Vonios žaislai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • B-KIDS maudynių knygelė Dedee Duck
  B KIDS maudynių knygelė Dedee Duck su prilipinamu ančiuku prie sienos. Knygelė su 6 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • B-KIDS maudynių žaislas
  Maudynių žaislas į vonią, kur vaikas galės linksmai leisti laiką su šia nuostabia maudynių karusėle. Karuselę galima lipdyti prie vonios sienos. Pasukus karuselę atsiveria vis naujas užsiėmimas su vandeniu: vandens malūnėlis į kurį pilant vandenuką sukasi, jūros arkliukas kurį paspaudus jis ima purk..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • B-KIDS vandens parkas
  B-KIDS vandens parkas linksmiems žvėrelių pasičiuožinėjimams nuo vandens trasų. Pilant vandenuką į vandens parko viršūnę ima bėgti vandenukas ir tada žvėreliai pasileidžia čiuožti žemyn. Sukasi vandens malūnėlis. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • BABY ONO maudynių knygelė
  BABYONO maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • BABY ONO maudynių knygelė
  BABY ONO maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • BABY ONO vandens žaislai 4 vnt.
  Linksmi, plaukiojantys gyvūnėliaii yra puikūs  maudynių draugai. Jie smagiai plaukioja yra spalvingi ir žaismingi. Komplekte 4 vnt. Tinka vaikams nuo 3 mėn.   ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • BABY ONO vandens žaislai 4 vnt.
  Linksmi, plaukiojantys gyvūnėliaii yra puikūs maudynių draugai. Jie smagiai plaukioja yra spalvingi ir žaismingi. Komplekte 4 vnt. Tinka vaikams nuo 3 mėn. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • BABYONO minkštos lavinamosios kaladėlės
  BABYONO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 3 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 5 x 5 x 5 (IxPxA) cm. Tinka ..
  Mokestis: 3.05€ 3.69€
 • CANPOL BABIES minkštos lavinamosios kaladėlės
  CANPOL BABIES minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis
  CHICCO meškerė su melodijomis ir šviesomis skatins vaiką vonioje ar kambaryje gaudyti jūros gyventojus. Jūros gyventojus galima gaudyti ir nuo specialios salos, ant kurios vaikui reikės stovėti, o taip yra lavinama pusiausvyra ir susikaupimas. Sugavus visus jūros gyventojus, pasigirsta linksmos melo..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • LAMAZE maudynių knygelė Emily
  LAMAZE maudynių knygelė Emily. Knygelė su 8 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • LAMAZE maudynių knygelė Horace
  LAMAZE maudynių knygelė Horace. Knygelė su 8 puslapiais, kurie nebijo vandens. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 10.29€ 12.45€
 • Maudynių antytės TULLO
  Pakuotėje 2 ryškiaspalvės antytės, su kuriomis bus labai linksma žaisti vonioje. ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • Maudynių antytės TULLO
  Pakuotėje 2 ryškiaspalvės antytės, su kuriomis bus labai linksma žaisti vonioje. ..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • PLAYGRO minkštos lavinamosios kaladėlės ABC
  PLAYGRO minkštos, spalvotos lavinamosios kaladėlės lavinti vaiko edukacinius sugebėjimus, pažinti spalvas, formas. Kaladėlės papuoštos įvairiais skirtingais paveikslėliais. Galima statyti bokštą, žaisti įvairius žaidimus. Rinkinyje 6 vnt kaladėlių. Kaladėlės išmatavimai: 7,5 x 7,5 x 7,5 (IxPxA) cm. ..
  Mokestis: 8.86€ 10.72€
 • SASSY maudynių rinkinys Pop N' Pour Pals
  SASSY maudynių rinkinys Pop N' Pour Pals su jūros gyventojais, kuriuos vaikutis galės pasiimti kartu su savimi maudynėms. Gyvūnėlius galima jungti tarpusavyje ir padaryti gyvūnėlių vorelę. Vorelę galima kabinti ant vonios kambario sienų, nes yra specialūs lipukai. Rinkinyje 15 vnt., jūros gyventojų...
  Mokestis: 11.01€ 13.32€
 • SASSY vandens žaisliukai
  SASSY vandens žaisliukai skirti linksmiems žaidimams besimaudant vonioje. Paspaudus žaisliuką jis ima čiurkšti vandenį. Rinkinyje 5 gyvūnėliai. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • SMOBY vonios žaislas Jūros gyventojai
  SMOBY vonios žaislas Jūros gyventojai. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • TINTI vonios žaislas dėlionė
  Kad maudynės būtų dar įdomesnės, ši dėlionė kaip tik tai, kas padės tai padaryti. Dėlionė susideda iš 24 dalių kurias reikės sujungti. Dėlionė skirta žaisti vandenyje, todėl dėlionei vanduo nepakenks. Galima surinkti tiek vandenyje, tiek ant vonios plytelių, nes dalys puikiai limpa prie sienos. Tink..
  Mokestis: 5.50€ 6.66€
 • TOMY bebras ant banglentės
  TOMY bebras ant banglentės kuris ne tik, kad plaukia mosuodamas savo uodegą, bet dar ir dainuoja mielą dainelę. Kad bebras plauktų ant nugarėlės yra specialus mechanizmas kurį prisukus, jis plaukia. Puikus žaislas žaidžiant vonioje. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY begemotas ant vandens dviračio
  TOMY begemotas ant vandens dviračio, kuris bemindamas dviratuką ne tik dainuoja linksmą dainelę , bet dar ir iš vandens dviračio galo leidžia muilo burbulus. Labai linksmas ir įdomus žaislas vonioje. Reikalingi 3 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY linksmasis pingvinukas
  Šis linksmas TOMY pingvinas mažylio maudynes pavers labai smagiu žaidimu! Prisukite pingviną ir paguldykite jį ant nugaros - išgirsite, kaip jis niūniuoja dainelę bei pamatysite, kaip smagiai mojuoja sparnais ir plaukia. Paguldykite jį ant pilvo ir jis ims gargaliuoti. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY maudynių meškutis
  Šis mielas meškiukas pasiruošęs vonios linksmybėms! Jis čiurškia vandenį, o meškiuko drabužėlius galima panaudoti kaip puodelius vandenį pilstyti. Iš pėdučių lyg iš dušo bėga vanduo. Meškiuką galima išardyti į 4 dalis: Galva - purškia vandenį Marškiniai - piltuvėlis Kelnės - puodelis vande..
  Mokestis: 9.10€ 11.01€
 • TOMY plaukiantis ir dainuojantis vėžlys
  Besipliuškenantis pingvinas turi naują draugą! Žavingas vėžlys su dryžuotu maudymosi kostiumu pavers mažylio maudynes tikromis linksmybėmis! Prisukite jį, ir vėžlys ims plaukti mosuodamas rankomis, paspauskite galvą ir jis ims skleisti įvairius garsus. Dainuoja plaukdamas ant nugaros, gargaliuoja pl..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • TOMY vėžlys su vėžliukais
  TOMY vėžlys su vėžliukais ant nugarėlės susiruošė paplaukioti po vaiko vonią. Linksmi vėžliukai, ne tik moka plaukti, bet dar ir purškia vandenuką, kai paspaudžiamas jų kiautas. Taip pat vėžliukai lengvai gali prilipti prie vonios krašto, ar ant vonios plytelių. Didžiojo vėžlio kiautas nusiima, o jo..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • TOMY vonios maudynių piramidė
  TOMY vonios maudynių piramidė žaisti vonioje. Žaidimas su piramide vandenyje apsunkina žiedų movima vienas ant kito, kadangi piramidė vandenyje plūduriuoja ir sukiojasi į šonus. Skatina vaiką susikaupti. Užmovus visus žiedus paskutinis žiedas bus pati didžiausia staigmena vaikui, nes paspaudus ant p..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY vonios žaislas Aštuonkojai
  TOMY vonios Aštuonkojai ryškus, spalvingas žaislas - aštunkojų mamytė su 8 vaikučiais - skatina vaikučio sumanumą. Visi aštunkojų vaikučiai yra sunumeruoti ir turi savo vietas ratuke, moka čiurkšti vandenuką, prilimpa prie vonios šonų ar vonios plytelių. Žaislas suteikia maudynėms daugybę džiaugsmo...
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • FISHER PRICE maudynių žaislas
  ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Limpančios raidelės maudynėms vonioje
  Vakarinis vaikų maudymasis vonioje yra ritualas, kuris gali tapti ne tik kasdiene pareiga, bet ir galimybe fantastiškai linksmintis vandenyje! Pakanka putų elementus pamirkyti vandenyje ir tada priklijuoti prie vonios ar vonios plytelių. Tai įdomi mintis išmokti abėcėlės ir sudėti naujus žodžius iš ..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • Limpančių raidžių ir skaičių rinkinys
  Voniai skirtos raidės ir skaičiai limpa prie vonios sienelių, tad vaikučiai galės išdėlioti įvairiausius žodžius ar skaičių kombinacijas. Vaikai mėgsta mokytis visur, tai kodėl to nedaryti vonioje? 6 skirtingų spalvų 26 plūduriuojančios raidės ir 10 skaičių siūlo begalę žavingų mokymosi galimybių. K..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • Maudynių antytės 3 vnt.
  Trys spalvingos guminės antys, puikiai tinkančios linksmybėms vandenyje. Jūsų protingas vaikas gali užpildyti guminę antį vandeniu ir ją išleisti. Vaikai iš kartos į kartą įsimyli gražias ir nesenstančias gumines antis. Rekomenduojama vaikams nuo gimimo. dydis ir forma pritaikomi prie mažos kū..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 3.30€ 3.99€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių knygutė
  Mini knygelė sudaryta iš 8 spalvotų minkštų puslapių, kurie moko pažinti gyvūnėlių ir daiktų išvaizdą. Mažas knygelės dydis patogus mažiems vaikų delniukams. Paspaudus puslapius, knygutė cypsi - tai padeda vystyti rankų koordinaciją, vaikas sudominamas ir sulaikomas jo dėmesys. Knygelės išmatavimai:..
  Mokestis: 1.65€ 2.00€
 • Maudynių žaislai
  Maudynių žaislai Orka ir jos draugai pasiruošę kartu pasipliuškenti vonioje. Maudynių žaislas (vėžliukas) plaukia, tereikia jį prisukti ir jis judindamas plaukmenis juda į priekį. Žuvytė purškia vandenuką. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.53€ 13.95€
 • Maudynių žaislai 4 vnt.
  Ryškios spalvos figūros intriguoja vaiką ir moko atskirti spalvas ir formas. Gyvūnų dydis yra pritaikytas prie vaiko rankų, todėl juos lengva pagauti. Pripildyti vandens ir suspausti, žaislai išleidžia vandenį. 4 gyvūnų rinkinys: krabas, aštuonkojai, vandens arklys ir žuvis. Matmenys: ~ 6 - 9 cm. R..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Maudynių žaislai Jūros gyventojai
  Maudynių žaislai Jūros gyventojai ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Maudynių žaislas
  Maudynių žaislas. Rinkinyje 10 dalių kurios puikiai limpa prie plytelių, vonios krašto. Krepšys maudynių žaislas susidėti. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Maudynių žaislas Aštuonkojis krepšinis
  Maudynių žaislas Aštunkojis krepšinis su šviesele puikiai tinkantis žaislas maudynių metu. Vaikui reikės įmesti į krepšinį vieną iš dviejų jūros gyventojų, o tada užsidegs ant aštunkojo "prilipusi" jūrų žvaigždė, taip simbolizuodama taiklų metimą. Krepšinis puikiai limpa ir tvirtai laikosi prie sien..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Maudynių žaislas Flowers
  Maudynių žaislas Flowers su kibirėliu iš kurio pilant vandenuką į gėlytės centrą, galytės ima suktis. Priklijuojama prie vonios krašto arba sienos. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.69€ 15.35€
 • Maudynių žaislas Linksmi dainuojantys delfinai
  Prilietus delfino galvą jie ima groti natas. Sukurkite savo melodiją, surikiuokite delfinus į ratuką, eilutę ar kitaip, sudėkite juos į atitinkamų spalvų žiedus. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • Maudynių žaislas Linksmosios dainuojančios varlytės
  Maudynių žaislas "Linksmosios dainuojančios varlytės" maudynių metu linksminti vaikus, žaisti. Varlytės dainuoja-švilpauja sukurdamos būdingą varlytėms simfoniją. Rinkinyje 3 spalvotos varlytės. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Maudynių žaislas Pagauk žuvelę
  Maudynių žaislas Pagauk žuvelę ir tapk tikru žveju. Rinkinyje meškerė ir trys žuvelės su kilpelėmis, už kurių ir teks ištraukti žuvelę. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.46€ 7.82€
 • Maudynių žaislas Rainy Day Catching Set
  Maudynių žaislas Rainy Day Catching Set. Pasėmus vandenuko į lietsargiuką iš jo smagiai ima bėgti vandenukas (fontanėlis). Rinkinyje 3 spalvoti kamuoliukai. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.46€ 17.50€
 • Minkšta cypsinti knygelė Country Animals
  Vonios žaislas-knygutė kaimo gyvūnai BabyOno. Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių, padėsiančių išmokyti kūdikį atpažinti gyvūnus. Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o taip lavinami jo rankų judesiai. Ryškios spalvos ir for..
  Mokestis: 3.31€ 4.00€
 • Minkšta cypsinti knygelė Elephant & Friends
  Vonios žaislas-knygutė kaimo gyvūnai BabyOno. Cypsinti vonios knygutė yra sudaryta iš spalvingų, minkštų puslapių, padėsiančių išmokyti kūdikį atpažinti gyvūnus. Cypsintis elementas skatina kūdikį žaisti su knyga, o taip lavinami jo rankų judesiai. Ryškios spalvos ir for..
  Mokestis: 3.31€ 4.00€
 • SIMBA maudynių knygelė Mikė Pūkuotukas
  SIMBA maudynių knygelė Mikė Pūkuotukas - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patrauklūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 3.35€ 4.05€
 • SMOBY maudynių knygelė Magic Bath Book
  SMOBY maudynių knygelė - minkšta, neperšlampama knygelė su pypsiuku. Intensyvios spalvos ir patraukūs paveikslėliai stimuliuoja vaiko vystymąsi. Knygutė atspari vandeniui, puikiai tinka maudynių metu. Knygelė esantys paveikslėliai prie 32 laipsnių temperatūros pakeičia spalvas. Tinka vaikams nuo 12 ..
  Mokestis: 8.18€ 9.90€
 • SMOBY maudynių žaislas su melodijomis
  SMOBY maudynių žaislas su melodijomis. Žaislą padėjus ant vandens paviršiaus ir jį sušlapinus jis pradeda groti linksmas melodijas. Patraukus už virvelės krabas ima judinti savo plaukmenis ir žaislas pradeda plaukti vandens paviršiumi. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • TOMY linksmieji maudynių pingvinai
  TOMY linksmieji maudynių pingvinai su jų mylimąją poilsio sala, ant kurios jie gali ramiai pailsėti. Poilsis greitai gali pasibaigti jei tik vaikas ims ir paspaus ant salos esantį mygtuką, tuomet ramiai stovintys pingvinai bus nusviesti nuo salos į vandenį nuo specialių tramplinų, o visa tai lydės l..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • TOMY maudynių žaislas Fountain Rocket
  TOMY maudynių žaislas Fountain Rocket. Įdomus ir smagus žaislas maudynių metu. Pasėmus vandens į raketą ir ją iškėlus virš vandens paviršiaus iš jos smagiai ima bėgti vandenukas. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 13.63€ 16.49€
 • TOMY maudynių žaislas Mix & Match Motor Boat
  TOMY maudynių žaislas Mix & Match Motor Boat. Iš keturių dalių sudarytas transporto laivas, kurį vaikas galės išardyti ir surinkti savo mėgstamą laivelį. Daugybė įvairių variantų žaisti su šiuo žaislu maudynių metu. Reguliuokite laivelio plaukimo kryptį į kairę ir dešinę, taip galėsite nukr..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • TOMY maudynių žaislas Peryn's Shower & Scrub
  TOMY maudynių žaislas Peryn's Shower & Scrub pingviniuko maudynės duše. Žaislas prilimpa prie vonios ar sienos. Puikus žaislas maudynių metu. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 18.97€ 22.95€
 • TOMY maudynių žaislas Turtle Bath Salon
  TOMY maudynių žaislas Turtle Bath Salon. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • TOMY muzikinis vonios žaislas
  Prekės ženklo ,,Tomy'' muzikinis vonios žaislas, skirtas vaikams nuo 3-jų metų amžiaus. Su šiuo žaislu maudynės akimirksniu taps smagesnės ir malonesnės! Pingvinas vonioje linksmai dainuodamas akimirksniu patrauks Jūsų vaiko dėmesį. Tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Matmenys: 15 x..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • TOMY piratų laivas į vonią
  TOMY piratų laivas į vonią smagiems žaidimams. Aštuonkojis purškią vandenuką, galima žaisti atskirai su piratu, taškosi vandens malūnėlis, vandens patranka. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Vonios žaidimas
  Maudynių žaislas Pagauk žuvelę ar kitą jūros gyvūnėlį ir tapk tikru žveju. Rinkinyje meškerė ir šeši jūros gyventojai su kilpelėmis, už kurių ir teks pagavus ištraukti gyvūnėlį. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Vonios žaislas
  WHALE KIPER – banginis, maudymosi nuotykių kompanionas. Puikus kompanionas linksmybėms ir mankštai. Rinkinyje taip pat yra įvairiaspalviai vandens gyvūnai, kurie stimuliuoja regėjimą ir sugriebimo įgūdžius. Jie vysto judesių koordinaciją. Rinkinys priskiriamas prie edukacinių vonios žaislų. Rekomend..
  Mokestis: 4.95€ 5.99€
 • Vonios žaislas "Limpantys žvėreliai"
  Vonios laikas gali būti malonus, jis taip pat gali būti naudingas, o su vonios lipdukais taip pat bus labai smagu. Komplekto elementai pagaminti iš specialios putplasčio. Tiesiog sudrėkinkite juos vandeniu ir jie prilips prie vonios, plytelių, stiklo ir vienas kito. Dėl to jie gali būti laisvai i..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • Vonios žaislas Pelikanas Paco
  Vonios žaislai BabyOno kiekvienam vaikui garantuoja puikius įspūdžius maudynių metu. Atidaromas pelikano snapas PACO skatina vaiką mesti kamuoliukus į vidų, sukeldamas teigiamas emocijas. Spalvinguose kamuoliukuose yra įvairiausių skylučių, pro kurias teka vanduo, o tai Kūdikiui suteikia daug džiaug..
  Mokestis: 5.78€ 6.99€
 • Žvejybos rinkinys mažiausiems
  Meškerė yra neįprastas žaislas, kuris paįvairins Jūsų vaiko vonią maudynių metu. Produktas „3 viename“, kuriame jūsų vaikas gali sugauti aštuonkojus, purkšti vandenį ir pritvirtinti aštuonkojus prie vonios sienelės ar plytelių. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€