Parduotuvė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • CASDON mini paštas
  Žaislinis paštas yra puikus žaislas kiekvienam vaikui, kurio žavisi kasdienis suaugusiųjų gyvenimas. Žaislas stimuliuoja vaiko vystymąsi: ugdo vaizduotę ir socialinius įgūdžius, palaiko motorinį ir regimąjį koordinavimą, formuoja motorinius įgūdžius, moko spręsti problemas ir padeda mokytis skaičiuo..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • Kasos aparatas vaikams
  Kasos aparatas su priedais iš Smoby yra idealus pasiūlymas vaikams žaisti. Vaikai gali pasverti gaminius ir tada juos patikrinti. Skaitytojo pagalba jie gali nuskaityti sausainius ar makaronus. Tada pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele. Charakteristika:   &nbs..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€ 36.00€
 • Kasos aparatas vaikams iš medienos
  Kasos aparatas yra visiškai pagamintas iš medžio, išskyrus popieriaus ritinį, naudojamą kvitams ir popieriniams banknotams „spausdinti“. Prie kasos yra skaitmenų klaviatūra, be mygtukų „-“, „+“, „=“, „DEL“ ir grynųjų pinigų mygtuko. Kasos aparato priekyje yra ištraukiamas stalčius banknotams ir mone..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Kasos aparatas vaikams su priedais
  Kasos aparate yra skaitinė klaviatūra su klavišais nuo 0 iki 9, mygtukas "00", "="" ir didelis žalias ENTER klavišas. Dešinėje pusėje yra rankena su skaitytuvu. Atsiskaityti kortele ar grynaisiais? „Small Foot Design“ kasos aparatas palaiko abiejų tipų mokėjimus. Rinkinyje gausite 10 šių nominalų ba..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Kasos aparatas vaikams su priedais
  Geros dovanų idėjos yra gerbiamo žaislų vaikams gamintojo „Smoby“ interaktyvi kasa su jutikliniu skydeliu. Fantastiškas interaktyvus parduotuvės rinkinys berniukui ir mergaitei. Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir pasaulį. „Smoby“ ž..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 39.00€
 • KLEIN vaikiškas elektroninis kasos aparatas
  Su Klein žaisliniu kasos aparatu vaikai galės pasijusti kaip tikroje parduotuvėje! Rinkinyje yra: kasos aparatas su skaičiuotuvu, kasos raktu ir mikrofonu, pinigų stalčius atsidaro paspaudus mygtuką, bankinių kortelių skaitytuvas, barkodų skeneris su šviesos efektais, monetos – 12 v..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • KLEIN vaikiškas elektroninis kasos aparatas Barbie
  Su Klein žaisliniu kasos aparatu vaikai galės pasijusti kaip tikroje parduotuvėje! Rinkinyje yra: kasos aparatas su skaičiuotuvu, kasos raktu ir mikrofonu, pinigų stalčius atsidaro paspaudus mygtuką, bankinių kortelių skaitytuvas, barkodų skeneris su šviesos efektais, monetos – 12 v..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 69.00€
 • LITTLE TIKES pirkinių vežimėlis vaikams Cozy Coupe
  Su šiuo stilingu pirkinių vežimėliu Jūsų vaikas galės žaisti tikrą apsipirkimą! Prekių vežimėlis patogių formų, kad vaikučiams būtų lengva jį valdyti. Krepšelio kupe yra erdvi lėlytei ar meškučiui pasodinti skirta vieta. Patogus krepšelis pirkiniams susidėti. Detalės pagamintos iš kokybiškos plastma..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • LITTLE TIKES pirkinių vežimėlis vaikams Cozy Coupe
  Su šiuo stilingu pirkinių vežimėliu Jūsų vaikas galės žaisti tikrą apsipirkimą! Prekių vežimėlis patogių formų, kad vaikučiams būtų lengva jį valdyti. Krepšelio kupe yra erdvi lėlytei ar meškučiui pasodinti skirta vieta. Patogus krepšelis pirkiniams susidėti. Detalės pagamintos iš kokybiškos plastma..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Medinė parduotuvė ant ratukų su 54 priedais
  Medinė „Tooky Toy“ parduotuvė leis jūsų vaikui savarankiškai valdyti savo parduotuvę. Rinkinyje yra net 54 aksesuarai, kurių dėka jis leis daugybę valandų smagiai praleisti laiką. Pagerėja jūsų vaiko socialiniai ir bendravimo įgūdžiai. Pagaminta iš patvarios medienos ir dažyta netoksiškais dažais, k..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Medinė parduotuvė, supermarketas Fresh Mart
  Medinė parduotuvė, supermarketas Fresh Mart. Parduotuvė su lentynomis, prekėms susidėti. Kasos aparatas, kortelių skaitytuvas, pinigų kasa. Puikus dizainas, aukštos kokybės mediena. PASTABA: pavaizduotų prekių rinkinyje nėra. Jas įsigyti galima atskirai (SPAUSTI >>>ČIA<<<) Parduotu..
  Mokestis: 214.05€ 259.00€
 • Medinė žaidimų ir prekybos ledainė su 42 aksesurais
  Vaikai ledų parduotuvėje gali žaisti valandų valandas, nes gaminys siūlo daug daugiau nei kiti tokio tipo žaislai, pvz.:      be klasikinio kaušelių su ledais uždėjimo ant kūgių, ledus galima pasigaminti ir mašinos pagalba.      viršutinėje kasos dalyj..
  Mokestis: 101.65€ 123.00€
 • Medinis kasos aparatas su kasos juosta
  Kasos aparatas pagamintas vien tik iš medžio (išimtis – popieriaus ritinėlis kvitų „spausdinimui“ ir metalinis varpelis, kuris skambės kaskart, kai norėsite atidaryti kasą). Kasos aparate yra skaičių klaviatūra nuo 0 iki 9 ir mygtukai "=" ir "+". Rulonas sumontuotas aparato viduje, todėl ritinio gal..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinis restoranas-užkandinė Star Diner 2in1
  Restoranas-užkandinė Star Diner 2in1 Virtuvės dalį sudaro:      orkaitė su užrakinamomis durelėmis, 2 judančios rankenėlės virš jos,      šildymo plokštė su degikliu ir kilnojama rankenėle,      grilis,    &nbs..
  Mokestis: 247.11€ 299.00€
 • Medinis supermarketas
  Tvirtai pagamintas žaislas iš žinomo žaislų gamintojo Goki. Šie elementai verti dėmesio:      Didelis parduotuvės dydis leis laisvai judėti viduje ir patogiai aptarnauti klientus bei eksponuoti parduodamas prekes;      didelis lentynų skaičius leis len..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • Medinis supermarketas žaidimams
  Puikus rinkinys žaisti parduotuvėje. Puikiai tinka atlikti pardavėjo ir kliento vaidmenį. Prekystalis susideda iš daugybės stelažų ir lentynų, kaip ir tikroje parduotuvėje ar daržovių parduotuvėje. Gražios spalvos ir estetiškas dizainas skatina žaisti. Visas daiktas pagamintas iš medžio, o tai garan..
  Mokestis: 78.51€ 95.00€
 • Medinis supermarketas žaidimams su markize
  Supermarketas pagamintas iš tvirtų, kokybiškų medžiagų      didelis, leidžiantis patogiai žaisti;      ekologiška ir patvari medžiaga, iš kurios jis buvo pagamintas;      markizė;      papildomas šoninis stov..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€
 • Metalinės svarstyklės su svareliais GOKI
  Įmonė Goki pristato metalines svarstykles su svareliais. Tai kruopščiai pagamintas žaislas, dėmesingas detalėms ir tuo pačiu turintis visas sąlygas laikyti jį pusiau profesionaliu matavimo prietaisu.Norint užtikrinti tikslius matavimus, prieš naudojimą svarstyklės turi būti ištaruotos. Visi svarstyk..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Parduotuvės reikmenys Fresh Mart
  Parduotuvės reikmenys Fresh Mart. Rinkinyje 70 vnt įvairių priedų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€ 42.90€
 • Pirkinių krepšelis vaikams
  Elegantiškas pirkinių vežimėlis vaikams, pagamintas žinomo žaislų gamintojo WoodyLand. Vežimėlio rėmas pagamintas iš metalo, taip pat turi 4 ratus iš sustiprinto plastiko. Pažymėtina priekinė ašis, kurios ratai yra pasukami ir leidžia lengvai manevruoti vežimėliu. Vežimėlis taip pat turi vietą..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Pirkinių krepšelis, KLEIN
  Pirkinių krepšelis vaikams. Matmenys: 42 x 35 x 46 (IxPxA) cm. Aukštis iki rankenos 46 cm. Rekomenduojama nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • SMOBY elektroninė kasa
  SMOBY elektroninė kasa mažiesiems pardavėjams. Tegul nuo šiol Jūsų vaikas pasijaučia tikru pardavėju žaisdamas su šia nuostabia vaikiška kasa. Inovatoriškai ir naujoviškai sukurtas sensorinis langas kaip tikroje kasoje. Nuspaudus ant sensorinio lango esančius produktus, kasoje matomos prekės kainos...
  Mokestis: 38.84€ 47.00€ 49.00€
 • SMOBY kasos aparatas su svarstyklėmis ir kortelių skaitytuvu
  Kasos aparatas su priedais iš Smoby yra idealus pasiūlymas vaikams žaisti. Vaikai gali pasverti gaminius ir tada juos nuskenuoti. Skaitytuvo pagalba jie gali nuskanuoti sausainius ar makaronus. Tuomet pirkėjas gali atsiskaityti grynaisiais arba mokėjimo kortele.      - komplek..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 46.05€
 • SMOBY kasos aparatas vaikams
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl pažįsta artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų serija, imituojanti kasdienio gyvenimo prietaisus, leidžia vaikams žaisti ir tyrinėti tam tikras vertybes. Didelis elektroninis parduotuvės kasos aparatas su skaitytuvu. Pateikiame išs..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 46.05€
 • SMOBY vaikiška kepyklėlė su priedais 26 vnt
  Smoby kepyklėlėje supermarkete vaikas suras tokius produktus, kurie yra tikrose kepyklėlėse. Elektroninis kasos aparatas su ekranu ir tikra skaičiuokle; Kreditinių kortelių skaitytuvas; Laikrodis; 26 priedai: maistą imituojantys produktai, monetos ir kt. Svoris 4 kg. Reikalingos bate..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€ 69.00€
 • SMOBY vaikiška parduotuvė Maxi Market su 42 priedais
  Prekybos centras su grynaisiais, svarstyklėmis, vežimėliu ir 42 priedais – puikus smagus pasiūlymas, skatinantis vaikų vaizduotę, lavinantis gebėjimą vaidinti scenarijus. Neabejotina rinkinio atrakcija – elektroninis kasos aparatas su skaičiuotuvu (LCD ekranas) ir stalčiumi, kuriame galima laikyti p..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 107.90€
 • SMOBY vaikiška parduotuvė Maxi market su 50 priedų
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta mėgdžioti - taip jie sužino apie savo artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų, imituojančių kasdienį gyvenimą, serija leidžia vaikams mokytis skirtingų vertybių per žaidimą. Nauja Maxi Market žaislinė parduotuvė su šaldikliu yra įdomus ir interaktyvus žaidi..
  Mokestis: 87.60€ 106.00€ 109.00€
 • Vaikiškas kasos aparatas
  Vaikiškas kasos aparatas Vaikai seka kiekvieną suaugusio judesį ir mėgsta kopijuoti elgesį, imituoti jų darbus. Vaikiškas kasos aparatas su integruotu LCD ekranu funkcionalumas ir dizainas atitinka realios parduotuvės įvaizdį. Smoby kasos aparatas su priedais yra puikus pasiūlymas vaikams...
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Vaikiškas kasos aparatas su priedais
  Moderni žaislinė Casdon parduotuvės kasa. Elektroninė, su tikru skaičiuotuvu, lietimui jautriu ekranu ir mikrofonu. Rinkinyje rasite žaislinių prekių ir pinigų rinkinį. Tai puikus būdas sustiprinti skaičiavimo įgūdžius bei geriau pažinti pinigus. Žaislinė prekybos centro kasa su pinigų stalčiu..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€