Smėlio dėžės įrankiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Smėlio dėžės įrankiai Toy Story
  Puikus smėlio dėžės įrankių rinkinys Toys Story. Puikus žaislas tiek smėlio dėžėje, tiek pajūrio smėlyje. Rinkinyje yra spalvingas kibirėlis, kastuvėlis, 2 formelės, grėbliukas ir laistytuvas. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 4.88€ 5.90€
 • WADER smėlio dėžės sunkvežimis su įrankiais
  WADER smėlio dėžės sunkvežimis su įrankiais vaiko žaidimams smėlio dėžėje. Sunkvežimio priekaba atsiverčia, ratai sukasi. Tvirta plastmasė. Rinkinyje: grėbliukas, formelės, laivelis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Smėlio dėžės įrankiai Mickey Mouse 6el.
  Smėlio dėžės įrankiais Mickey, susidedantis iš 6 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, laistytuvas ir 1 formelė. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mė..
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • Smėlio dėžės įrankiai Mikė Pūkuotukas 6el.
  Smėlio dėžės įrankiais Mikė Pūkuotukas, susidedantis iš 6 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, malūnėlis ir 1 formelė. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams nu..
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • Smėlio dėžės įrankiais Cars, 6el.
  Smėlio dėžės įrankiais Cars, susidedantis iš 6 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, malūnėlis ir 1 formelė. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • Smėlio dėžės įrankiais Mikė Pūkuotukas, 9el.
  Smėlio dėžės įrankiais Mikė Pūkuotukas, susidedantis iš 9 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, laistytuvas ir 4 formelės. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Smėlio dėžės įrankiais Minnie, 6 el.
  Smėlio dėžės įrankiais Minnie, susidedantis iš 6 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, malūnėlis ir 1 formelė. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn...
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • Smėlio dėžės įrankiais TOY STORY
  Smėlio dėžės įrankiais Toy Story, susidedantis iš 9 elementų, patiks visiems kūrybiško žaidimo smėlyje mėgėjams. Į komplektą įeina: apvalus kibiras, kastuvėlis, grėbliuks, sietelis, malūnėlis ir 3 formelės. Įrankiai pagaminti iš netoksiškų, saugių ir patvarių medžiagų. Rekomenduojama vaikams nuo 12 ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Smėlio dėžės kibirėlis su priedais
  Smėlio dėžės kibirėlis su priedais. Kibirėlio dydis 19 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Smėlio kastuvėlis
  Mentelė yra medinė rankena, ant kurios sumontuota metalinė apdirbimo dalis. Elementai sujungiami varžtu. Mentelės rankenoje yra skylutė, kad būtų galima kur nors pakabinti. Galite pasirinkti vieną iš keturių spalvų: mėlyną, geltoną, rožinę arba žalią. Amžius: 3+ Matmenys: 20,5 x 6,5 x 3,5 c..
  Mokestis: 2.48€ 3.00€
 • Smoby smėlio dėžės įrankiai Mickey Mouse
  Puikus smėlio dėžės įrankių rinkinys Mickey Mouse. Puikus žaislas tiek smėlio dėžėje, tiek pajūrio smėlyje. Rinkinyje yra spalvingas kibirėlis, kastuvėlis, formelė, grėbliukas ir laistytuvas. ekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Smoby smėlio dėžės kibirėlis su priedais Cars
  Puikus smėlio dėžės įrankių rinkinys Cars. Puikus žaislas tiek smėlio dėžėje, tiek pajūrio smėlyje. Rinkinyje yra spalvingas kibirėlis, kastuvėlis, formelė, grėbliukas ir laistytuvas. ekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • WADER smėlio įrankiai
  Puikus rinkinys žaisti tiek smėlio dėžėje, tiek pajūrio smėlyje. Pagamintas iš aukštos kokybės plastmasės. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€