Autovežiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Autovežis Makas iš CARS 2 filmuko
  Autovežis Makas iš CARS 2 filmuko. Autovežis gali vežti 16 mini automobiliukų (rinkinyje nėra). Rinkinyje įtrauktas tik vienintelis mini automobiliukas Žaibas Mcqueen'as. Ištraukiama rankena autovežiui nešti. Autovežio išmatavimai: 43 x 11,5 x 13 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • Autovežis su 10 mašinėlių rinkinyje Emergency Transporter
  Autovežis „Avarinis transporteris“ automobiliams buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių automobiliams. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Autovežis yra baltas su raudonais ir tamsiais ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Autovežis su 10 metalinių mašinėlių
  Automobilinis sunkvežimis „Stunt Transporter“ buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Autovežis yra rauodnas su tamsiais elementais. Jis turi 8 bes..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Autovežis su 10 metalinių mašinėlių
  Automobilinis sunkvežimis „Stunt Transporter“ buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Autovežis turi 8 besisukančius ratus, kurių dėka jis gali len..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Autovežis su 8 modeliukais
  Automobilinis sunkvežimis „Stunt Transporter“ buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.      Komplekte yra sunkvežimis - transpo..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Autovežis su mašinėlėmis SCANIA
  Autovežis su mašinėlėmis SCANIA su garso ir šviesos efektais. Du atskiri automobiliukai minkštu pagrindu. Nuleidžiami autovežio takeliai, kuriais nurieda automobiliukai. Autovežis su nešimo rankenėle. Autovežio matmenys: 42 x 13 x 21 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€ 41.90€
 • Autovežis su nuotoliniu valdymo pultu Mercedes Arocs (103 cm.)
  Autovežis su nuotoliniu valdymo pultu Mercedes Arocs (103 cm.) Didelis nuotoliniu būdu valdomas sunkvežimis su Mercedes Arocs žemaaukšte priekaba yra pagamintas su didžiausiu detalių tikslumu, palyginti su originalu. Sunkvežimis primena tikrą kolegą, važinėjantį keliais. Žaisdamas mažylis stebi j..
  Mokestis: 62.81€ 76.00€
 • Dinozaurų sunkvežimis su paleidimo priemone ir žaisliniais automobiliais
  „Woopie“ dinozaurų sunkvežimis yra puiki idėja vaikams. Žaisdamas vaikas gilinasi į dinozaurų eros pasaulį. Labai tikroviškai pagamintos transporto priemonės, atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę. Didelio sunkvežimio viduryje turime 3 mažesnes ratines dinozaurines transporto priemones. Komplekte yr..
  Mokestis: 19.42€ 23.50€
 • Gyvūnų pervežimo tralas Dinotruck 50 cm.
  Woopie sunkvežimis naudojamas kaip vilkikas, paleidimo priemonė ir lagaminas gyvūnams ir transporto priemonėms laikyti. Komplekte yra sunkvežimis, 6 dinozaurai, 6 gyvūnai, mažas automobilis ir malūnsparnis. Didelis sunkvežimis iki 50 cm ilgio. Dvipusėje lagamino formos priekaboje yra 24 vietos gyvūn..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • HOT WHEELS autovežis Transporter 40 + 3 modeliukai
  Funkcionalų ir estetinį transporterį sukūrė populiari ir gerbiama ODS kompanija ir jis yra iš Hot Wheels serijos, kuri buvo sukurta visiems berniukams, mėgstantiems prabangius automobilius. Sunkvežimis – neįprasta dovanos idėja kiekvienam mažajam automobilių mylėtojui. Transporteris pagamintas mė..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • HOT WHEELS mega didelis transporteris/trasa Speedway Hauler
  HOT WHEELS mega didelis lenktyninis transporteris transporto priemonių saugojimą ir lenktynes ​​pakelia į visiškai naują lygį! Transporteryje galima sutalpinti daugiau nei 20 Hot Wheels automobilių – juos matysite pro mažus priekabos langus. Laikas mitingui? Patraukus rankeną ir išsiskleidus, transp..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • HOT WHEELS megatransporteris GWT37
  Didelis Hot Wheels Megatransporter yra erdvus automobilis, talpinantis iki 50 transporto priemonių (nepridedamos) masteliu 1:64. Transporteris turi šešis ištraukiamus lygius, ant kurių galima pastatyti 50 automobilių. Transporteris suderinamas su kitais Hot Wheels vikšrais, todėl jį galima išplėsti...
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • HOT WHEELS rinkinys transporteris/bokštas Epic 2-in-1
  Transporter – Epic 2-in-1 Hot Wheels City nusileidimas apima transporterio patogumą ir nuostabų 60 cm aukščio gravitacinį nusileidimą, kurį galima derinti su kitais rinkiniais. Transporterio režimu ši didelė transporto priemonė ant šešių masyvių ratų gali tilpti daugiau nei 20 1:64 mastelio automobi..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • LITTLE TIKES autovežis su 2 mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 19 x 25,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€
 • LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 18 x 25 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 18 x 25 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 39.67€ 48.00€
 • Mašinėlių sunkvežimis su išskleidžiama 2,1 metrų trasa Dino
  „Woopie“ prekės ženklo žaislinis sunkvežimis „Dinosaur“ yra rinkinys, skirtas ilgam ir puiki pramoga tavo vaikui. T-Rex transformuojasi į autovežį ir lenktynių trasą. Pažiūrėkite, kuris automobilis yra greičiausias! Baigę žaisti, tiesiog surinkite takelį ir žaiskite sukrauti į jį automobilius. Ch..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis autovežis su 3 mašinėlėmis
  Į komplektaciją įeina medinis vilkikas su nuleidžiama viršutine rampa ir 3 automobiliai. Vilkikas yra dviejų lygių. Viršutinę plokštę galima nuleisti, kad būtų sukurta rampa automobiliams važiuoti žemyn. Gaminys pagamintas tik iš medžio (maži automobiliai turi plastikinius ratus). Matmenys: 22..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€
 • Medinis autovežis su 4 mašinėlėmis
  Nauji automobiliai jau iškeliauja iš gamyklos. Jie pateks tiesiai į saloną, kur susiras naujus šeimininkus. O gal jie važiuoja į dirbtuves remontuoti. Yra daug galimybių ir istorijų, kurias galima sugalvoti naudojant tokį vilkiką. Pakuotės išmatavimai: 31 x 9 x 13,5 cm Vilkiko ilgis ~30 cm. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinis autovežis su automobiliukais
  „Viga“ medinis vilkikas su žaisliniais automobiliais yra žaislas, kurio negali nepastebėti mažasis automobilių gerbėjas. Akį džiuginančios spalvos ir malonus liesti paviršius paskatins mažylį žaisti. Patvari mediena suteiks ilgų akimirkų lavins vaiko kūrybiškumą ir vaizduotę. Žaidimas su mašinėlėmis..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Medinis autovežis su mašinėlėmis
  Autovežio priekaba su mašinėlėmis nusileidžia. Keturias mašinėles galima naudoti kaip atskirą žaislą. Autovežio priekabą galima atkabinti. Autovežio ilgis 30 cm. Bendri išmatavimai: 30 x 8 x 17 (IxPxA) cm. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Produktas paženklintas CE ženklu. Tinka vaikam..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Medinis autovežis su mašinėlėmis 28 cm.
  Žaislas turi daug privalumų ir praktiškų sprendimų. Štai keletas iš jų:      Į komplektą įeina didelis vilkikas ir 4 mažesni lenktyniniai automobiliai;      Vilkikas turi guminius ratus, kurių dėka jis geriau sukimba transportuojant;   &nbs..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Policijos sraigtasparnis su sunkvežimiu Volvo Truck + Helicopter
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - policijos rinkinys - sunkvežimis, kuriam licencija suteikta „Volvo“..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • SMOBY sunkvežimis su kranu ir įrankių dėže su priedais
  Sunkvežimį galima išardyti, surinkti ir modernizuoti naudojant komplekte esančias detales - po modernizacijos automobilis gali pasiekti iki 65 cm ilgį. Ant priekabos rasite didelę dėžę su tokiais įrankiais kaip veržliaraktis, atsuktuvas ir priedai. Sunkvežimis su įrankiais modernizavimui yra puikus ..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 58.00€
 • SMOBY Vroom Planet autovežis su automobiliukais nuo 12 mėn.
  Jį sukūrė gerai žinoma prancūzų kompanija Smoby, kuri jau ne vienerius metus kuria žaislus vaikams, atkreipdama dėmesį į smulkmenas. Žaislas yra iš Smoby Planet Vroom serijos. Pasakų planetoje Vroom spalvingi ir linksmi automobiliai bei kitos transporto priemonės patiria nuostabių nuotykių! Į kom..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€ 37.90€
 • Techninės pagalbos automobilių tralas
  Automobilis vilkikas, jums reikia pagalbos! Jūsų motorizuota komanda pasiruošusi eiti. Tai būtina turėti kiekvieno berniuko kambaryje. Automobilis yra ištikimas tikro vilkiko modelis. Žaislo matmenys neabejotinai įspūdingi. Šviesos ir garso efektai bei judantys elementai paįvairins kiekvieną spek..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vilkikas su buldozeriu Volvo Truck Team 32cm
  „Volvo“ licencijuotas Vokietijos kompanijos „Dickie“ buldozeris yra puikus žaislas mažiesiems automobilių mylėtojams. „Volvo“ sunkvežimis su šviesos ir garso funkcija gali gabenti ne tik buldozerį, bet ir naudoti kitus žaislus. Buldozeris puikiai tinka žaisti kaip mažas statybininkas. Pagaminta iš g..
  Mokestis: 15.29€ 18.50€
 • VOLVO sunkvežimis su buldozeriu ir garso ir šviesos efektais
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - statybinių transporto priemonių rinkinys, licencijuotas Volvo sunkv..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • WADER super didelis autovežis QT MAMMOET Volvo
  WADER super didelis autovežis QT MAMMOET Volvo su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 45 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • WADER super didelis autovežis su buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 27 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Tralo ilgis 75 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 45 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€ 37.36€
 • Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Gaisrinė
  Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Gaisrinė Priekaba turi atidaromas šonus iš abiejų pusių ir 6 atskiras vietas automobiliams gabenti, į komplektą įeina 6 gaisrinės automobiliai 2 spalvomis. Sunkvežimio saloną galima paversti čiuožykla, tiesiog atidarykite gaubtą ir atidarykite stogą. G..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Policija
  Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Priekaba turi atidaromas šonus iš abiejų pusių ir 6 atskiras vietas automobiliams gabenti, į komplektą įeina 6 policijos automobiliai 2 spalvomis. Sunkvežimio saloną galima paversti čiuožykla, tiesiog atidarykite gaubtą ir atidarykite stogą. Greitį vir..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€