Medinės kaladėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN medinės kaladėlės 100 vnt.
  100 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į k..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • EICHHORN medinės kaladėlės 50 vnt.
  50 medinių, spalvotų, įvairių geometrinių figūrų kaladėlių. Kaladėlės sudėtos plastikiniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti kaladėles į ki..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Medinės kaladėlės vaikams 50 vnt.
  Viga vaikiškos medinės kaladėlės Ferma padės vaikui nuo 2 metų formuoti rankų judesių tikslumą ir koordinaciją. Rinkinyje yra 50 kaladėlių su spalvingomis ir skirtingomis geometrinėmis figūromis. Kaladėlės su įvairių gyvūnų ir augalų piešiniais. Viga vaikiškų medinių kaladėlių įvairovė suteikia vaik..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • Edukacinės medinės kaladėlės su raidėmis, skaičiais ir kt.
  Edukacinės medinės kaladėlės su raidėmis, skaičiais ir kt. Mokomasis rinkinys iš 70 įvairių formų, spalvų, skaičių, raidžių ir gražios grafikos kaladėlių iš lokio Zisio pasaulio. Pagamintas iš natūralios medienos, tai idealus bendrosios raidos žaislas vaikams nuo 2 metų. Rinkinyje, be kitų dvipus..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • GOKI medinių kaladėlių dėlionė
  GOKI medinių kaladėlių dėlionė tai puikus užsiėmimas vaikams kurie mėgsta dėlioti kaladėles, mokosi pažinti spalvas ir formas. Žaidimas su šiomis medinėmis kaladėlėmis lavina vaiko vaizduotės vystymąsi. Sudėtos piramidės aukštis 54 cm. Rinkinyje: 12 kaladėlių su "arkomis", 6 voleliai, trikampio form..
  Mokestis: 11.97€ 14.48€
 • Kaladėlių bokštas su gyvūnais LELIN
  Kaladėlių bokštas iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kaladėlių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 6 kaladėlės su įvairiais piešinėliais ir 6 naminiai gyvūnai. Išmatavimai: Mažiausia kaladėlė yra 7 x 7 cm Didžiausia kaladėlė yra 12 x 12 cm Sudėlioto bokštelio aukšt..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • Medinės geometrinės kaladėlės balansavimui 52 elementai
  Tradicinės puikios formos ir modernios bei spalvingos Viga prekės ženklo kaladėlės leis Jūsų vaikui įveikti vis sunkesnius iššūkius. Vaikai gali atrasti kaladėlių savybes, sužinoti dydžius, formas, spalvų derinius ir raštus. Begalinės dizaino galimybės vos keliais blokeliais. Pastatykite nuostabius ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinės kaladėlės su raidėmis ir skaičiais VIGA
  Rinkinyje yra 100 spalvotų kaladėlių, sudarytų iš raidžių, skaičių, atimties ir daugybos simbolių. Tai puikus sprendimas jūsų vaikui mokytis per žaidimą abėcėlės ir skaičiuoti iki 10. Formų įvairovė leidžia vaikams sukurti unikalius pastatus, miestus ir įrenginius. Kaladėlės supakuotos į plastikinį ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinės spalvotos kaladėlės dėžutėje 50 vnt.
  Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 50 vnt. Kaladėlės sudėtos kartoniniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti metant kaladėles į kibirėlį...
  Mokestis: 17.77€ 21.50€
 • Medinės spalvotos kaladėlės dėžutėje 75 vnt.
  Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 75 vnt. Kaladėlės sudėtos kartoniniame kibirėlyje su rankena. Žaidimas kaladėlėmis skatina loginį mąstymą, taip pat supažindina su spalvų ir formų įvairove. Kibirėlio dangtelyje yra skirtingų formų ertmės, per kurias galima rūšiuoti metant kaladėles į kibirėlį...
  Mokestis: 20.25€ 24.50€
 • Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 100 vnt.
  Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 100 vnt. Iš lengvo, natūralaus medžio pagamintas mokomasis rinkinys yra puikus bendrojo lavinimo žaislas, skatinantis žaisti kartu. Tai ugdo kūrybiškumą ir yra puikus žaislas, mokantis formų ir spalvų pavadinimus nuo mažens. „100 spalvotų kaladėlių“ yra daug..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 50 vnt.
  Medinės spalvotos kaladėlės kibirėlyje 50 vnt. Iš lengvo, natūralaus medžio pagamintas mokomasis rinkinys yra puikus bendrojo lavinimo žaislas, skatinantis žaisti kartu. Tai ugdo kūrybiškumą ir yra puikus žaislas, mokantis formų ir spalvų pavadinimus nuo mažens. „50 spalvotų kaladėlių“ yra daugia..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinis kaladėlių miestas 88 vnt.
  Medinis kaladėlių miestas 88 vnt. Medinės kaladėlės puikiai tinka vaikams, net ir labai mažiems – dėl savo formos ir dydžio nekelia grėsmės jų sveikatai, o tuo pačiu leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir gebėjimą kurti pirmosios statybos. Visi elementai dažomi saugiais vaika..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Medinis traukinukas su spalvotomis kaladėlėmis
  Spalvingas prekinis traukinys su kaladėlėmis – žaislas jaunesniems traukinių gerbėjams.. Kiekviename vagone vežami skirtingi kaladėliai, o tai suteikia daug linksmybių ir išdėstymo galimybių. Viena vertus, tai tradicinis medinis žaislas, skirtas žaisti su traukinuku, kita vertus, žaislas įdomiam ir ..
  Mokestis: 15.32€ 18.54€
 • Medinių formelių dėlionė Animal
  Įspūdingas būdas sužinoti apie spalvas, formas ir dydžius naudojant šį 15 didelių dalių žaidimų komplektą. Sukurkite savo ūkio gyvūnus ant žaidimų lentos arba atskirai ūkio scenoje. Skatina vaizduotę ir puikius rankų ir akių koordinavimo įgūdžius. Amžius: 1+ Dydis: 22 x 18 x 12 cm; Pagrindo..
  Mokestis: 11.16€ 13.50€
 • Medinių geometrinių kaladėlių loginis žaidimas
  Puikus medinis loginis žaidimas „Geometrinės figūros“ patogioje ir praktiškoje dėžutėje. Komplekte yra 48 skirtingų formų ir spalvų medinės formos. Baigus žaidimą – visos kaladėlės bus saugiai sudėtos į dėžutę. Žaislas palaikys motorinius įgūdžius, judesių koordinavimą, erdvinį suvokimą, logiką, va..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Medinių kaladėlių piramidė su formelių rūšiuokle
  Medinių kaladėlių piramidė su formelių rūšiuokle. Sustatytos kaladėlių piramidės aukštis 41 cm. Rinkinys iš 10 elementų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Medinių kaladėlių rinkinys kibirėlyje 50 vnt.
  Medinės „Viga“ kaladėlės yra vienos iš nuostabiausių žaislų, kurios ilgą laiką tarnaus ir suteiks džiaugsmą jūsų vaiku. Žaidžiant su kaladėlėmis, vaikas formuoja rankų judesių tikslumą, koordinaciją, skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Komplektą sudaro 50 spalvingos kaladėlės su spalving..
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • Medinių kaladėlių rinkinys kibirėlyje 75 vnt.
  Medinės „Viga“ kaladėlės yra vienos iš nuostabiausių žaislų, kurios ilgą laiką tarnaus ir suteiks džiaugsmą jūsų vaiku. Žaidžiant su kaladėlėmis, vaikas formuoja rankų judesių tikslumą, koordinaciją, skatina loginio ir meninio intelekto vystymąsi. Komplektą sudaro 75 spalvingos kaladėlės su spalving..
  Mokestis: 15.08€ 18.25€
 • Medinių kaladėlių rinkinys Natural 200 vnt.
  Dėl daugybės elementų rinkinio galite pastatyti bet kokią konstrukciją, o jus gali apriboti tik jūsų vaizduotė. Kaladėlės yra malonios pramogos, bet kartu lavina kantrybę, susikaupimą, rankų judesių tikslumą ir kūrybiškumą! Rinkinyje iš viso yra 200 stačiakampių kaladėlių, visos pagamintos iš natūra..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinių spalvotų kaladėlių karutis
  Medinė vaikštynė, stumdukas, vežimėlis su spalvingomis medinėmis didelėmis kaladėlėmis tikrai suteiks daug pramogų patiems mažiausiems, mėgstantiems daiktus perkelti iš vietos į vietą. Kaladėlės pritaikytos mažiausių vaikų rankoms, jos pasiteisins žaidžiant sode, terasoje, paplūdimyje. Vežimėlis tur..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€
 • Medinių spalvotų kaladėlių rinkinys kibirėlyje 80vnt.
  Išlaisvink savo fantaziją ir kurk viską, kas ateina į galvą, naudodamas komplekte esančius elementus. Atskiri elementai pažymėti skaičiais, raidėmis ir nuotraukomis su gyvūnais. Rinkinyje yra elementų, pagamintų iš minkštos medžiagos, o juos paspausdami vaikai gali išgirsti ypač malon..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinių spalvotų kaladėlių rinkinys kibirėlyje su rūšiuokle 100 vnt.
  Medinių spalvotų kaladėlių rinkinys kibirėlyje su rūšiuokle 100 vnt. Atraskite begalines kūrybinio kūrimo galimybes su mūsų TOOKY TOY prekės ženklo medinių kaladėlių rinkiniu! Rinkinyje rasite net 100 skirtingų formų ir spalvų konstrukcinių elementų, o kai kurie iš jų turi net skaičius ir raides,..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Miestas iš spalvotų medinių kaladėlių 121 elementas
  Medinės kaladėlės puikiai tinka vaikams, net ir labai mažiems – dėl savo formos ir dydžio nekelia grėsmės jų sveikatai, o tuo pačiu leidžia lavinti rankinius įgūdžius, erdvinę vaizduotę ir gebėjimą kurti pirmosios statybos. Visi elementai dažomi saugiais vaikams ir aplinkai nekenksmingais dažais,..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • VIGA medinis rinkinys Miestas iš medinių blokelių
  Medinis „Viga“ prekės ženklo „City Block Set“ rinkinys yra idealus žaislas būsimiems architektams, norintiems susikurti savo miesto planą. Išskleiskite modelį ir naudokite įvairių formų bei gražių spalvų kaladėles, kad sukurtumėte miestą! Rinkinyje yra 60 kaladėlių, iš kurių galite pastatyti mokyklą..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€