Profesijų kostiumai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Daktaro chalatas mažajam daktarui
  Daktaro chalatas mažajam daktarui su daktaro įrankiais rinkinyje: stetoskopas, termometras, švirkštas, kaukė, plaktukas, ausų priežiūros stetoskopas. Širdies stetoskopas veikia nuo elekmentų, girdisi šiam įrankui būdingi garsai. Chalato išmatavimai: ilgis 52 cm, plotis 44 cm, rankovės 35 cm,  R..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure
  GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure. Rinkinyje : medinis šaukštas. Prijuostės matmenys: 41 x 55 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.89€
 • Mažojo astronauto kostiumas su priedais
  Tegul Jūsų vaikas pasijunta tikru astranautu su šiuo nuostabiu rinkiniu. Mažojo astronauto kostiumas su priedais tokiais kaip:  vientisas kombinezonas su užtrauktuku, blizgus šalmas, pirštinės, Viskas supakuota į permatomą pakuotę, kurios dėka, pasibaigus žaidimui, galėsite patog..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Mažojo burtininko kostiumas su priedais
  Tegul Jūsų vaikas pasijunta tikru burtininku su šiuo nuostabiu rinkiniu. Mažojo burtininko kostiumas su priedais tokiais kaip:      blizgi liemenė su peteliške ir moneta - moneta tvirtinama prie specialių siūlų ir gali būti nuimama     apsiaustas, kurį gali..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Mažojo policininko kostiumas su priedais
  Tegul Jūsų vaikas pasijunta tikru policininku su šiuo nuostabiu rinkiniu. Mažojo burtininko kostiumas su priedais tokiais kaip:  kepurės su ženkliuku ir elastine juostele nugaroje, kurios dėka gerai priglus prie galvos, švarkas užsegamas sagomis yravieta vardui, racijos su garso efekt..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Virtuvės šefo apranga su priedais
  Rinkinį sudaro šie elementai:      šefo apranga su balta ir raudona apdaila, didelėmis sagomis. Apranga turi kišenę ir vizitinę kortelę savo vardui įrašyti, kaip tikrame restorane, bei specialią kišenę šaukštams ir virtuvės reikmenims      virėjo kepur..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€