Darbastaliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Darbastalis vaikams Black and Decker Mega + 100 priedų
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Atpažįstama ir vertinama Black & Decker kolekcija, perkelta į aukščiausios kokybės žaislus, leis vaikams pajusti emocijas, susijusias su darbu..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€ 159.00€
 • Darbastalis vaikams BOSCH su 82 priedais
  Pilnai įrengtas vaikiškas darbastalis pagamintas Vokietijoje pagal Bosch licenciją. Stalviršis siūlo daugybę mokomųjų funkcijų, spaustuką, praktiškus daiktų laikymo skyrius ir 3 talpyklas. Ant galinės „pasidaryk pats“ suoliuko sienelės ir lentynoje po stalviršiu yra vietos aukštos kokybės aksesuaram..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • Darbastalis vaikams su 79 priedais
  Prancūzų gamintojo Smoby dirbtuvės Bricolo One Workbench – originalus žaislas berniukams nuo 3 metų. Jame daug funkcijų ir priedų, todėl mažiesiems remonto meistrams tai daugelio valandų linksmybių garantas. Vaikai gali pasikliauti 79 priedų rinkiniu, įskaitant reples, atsuktuvą, pjūklą, plaktuką, v..
  Mokestis: 69.42€ 84.00€ 95.00€
 • Darbastalis vaikui BOSCH su 81 priedu
  Pilnai įrengtas vaikiškas darbastalis pagamintas Vokietijoje pagal Bosch licenciją. Stalviršis siūlo daugybę mokomųjų funkcijų, spaustuką ir praktišką laikymo ir laikymo vietą. Ant galinės „pasidaryk pats“ suoliuko sienelės ir lentynoje po stalviršiu yra vietos kokybiškiems 81 aksesuarams, kurių dal..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • Darbastalis/kėdutė vaikams
  Darbastalis/kėdutė vaikams su įrankiais įvairiems mechaniko darbams atlikti. Tvirtas plastikas. Matmenys: 47 x 26 x 37 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Didelis medinis mechaniko darbastalis su priedais 2in1
  Didelis medinis mechaniko darbastalis su priedais iš kurių reikės surinkti, suvaržyti įvairias transporto priemones, lėktuvus. Kad būtų aiškiau ką rinkti, rinkinyje yra šablonai su įvairiais pavyzdžiais pagal kuriuos vaikas galės surinkti savo pirmąjį medinį automobilį, lėktuvą ar dar kažką. Tai žai..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • John Deere traktorius su išardomu varikliu
  John Deere traktorius su išardomu varikliu. Rinkinį sudaro 57 detalės: 54 nuimamos traktoriaus variklio detalės ir 3 remonto įrankiai. Žaislas turi remonto funkciją taip, kad variklis ir šviesa neveiktų, kol vaikas surinks visą konstrukciją. Tai pirmoji vaiko pažintis su automobilio detalėmi..
  Mokestis: 111.57€ 135.00€ 169.00€
 • KLEIN Bosch darbastalis
  KLEIN Bosch darbastalis - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 79 vnt: plaktukas, raktas..
  Mokestis: 70.25€ 85.00€ 96.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch Junior
  KLEIN darbastalis Bosch Junior -  puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai tu..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 67.00€
 • KLEIN darbastalis BOSCH MEGA su 150 priedų
  KLEIN didelis darbastalis Bosch Mega - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams.Vaikas tikrai tur..
  Mokestis: 152.89€ 185.00€ 209.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su elektriniu suktuvu
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 49.50€ 59.90€ 69.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su priedais ir garsais
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 109.00€
 • KLEIN didelis darbastalis Bosch su priedais
  KLEIN didelis darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės d..
  Mokestis: 90.08€ 109.00€ 119.00€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plakt..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 89.00€
 • Mažojo meistro darbastalis iš medienos su priedais
  Medinės mažojo mechaniko dirbtuvės su įrankiais ir kaladėlėmis sukimui. Aukštos dirbtuvės jaunam konstruktoriui. Pagaminta iš natūralaus medžio, stabili ir tvirta, elementai dažyti saugiais dažais. Įmontuota patogi lentyna įrankiams ir konstrukciniams elementams laikyti. Lavina rankinius ir techn..
  Mokestis: 56.20€ 68.00€ 89.00€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 56,5 x 25,7 x 61,3 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 40 x 44 x 61,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė su įrankiais
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Super įrankiai iš ribotos versijos, licencijuoti „Black & Decker“ iš garsios prancūzų kompanijos „Smoby“. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€ 26.00€
 • Mažojo meistro įrankių diržas
  Juosmens diržas su mediniais įrankiais yra idealus pasiūlymas kiekvienam mažyliui, kuris mėgsta „pasidaryk pats“ tematiką. Dėka diržo su kišene reikalingiausi įrankiai visada po ranka! Įrankiai dažniausiai gaminami tik iš medžio (išskyrus veržliaraktį, kurio kilpa plastikinė). Komplekte taip pat yra..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Mažojo meistro įrankių lagaminas
  WOOPIE prekės ženklo „Little Tinkerer in a Box“ rinkinys leis jūsų vaikui pasijusti tikru meistru – kur ir kada tik nori! Vaikai mėgsta vaidinti meistro vaidmenį bei mėgdžioti garaže besimanančius tėvus. Rinkinyje yra 24 elementai: visi reikalingi daiktai, kuriuos turi kiekvienas „pasidaryk pats“ en..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Mažojo meistro lagaminas su ratukais ir priedais
  Prekės ženklo WOOPIE mažojo mechaniko rinkinys lagamine leis jūsų vaikui pasijusti tikru meistru – kur ir kada tik nori! Vaikai mėgsta vaidinti meistro vaidmenį bei mėgdžioti garaže besimanančius tėvus. Rinkinyje yra 17 elementų: visi reikalingi daiktai, kuriuos turi kiekvienas „pasidaryk pats“ entu..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Medinė mažojo meistro dirbtuvė su daugybe priedų
  Medinių įrankių dirbtuvės su „Classic World“ suteiks puikios pramogos kiekvienam mažajam „pasidaryk pats“ entuziastams. Dėl daugybės rinkinyje esančių priemonių vaikas galės padėti šeimai namų ruošos darbuose. Pramogos „pasidaryk pats“ padės lavinti įgūdžius, domėtis ir sužadins vaiko vaizduotę. Rin..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€
 • Medinės dirbtuvės mažam meistrui su daugybe priedų
  Medinės dirbtuvės mažam meistrui – nesenstantis žaislas. Komplektas pagamintas tik iš natūralios spalvos medžio. Pilnas dirbtuvės aprūpintas darbui reikalingais įrankiais: atsuktuvu, plaktuku, varžtais, krumpliaračiais ir kt. Visi šie elementai būtini profesionaliose dirbtuvėse. Taip pat rinkinyje y..
  Mokestis: 47.94€ 58.00€
 • Medinės mažojo meistro dirbtuvės
  „Viga“ medinė įrankių dėžė iš PolarB kolekcijos suteiks puikios pramogos kiekvienam mažajam „pasidaryk pats“ entuziastams. Rinkinį sudaro plaktukas, veržliaraktis, atsuktuvas, 4 poros varžtų ir veržlių, kaištis, 2 krumpliaračiai ir 2 plokštės su skylutėmis. Vaikai gali tyrinėti įvairius įrankius ir ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinis darbastalis mažiausiems meistrams
  Stalviršio dirbtuvė ar įrankių skrynia? Šis žaislas yra įdomus žaislo „du viename“ ir „pasidaryk pats“ daikto vienu metu pavyzdys. Pirkdami šią prekę, gaunate iš pažiūros įprastą medinę dėžutę, tačiau vos atidarius viršutinę lentyną vaikas pamato pilną interjerą, kupiną besišypsančių įrankių ir elem..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Medinis darbastalis su 32 priedais
  Žaislas pagamintas tik iš medžio ir nudažytas vaikams saugiais dažais. Vaiko saugumui visi žaislo kraštai buvo suapvalinti. Medinėje dirbtuvėje yra daug įrankių, tokių kaip pjūklas, veržliaraktis, atsuktuvas, plaktukas ir liniuotė. Pridedami varžtai, veržlės ir medinės poveržlės, kurios gali būti pr..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€
 • Medinis darbastalis su 48 priedais
  „Tooky Toy“ medinių mechanikų dirbtuvės yra puikus žaislas jūsų vaikui. Puikiai tinka pasidaryti „pasidaryk pats“ kampelį mažo profesionalo kambaryje. Rinkinyje yra net 48 elementai, kurių dėka žaislas suteikia daug galimybių žaisti: taisyti ir sukonstruoti, užsukti ir atsukti. Dirbtuvės leis jūsų v..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 69.00€
 • Medinis darbastalis su daugybe žaidimo priedų
  Didelės medinės dirbtuvės mažam „pasidaryk pats“ entuziastams yra nesenstantis, nuostabus žaislas, kuris tikrai patiks kiekvienam berniukui. Rinkinį sudaro daug medinių dalių ir beveik 55 priedai, jame yra visi profesionaliose dirbtuvėse reikalingi elementai. Čia, be kita ko, rasite darbui reikaling..
  Mokestis: 72.73€ 88.00€
 • Medinis darbastalis su įrankiais vaikams
  Kiekvienas mažas berniukas nori mėgdžioti savo tėtį, o žaisti su įrankiais taip pat labai įdomu. Tačiau linksmybės dar ne viskas, tokių žaislų dėka vaikas išsiugdo ir daug vertingų įgūdžių:     tikslumas ir efektyvumas mažoms rankoms tvarkant elementus;    &n..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Medinis darbastalis vaikams
  Tai interaktyvus rinkinys, leidžiantis vaikams atlikti mažo tinkuotojo vaidmenį ir lavinti rankinius įgūdžius bei kūrybišką tyrinėjimą. Jo dėka vaikai gali lavinti savo vaizduotę ir techninius įgūdžius. Tai taip pat puikus kooperacinis žaislas, skatinantis vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą. Kompl..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Medinis darbastalis vaikams
  Pirmiausia reikia surinkti dirbtuvę, kurioje būtų galima žaisti. Rinkinyje rasite:      mediniai konstrukciniai elementai      įrankiai: plaktukas, veržliaraktis, matavimo juosta ir atsuktuvas      4 pavaros    &n..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Medinis darbastalis vaikams su priedais
  Gal laikas ką nors sutvarkyti ? Džiaugiamės galėdami pristatyti naują produktą iš „Bino“ - dirbtuvę su įrankiais. Dabar kiekvienas berniukas gali jaustis kaip tikras mechanikas. Dirbtuvės ir elementai yra visiškai mediniai, todėl visas cechas yra saugus ir ekologiškas. Atskiri elementai, t. y. įrank..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Medinis mažojo meistro darbastalis vaikams
  Medinis mažojo meistro darbastalis vaikams TOOKY TOY prekės ženklo „pasidaryk pats“ stalas bus mažojo meistro svajonės išsipildymas. Į komplektą įeina stalas su įvairiais žaisliniais įrankiais: pjūklu, plaktuku, veržliarakčiu, atsuktuvu, veržle, matas, varžtais, veržlėmis, poveržlėmis ir krumplia..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Medinių dirbtuvių erdvėlaivio „Pasidaryk pats“ rinkinys 51 elementas
  „Classic World“ prekės ženklo „Woden Spaceship Workshop“ yra labai įdomus žaislų rinkinys mažam „pasidaryk pats“ entuziastams, kurio tikslas – pasiekti žvaigždes. Pramogos „pasidaryk pats“ padės lavinti rankinius įgūdžius, domėtis ir sužadins vaiko vaizduotę. Nuo šiol kiekvienas mažylis turės viską,..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€
 • Nešiojamos dirbtuvės 2in1 lagaminas autobusas 40 vnt.
  Rinkinyje yra 40 elementų: visi reikalingi daiktai, kuriuos turi kiekvienas „pasidaryk pats“ entuziastas. Žaislas veikia kaip lagaminas, kuris atrodo kaip automobilis/autobusas su ratais, leidžiantis pasiimti rinkinį bet kur, o taip pat žaisti su pačiu automobiliu/autobusu. Išskleistas dirbtuvės tik..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker
  SMOBY darbastalį sudaro net 79 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 56 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€ 89.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Center
  SMOBY darbastalį sudaro net 92 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 79 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 69.42€ 84.00€ 99.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate
  SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate sudaro net 95 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 49 x 39 x 103..
  Mokestis: 80.99€ 98.00€ 119.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker su 94 priedais
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Atpažįstama ir vertinama Black & Decker kolekcija, perkelta į aukščiausios kokybės žaislus, leis vaikams pajusti emocijas, susijusias su darbu..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€ 129.00€
 • SMOBY darbastalis Spidey su 45 priedais
  „Spidey“ dirbtuvės su „Smoby“ įrankiais – tai  „pasidaryk pats“ darbastalis entuziastams su virš keturiasdešimties priedų. Oficialiai licencijuotas žaislas leidžia vaikams atrasti įspūdingą statybų pasaulį. Rinkinį sudaro atsuktuvas, veržliarakčiai, varžtai, veržlės ir detalės Spidey lenktyn..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 98.00€
 • SMOBY mechaniko dėžė su įrankiais ant ratukų
  SMOBY darbastalis Black&Decker kurio komplektą sudaro 19 įvairių mažojo meistro elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos. O svarbiausia tai, kad šitą žaislą jis visada galės pasiimti kartu, nes iš stovo pasidaro patogus lagaminas ant ratukų. O svarbiausia, kad visi įrankiai saugūs, v..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 49.00€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  Mokestis: 107.44€ 130.00€ 179.00€
 • Vaikiškas darbastalis su 34 priedais
  Vaikiška darbastalis su dėtuvėmis ir dideliu žaidimų stalu, įrankiais ir daugybe papildomų priedų, Viso 35 priedai. Surinktas stalas tampa puikia darbo vieta jauniems inžinieriams. Komplektą sudaro daugybė varžtų, atsuktuvas, plaktukai, replės, kirvis, veržliaraktis, replės ir kiti priedai. endri..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vaikiškas darbastalis su 35 priedais
  „Mochtoys“ prekės ženklo dirbtuvė bus kiekvieno mažo „pasidaryk pats“ entuziasto svajonė! Komplekte yra 35 elementai, įskaitant: darbastalį, įrankius ir šalmą. Charakteristikos: daug vietos remontui, todėl patogu naudotis daug elementų įrankiams laikyti, kurie palaikys tvarką „dirbtuvėse“..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Vaiko dirbtuvės
  Puikiai įrengtos WOOPIE vaikiškos dirbtuvės - tai puikus rinkinys, susidedantis iš daugybės elementų, pagamintas atkreipiant dėmesį į detales. Jo dėka kiekvienas gali tapti profesionalu: pjauti, gręžti, prisukti, surinkti. Komplekte yra daug lentynų, spintelių ir pakabų, ant kurių galima pasidėt..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 48.00€