Darbastaliai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN darbastalis Bosch
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • KLEIN darbastalis Bosch Mini
  KLEIN darbastalis Bosch Mini -  puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turė..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 43.15€
 • KLEIN darbastalis Bosch X-nogi
  KLEIN darbastalis Bosch X-nogi - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės da..
  Mokestis: 46.68€ 56.48€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Center
  SMOBY darbastalį sudaro net 92 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 79 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams ..
  Mokestis: 64.46€ 78.00€ 98.18€
 • SMOBY mechaniko dėžė su įrankiais ant ratukų
  SMOBY darbastalis Black&Decker kurio komplektą sudaro 19 įvairių mažojo meistro elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos. O svarbiausia tai, kad šitą žaislą jis visada galės pasiimti kartu, nes iš stovo pasidaro patogus lagaminas ant ratukų. O svarbiausia, kad visi įrankiai saugūs, v..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€ 49.00€
 • Darbastalis vaikams Black and Decker Mega + 100 priedų
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Atpažįstama ir vertinama Black & Decker kolekcija, perkelta į aukščiausios kokybės žaislus, leis vaikams pajusti emocijas, susijusias su darbu..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€ 159.00€
 • Darbastalis/kėdutė vaikams
  Darbastalis/kėdutė vaikams su įrankiais įvairiems mechaniko darbams atlikti. Tvirtas plastikas. Matmenys: 47 x 26 x 37 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Didelis medinis mechaniko darbastalis su priedais 2in1
  Didelis medinis mechaniko darbastalis su priedais iš kurių reikės surinkti, suvaržyti įvairias transporto priemones, lėktuvus. Kad būtų aiškiau ką rinkti, rinkinyje yra šablonai su įvairiais pavyzdžiais pagal kuriuos vaikas galės surinkti savo pirmąjį medinį automobilį, lėktuvą ar dar kažką. Tai žai..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€
 • John Deere traktorius su išardomu varikliu
  John Deere traktorius su išardomu varikliu. Rinkinį sudaro 57 detalės: 54 nuimamos traktoriaus variklio detalės ir 3 remonto įrankiai. Žaislas turi remonto funkciją taip, kad variklis ir šviesa neveiktų, kol vaikas surinks visą konstrukciją. Tai pirmoji vaiko pažintis su automobilio detalėmi..
  Mokestis: 123.14€ 149.00€ 169.00€
 • KLEIN Bosch darbastalis
  KLEIN Bosch darbastalis - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 79 vnt: plaktukas, raktas..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch Junior
  KLEIN darbastalis Bosch Junior -  puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai tu..
  Mokestis: 41.24€ 49.90€
 • KLEIN darbastalis BOSCH MEGA su 150 priedų
  KLEIN didelis darbastalis Bosch Mega - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams.Vaikas tikrai tur..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€ 179.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su elektriniu suktuvu
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 49.50€ 59.90€ 63.00€
 • KLEIN darbastalis Bosch su priedais ir garsais
  KLEIN darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės daug veik..
  Mokestis: 73.55€ 89.00€ 109.00€
 • KLEIN didelis darbastalis Bosch su priedais
  KLEIN didelis darbastalis Bosch - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Darbastalis sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Vaikas tikrai turės d..
  Mokestis: 78.43€ 94.90€ 98.18€
 • KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini
  KLEIN mechaniko rinkinys Bosch mini - puikus žaislas, leisiantis susipažinti su dažniausiai naudojamais suaugusiųjų įrankiais. Vaikas tikrai turės daug veiklos. Dabar vaikas galės kiek nori kalti, išsukinėti, įsukinėti varžtus ir pan. Į komplektą įeina daug įrankių ir detalių kurių net 77 vnt: plakt..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€ 89.00€
 • Mažojo mechaniko rinkinys Motor Master su 61 aksesuaru
  WOOPIE sunkvežimio priekinę dalį imituojantis žaislas su pakeltu variklio dangčiu, vairu ir prietaisų skydeliu kitoje pusėje. Atidarius skyrių po vairu, vaikas viduje ras daugybę įrankių, rankenėlių ir varžtų pavidalu. Jaunas mechanikas gali atlikti daugybę savo transporto priemonės (pvz., ratų, spa..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 23 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 56,5 x 25,7 x 61,3 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€ 43.00€
 • Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais
  Mažojo meistro dirbtuvės su 34 priedais rinkinyje įvairiems darbams atlikti. Bendri matmenys: 40 x 44 x 61,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€
 • Mažojo meistro įrankių dėžutė su įrankiais
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Super įrankiai iš ribotos versijos, licencijuoti „Black & Decker“ iš garsios prancūzų kompanijos „Smoby“. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • Medinis darbastalis su 48 priedais
  „Tooky Toy“ medinių mechanikų dirbtuvės yra puikus žaislas jūsų vaikui. Puikiai tinka pasidaryti „pasidaryk pats“ kampelį mažo profesionalo kambaryje. Rinkinyje yra net 48 elementai, kurių dėka žaislas suteikia daug galimybių žaisti: taisyti ir sukonstruoti, užsukti ir atsukti. Dirbtuvės leis jūsų v..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 69.00€
 • Medinis darbastalis su įrankiais vaikams
  Kiekvienas mažas berniukas nori mėgdžioti savo tėtį, o žaisti su įrankiais taip pat labai įdomu. Tačiau linksmybės dar ne viskas, tokių žaislų dėka vaikas išsiugdo ir daug vertingų įgūdžių:     tikslumas ir efektyvumas mažoms rankoms tvarkant elementus;    &n..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Medinis darbastalis vaikams LELIN
  Džiaugiamės galėdami pristatyti naują dirbtuvę mažam „pasidaryk pats“ entuziastui su savo remonto stalu, su mini lenta ir įrankiais - mediniais, ne plastikiniais.Kiekvienas vaikinas svajoja apie savo vietą, kurioje galėtų kalti, susukti, taisyti ir pasilepinti kitomis vyrų aistromis. Visos dirbtuvės..
  Mokestis: 41.24€ 49.90€
 • Medinis darbastalis vaikams su priedais
  Gal laikas ką nors sutvarkyti ? Džiaugiamės galėdami pristatyti naują produktą iš „Bino“ - dirbtuvę su įrankiais. Dabar kiekvienas berniukas gali jaustis kaip tikras mechanikas. Dirbtuvės ir elementai yra visiškai mediniai, todėl visas cechas yra saugus ir ekologiškas. Atskiri elementai, t. y. įrank..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker
  SMOBY darbastalį sudaro net 79 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant ir pan. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 56 x 39 x 103 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 59.50€ 72.00€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate
  SMOBY darbastalis Black and Decker Bricolo Utimate sudaro net 95 įvairiausių elementų. Mažasis meistras tikrai turės daug veiklos sukant, veržiant, kalant. O kas įdomiausia rinkinyje yra mechaninis atsuktuvas. Visi įrankiai saugūs, todėl vaikas žaisdamas tikrai bus saugus. Išmatavimai: 49 x 39 x 103..
  Mokestis: 76.78€ 92.90€ 98.18€
 • SMOBY darbastalis Black and Decker su 94 priedais
  „Smoby Black & Decker“ yra licencijuotų įrankių ir dirbtuvių serija, skirta vaikams, mėgstantiems kūrybišką ir konstruktyvų žaidimą „pasidaryk pats“. Atpažįstama ir vertinama Black & Decker kolekcija, perkelta į aukščiausios kokybės žaislus, leis vaikams pajusti emocijas, susijusias su darbu..
  Mokestis: 76.03€ 92.00€ 107.45€
 • STEP2 tikro meistro dirbtuvės
  Skatinkite vaiko kūrybiškumą su tikroviškomis medienos apdirbimo dirbtuvėmis! Unikalus, tikroviškai atrodantis "medis" yra pagamintas iš nesulaužomos Durafoam™ medžiagos, dėl kurios jūsų mažylis galės išnaudoti visas vaizduotės galimybes Durafoam™ plokšteles galima viena su kita sujungti, o ..
  Mokestis: 114.88€ 139.00€ 179.00€
 • Vaikiškas darbastalis su 34 priedais
  Vaikiška darbastalis su dėtuvėmis ir dideliu žaidimų stalu, įrankiais ir daugybe papildomų priedų, Viso 35 priedai. Surinktas stalas tampa puikia darbo vieta jauniems inžinieriams. Komplektą sudaro daugybė varžtų, atsuktuvas, plaktukai, replės, kirvis, veržliaraktis, replės ir kiti priedai. endri..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vaikiškas darbastalis su 35 priedais
  „Mochtoys“ prekės ženklo dirbtuvė bus kiekvieno mažo „pasidaryk pats“ entuziasto svajonė! Komplekte yra 35 elementai, įskaitant: darbastalį, įrankius ir šalmą. Charakteristikos: daug vietos remontui, todėl patogu naudotis daug elementų įrankiams laikyti, kurie palaikys tvarką „dirbtuvėse“..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Vaiko dirbtuvės
  Puikiai įrengtos WOOPIE vaikiškos dirbtuvės - tai puikus rinkinys, susidedantis iš daugybės elementų, pagamintas atkreipiant dėmesį į detales. Jo dėka kiekvienas gali tapti profesionalu: pjauti, gręžti, prisukti, surinkti. Komplekte yra daug lentynų, spintelių ir pakabų, ant kurių galima pasidėt..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€