
 • SMOBY šokolado gamybos fabrikas
  Saldainių fabrikas leidžia vaikui prisiimti konditerio vaidmenį. Vaikas turi galimybę pasigaminti ir papuošti skanius saldumynus. Saldžios linksmybės garantuotos! Rinkinys yra puiki dovana visiems vaikams, leidžia kūrybiškai žaisti virtuvėje. Tai patiks visiems saldumynų mėgėjams! Charakteristika..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • SMOBY vaikiška parduotuvė Maxi market su 50 priedų
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta mėgdžioti - taip jie sužino apie savo artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų, imituojančių kasdienį gyvenimą, serija leidžia vaikams mokytis skirtingų vertybių per žaidimą. Nauja Maxi Market žaislinė parduotuvė su šaldikliu yra įdomus ir interaktyvus žaidi..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 119.00€
 • SMOBY vaikiška parduotuvė Maxi market su 50 priedų
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta mėgdžioti - taip jie sužino apie savo artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų, imituojančių kasdienį gyvenimą, serija leidžia vaikams mokytis skirtingų vertybių per žaidimą. Nauja Maxi Market žaislinė parduotuvė su šaldikliu yra įdomus ir interaktyvus žaidi..
  Mokestis: 95.04€ 115.00€ 135.00€
 • SMOBY žaislinė parduotuvė su elektroniniu kasos aparatu Fresh Market
  Tai puikus rinkinys žaisti parduotuvėje. Rinkinį sudaro reikiama įranga ir funkcijos, dėl kurių žaidimas atspindi veiklą, kurią vaikai stebi kasdieniame gyvenime ir noriai mėgdžioja. Žaidimas su parduotuve suteikia vaikams savarankiškumo jausmą, lavina jų vaizduotę ir kūrybiškumą, o grupėje suteikia..
  Mokestis: 68.60€ 83.00€
 • Vaikiškas kasos aparatas su priedais
  Moderni žaislinė Casdon parduotuvės kasa. Elektroninė, su tikru skaičiuotuvu, lietimui jautriu ekranu ir mikrofonu. Rinkinyje rasite žaislinių prekių ir pinigų rinkinį. Tai puikus būdas sustiprinti skaičiavimo įgūdžius bei geriau pažinti pinigus. Žaislinė prekybos centro kasa su pinigų stalčiu..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaidimų parduotuvė Supermarketas su priedais
  Žaidimų parduotuvė Supermarketas su priedais leis jūsų vaikui pasijusti tarsi už tikros parduotuvės kasos! Dėmesys kiekvienai smulkmenai užtikrins saugių ir įtraukiančių vaikų pramogas. Pradėkite savo įdomią kelionę į prekybos pasaulį naudodami skaitytuvą, kuris atgaivina kiekvieną pirkinį. Šis..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€