Fermos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • ECOIFFIER ferma
  ECOIFFIER ferma skirta mažiesiems fermeriams, kurie turės prižiūrėti gyvūlius ir pačią fermą. Fermoje gyvena višta, arklys, kiaulė. Ferma prižiūrėti skirtas mini traktorius su priekaba gyvūliams ir jų pašarams pervežti. Į traktoriaus kabiną galima pasodinti fermerį. Krano pagalba fermeris galės užke..
  Mokestis: 23.45€ 28.38€
 • EICHHORN medinė Ferma su gyvūnėliais
  EICHHORN medinė Ferma su gyvūnėliais. Ferma atvira iš visų pusių, todėl žaidžiant bus patogu viską pasiekti. Rinkinyje: gyvūnai, pastatai ir tvora. Viso 25 elementai.  Pagrindo matmenys 51x36 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • Gyvūnų ferma vaikams Farm Playset
  Jį sukūrė sparčiai auganti įmonė Majorette, kuri specializuojasi automobilių žaislų, tokių kaip garažai ir įvairūs žaisliniai automobiliai, projektavimu. Ūkyje daug kas vyksta! Jūs turite auginti daržoves sode ir jas parduoti, auginti ir nuimti derlių, šerti gyvulius: kiaules, karves, avis, arkli..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • KIDKRAFT ferma arkliukui auginti ir prižiūrėti
  KIDKRAFT ferma arkliukui auginti ir prižiūrėti. Rinkinyje yra viskas, ko reikia žirgų mylėtojui, tokioje arklidėje jūsų vertingiausias lobis - grynaveislis arabų arklys turės karališką gyvenimą. Iššluostykite jo karčius, nusiprauskite po dušu, o tada nuveskite linksmai pasivažinėti po apylinkes. Lei..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€
 • Medinė gyvulių ferma
  Medinė gyvulių ferma vaikams      aukštos kokybės darbas ir dėmesys detalėms;      atsidarantis stogas – dėl to galėsite lengviau atlikti interjero pakeitimus;      dvigubai atsidarančios durys abiejose arklidės pusėse;  &n..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Mega medinė gyvūnų ferma
  „GREEN“ serijos „WOOPIE“ prekės ženklo „Mega Farma“ suteiks jūsų vaikui kūrybiško žaidimo ir išmokys, kaip atrodo gyvenimas kaime! Rinkinyje yra 18 elementų, įskaitant figūrą: arklys, vištiena, kiaulės, avys, šuo, antis, medžiai ir šienas. Ūkį sudaro karvidė, vištidė, arklidė ir kiemas su tvenkiniu ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • WADER žaidimų ferma
  WADER žaidimų ferma su daugybe gyvūnėlių, kuriuos reikės prižiūrėti ir jais pasirūpinti. Dviaukštis ūkinis pastatas kuriame yra liftas ir kranas. Rinkinyje: traktorius su priekaba, 7 gyvūnėliai. Išmatavimai: 37 x 35 x 30 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Žaidimas Ferma su gyvūnais ir automobiliukais
  Rinkinį sudaro daugybė elementų, kurie leis valandų valandas smagiai praleisti laiką ir patirti nepamirštamų įspūdžių. Ūkyje įrengta rampa su pavojingomis kliūtimis ir piktu buliu, garažas transporto priemonėms, transporto priemonių pakrovimo vieta, malūnas. Ūkis skleidžia pikto jaučio garsus ir urz..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€