Rogutės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BIG rogutės Bobby Bob
  BIG rogutės Bobby Bob yra ideali priemonė čiuožti žiemą, skirta vaikams nuo 4 iki 10 metų ir sukurta remiantis BIG - Bobby - CAR automobiliukų dizainu. Vairo konstrukcija šliuožiant suminkština nelygumus. Ergonomiškas profilis suteikia papildomą saugą. Aukštos kokybės metalo pavažos apsaugotos nuo n..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€ 81.96€
 • Rogės ZIPFY CLASSIC
  ZIPFY - naujos kartos rogės, „pašikniuko“ ir bobslėjaus rogių mišinys, kuris kiekvienam norinčiam leis pajusti Freestyle jėgą ir sportinį azartą. Tai itin lengvos, kompaktiškos, manevringos sniego rogės, su kuriomis nuo kalno leisitės ypač saugiai, nes jos suprojektuotos taip, kad čiuožiant uži..
  Mokestis: 38.30€ 46.34€
 • Rogių pavadėlis ZIPFY
  ZIPFY pavadėlis  yra puikus priedas, padedantis čiuožėjui nešti roges į kalną. Taip pat nepakeičiamas Zipfy rogių palydovas slidinėjimo kurortuose, nes tik turint jį bus leista kilti keltuvais į kalnus. Tinka ir Zipfy Classic, ir Zipfy Junior rogėms. Pagamintas iš nailono ir elastinės gum..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Rogutės ZIPFY JUNIOR
  Zipfy kūrėjai nepamiršo ir pačių mažiausiųjų. Jiems specialiai sukūrė ZIPFY JUNIOR  rogutes. Šis mažylis paveldėjo visas fantastiškas vyresniojo brolio savybes. Tik papildomai turi žavias akytes bei yra dar lengvesnis (tik 1 kg.)! Zipfy Junior  - lengvas naudoti, lengvas nešti, saugus..
  Mokestis: 29.92€ 36.20€