Fermos

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Arklių ir kitų gyvūnų augintojų figūrėlių rinkinys
  Rankomis pieštos naminių gyvūnų figūrėlės tikrai patiks kiekvienam mažam šeimininkui. Į komplektą įeina pvz. kiaulė, karvė, arklys, zuikis ir kt. Kaip tikrame ūkyje, ūkininkas stebi viską. Figūros pagamintos iš plastiko, atkreipiant dėmesį į tinkamas gyvūnų detales ir spalvas. Komplekte yra: - k..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Arklių ir kumeliukų augintojų figūrėlių rinkinys
  Ūkininko arklio ir kumeliuko kolekcinis rinkinys turėtų būti kiekvienoje sodyboje. Nuostabiai pagaminta skiriant didžiausią dėmesį detalėms, žirgo figūrėlė praplės kiekvieno žirgo savininko kolekciją. Kiekviena figūrėlė buvo kruopščiai išlieta iš plastiko ir labai kruopščiai nudažyta, kuri ištikimai..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Didelė žaidimų ferma su gyvuliais
  Didelė žaidimų ferma su gyvuliais Komplekte yra:      didelis, dviejų aukštų medinis tvartas      7 spalvingi ūkio gyvūnai: arklys, karvė, kiaulė, avis, ožka, šuo ir kalakutas      tvora      kopėčios ..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • Dinozaurų figurėlės ir priedai dėžutėje 40 vnt.
  WOOPIE figūrėlių rinkinys yra puikus rinkinys kiekvienam dinozaurų gerbėjui. Rinkinį sudaro 16 dinozaurų, uolų, augalų, tvora ir dinozaurų kiaušiniai. Realistiškai atrodančios figūrėlės praplės nedidelę kolekcininko kolekciją, atliks edukacinę funkciją ir suteiks smagių pramogų, kurių dėka mažylis p..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • EICHHORN medinė Ferma su gyvūnėliais
  EICHHORN medinė Ferma su gyvūnėliais. Ferma atvira iš visų pusių, todėl žaidžiant bus patogu viską pasiekti. Rinkinyje: gyvūnai, pastatai ir tvora. Viso 25 elementai.  Pagrindo matmenys 51x36 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • EICHHORN medinė Ferma su gyvūnėliais
  EICHHORN gaminiai gaminami iš aukščiausios kokybės medienos, yra labai kruopščiai apdirbti ir atitinkamai apdirbti, kad atitiktų aukščiausius saugos reikalavimus. Žaislas pagamintas iš buko medienos, HDF ir medienos plaušų plokštės. Rinkinio turinys ir savybės  spalvinga žemė, imituoja..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
 • Ferma Little Farmer su priedais
  WOOPIE prekės ženklo Little Farmer rinkinys yra puikus žaislas mažiesiems gyvūnų ir ūkio mylėtojams! Žaisle yra net 65 elementai, juos lengva surinkti ir išvalyti - rinkinys yra kompaktiškoje dėžutėje su rankena. Galite įdėti juos į savo mini ūkį ir žaisti įvairias situacijas. Komplekte esantis mini..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Ferma su 94 priedais
  WOOPIE prekės ženklo Little Farmer XL rinkinyje yra visi gyvūnai, kurių reikia norint sukurti savo ūkį! Jis yra gerai pagamintas be aštrių ar šiurkščių kraštų, yra patogus liesti ir nepakenks vaikams. Rinkinys supakuotas kompaktiškoje dėžutėje su rankena. Tai taip pat puikios figūrėlės, kurios paded..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Ferma su gyvūliais ir traktoriais iš 42 elementų
  WOOPIE Ferma yra puikus žaislas kaimo gyvenimo gerbėjams. Be superferos, rinkinyje yra 3 gyvūnų figūrėlės, 6 skirtingų tipų traktoriai/kombainai – iš viso 42 elementai. Ūkis gana modernus, 2 lygių, taip pat, be kita ko, yra bio maisto parduotuvė, kuri toliau ugdys vaiko ekologijos suvokimą. Figūros ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€
 • Ferma su gyvūnais ir transporto priemonėmis 102 el.
  WOOPIE ferma su gyvūnais + 2 traktoriai turi net 102 elementus, tarp kurių, be kita ko, gyvūnai, ferma, arklidė, medžiai, traktoriai. Rinkinio surinkimas yra vaikų žaidimas! Pakanka sujungti 4 lentos dalis su apskritimais, kurie dedami į jų jungtis. Visi smulkūs elementai, pvz., medžiai, įspaudžiami..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Ferma su spynomis ir 4 gyvūnais
  Tvarte galima atidaryti net 5 skirtingas duris, tarp kurių yra dvi poros dvigubų durų. Vienos durys ant trumpesnės sienos ir dvi poros ant ilgesnių sienų. Čia rasite šių tipų uždarymo priemones:      durys su užraktu      dvigubos durys su kabliu &nb..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€
 • Gyvūnų ferma vaikams Farm Playset
  Jį sukūrė sparčiai auganti įmonė Majorette, kuri specializuojasi automobilių žaislų, tokių kaip garažai ir įvairūs žaisliniai automobiliai, projektavimu. Ūkyje daug kas vyksta! Jūs turite auginti daržoves sode ir jas parduoti, auginti ir nuimti derlių, šerti gyvulius: kiaules, karves, avis, arkli..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Gyvūnų figurėlės ir priedai 58 vnt.
  WOOPIE figūrėlių rinkinys yra puikus rinkinys kiekvienam dinozaurų gerbėjui. Rinkinį sudaro 44 gyvūnai, uolos, augalai ir medžių sijos. Realistiškai atrodančios figūrėlės praplės nedidelę kolekcininko kolekciją, atliks edukacinę funkciją ir suteiks smagių pramogų, kurių dėka mažylis praplės savo vai..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • KIDKRAFT ferma arkliukui auginti ir prižiūrėti
  KIDKRAFT ferma arkliukui auginti ir prižiūrėti. Rinkinyje yra viskas, ko reikia žirgų mylėtojui, tokioje arklidėje jūsų vertingiausias lobis - grynaveislis arabų arklys turės karališką gyvenimą. Iššluostykite jo karčius, nusiprauskite po dušu, o tada nuveskite linksmai pasivažinėti po apylinkes. Lei..
  Mokestis: 119.83€ 145.00€
 • Laukinių gyvūnų žaidimų ferma Wild Animals
  Su šiuo statybiniu komplektu turite visus elementus, reikalingus statyti fermą su tvora, stogine. Turėsite pasiimti savo gyvūnus ir darbo įrankius. Ūkis suteiks vaikams daugiau linksmybių ir pramogų. Tvarkydamas vaikas lavina tikslumo ir rankų įgūdžius, veikia vaizduotė, gerėja atmintis, koncentraci..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Mažojo ūkininko pirmoji gyvūnų ferma
  Jūsų vaikas visada domėjosi, kaip atrodo gyvenimas kaime. Dabar jūs galite turėti savo namuose, bet pirmiausia jį reikia surinkti. Padarykite tai patys, galite sukurti ūkį! Tai suteikia vaikams daugiau linksmybių ir pramogų. Mažylis susipažins su ūkiu ir gyvūnais, pvz., avis, karve. Visame ūkyje ..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Medinė gyvulių ferma
  Medinė gyvulių ferma vaikams      aukštos kokybės darbas ir dėmesys detalėms;      atsidarantis stogas – dėl to galėsite lengviau atlikti interjero pakeitimus;      dvigubai atsidarančios durys abiejose arklidės pusėse;  &n..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€
 • Medinė gyvūnų ferma
  Rinkinyje yra 75 elementai, leidžiantys pasistatyti savo svajonių namą. Visuma pagaminta iš ekologiškos medienos, nudažyta gražiomis spalvomis saugiais, netoksiškais vandens dažais. Medinės kaladėlės padeda lavinti kūrybiškumą ir erdvinį matymą bei tikslumo ir rankų įgūdžius. Kiekvienas vaikas sužin..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinė žaidimų ferma
  Gražus medinis fermos namas gyvūnams tikrai pradžiugins kiekvieną mažąjį ūkininką. Ūkis pilnai medinis, stabilus ir spalvingas, ilgai teiks vaikams daug linksmybių. Ūkyje gyvena karvė, avinas, arklys ir ūkininkas. Medinis ūkis vaikams gali būti puikių nuotykių pradžia. Vaikų vaizduotė ir kūrybiškuma..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Medinė žaidimų ferma su gyvūnais ir fermeriu
  TOOKY TOY prekės ženklo tvarto formos lavinantis žaislas su ūkininku ir gyvūnais yra praktiškas žaislas, kurį galima pasiimti bet kur. Šis gražiai pagamintas medinis rinkinys turi dvi užtraukiamas rankenas, todėl jį lengva nešiotis. Atidarę prekę gauname tvartą su ūkininku ir jo gyvuliais, kurie lei..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • MEGA didelė žaidimų ferma su daugybe priedų
  Mega didelis ūkis, gerai įrengtas ir tikriausiai patiks kiekvienam mažam ūkininkui. Rinkinys pagamintas iš plastiko, patrauklių spalvų ir stiliaus. Jis aprūpintas visais ūkyje reikalingais priedais. Ūkio darbas yra sunkus ir sunkus, tačiau dėl technikos šiame ūkyje tai bus malonus darbas. Į ūkio įra..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • Mega medinė gyvūnų ferma
  „GREEN“ serijos „WOOPIE“ prekės ženklo „Mega Farma“ suteiks jūsų vaikui kūrybiško žaidimo ir išmokys, kaip atrodo gyvenimas kaime! Rinkinyje yra 18 elementų, įskaitant figūrą: arklys, vištiena, kiaulės, avys, šuo, antis, medžiai ir šienas. Ūkį sudaro karvidė, vištidė, arklidė ir kiemas su tvenkiniu ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • WADER žaidimų ferma
  WADER žaidimų ferma su daugybe gyvūnėlių, kuriuos reikės prižiūrėti ir jais pasirūpinti. Dviaukštis ūkinis pastatas kuriame yra liftas ir kranas. Rinkinyje: traktorius su priekaba, 7 gyvūnėliai. Išmatavimai: 37 x 35 x 30 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Žaidimas Ferma su gyvūnais ir automobiliukais
  Rinkinį sudaro daugybė elementų, kurie leis valandų valandas smagiai praleisti laiką ir patirti nepamirštamų įspūdžių. Ūkyje įrengta rampa su pavojingomis kliūtimis ir piktu buliu, garažas transporto priemonėms, transporto priemonių pakrovimo vieta, malūnas. Ūkis skleidžia pikto jaučio garsus ir urz..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 52.00€
 • Žaidimų ferma su gyvūlių ir daržovių ūkiu
  Ūkis yra vieta, kurioje vaikai mėgsta žaisti. Didelis ūkis iš Majorette turi viską, ko reikia smulkiam ūkininkui. Ūkyje vyksta daug dalykų – darže tenka auginti daržoves ir jas parduoti, auginti ir nuimti derlių, šerti gyvulius. Fermos matmenys: 57,5 x 67,5 x 19,5 (IxPxA) (cm). Rekomenduojama v..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Žaidimų ferma su gyvūnais ir aksesuarais
  Didelis tvartas turi įėjimus iš abiejų pusių. Dvipusės durys atsidaro dvigubai plačiau, o šonuose – klasikinės vienpusės durys ir priešingoje pusėje esantys stumdomi vartai. Žaislas taip pat turi pakeliamą stogą, jei reiktų dairytis į sunkiai pasiekiamas vietas palėpėje. Rinkinyje yra 19 elementų..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • Žaidimų ferma su priedais
  Su šiuo konstravimo rinkiniu turėsite visus elementus, reikalingus fermai su tvora ir stogine pastatyti. Jums reikės surinkti gyvūnus ir darbo įrankius. Ūkyje bus daugiau pramogų ir pramogų vaikams. Tvarkydamas vaikas lavina tikslumo ir rankų įgūdžius, lavina vaizduotę, gerina atmintį ir koncentraci..
  Mokestis: 61.98€ 75.00€