Autovežiai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Automobilis vilkikas su kranu ir mašina Air Pump 55 cm.
  Dickie žaislinis automobilis vilkikas 55 cm su kranu eksploatuojamas naudojant pneumatinį siurblį – valdant mygtuku (nereikia baterijų). Paspaudus mygtuką, kuris įtaisytas ant vilkiko stogo, vaikas galės pakrauti ir pervežti mašinėlę. Žaislo korpusas pagamintas iš aukštos kokybės plastiko, sertifiku..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Autovežis Makas iš CARS 2 filmuko
  Autovežis Makas iš CARS 2 filmuko. Autovežis gali vežti 16 mini automobiliukų (rinkinyje nėra). Rinkinyje įtrauktas tik vienintelis mini automobiliukas Žaibas Mcqueen'as. Ištraukiama rankena autovežiui nešti. Autovežio išmatavimai: 43 x 11,5 x 13 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 61.99€ 75.01€
 • Autovežis su 10 mašinėlių rinkinyje Emergency Transporter
  Autovežis „Avarinis transporteris“ automobiliams buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių automobiliams. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Autovežis yra baltas su raudonais ir tamsiais ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • Autovežis su 10 metalinių mašinėlių
  Automobilinis sunkvežimis „Stunt Transporter“ buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Autovežis yra rauodnas su tamsiais elementais. Jis turi 8 bes..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • Autovežis su 8 modeliukais
  Automobilinis sunkvežimis „Stunt Transporter“ buvo gaminamas pagal aukštai vertinamą HTI prekės ženklą. Žaislas yra pagamintas iš „TeamsterZ“ serijos, kuriame yra įvairių rūšių transporto priemonių. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.      Komplekte yra sunkvežimis - transpo..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Autovežis su mašinėlėmis SCANIA
  Autovežis su mašinėlėmis SCANIA su garso ir šviesos efektais. Du atskiri automobiliukai minkštu pagrindu. Nuleidžiami autovežio takeliai, kuriais nurieda automobiliukai. Autovežis su nešimo rankenėle. Autovežio matmenys: 42 x 13 x 21 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€ 50.68€
 • LITTLE TIKES autovežis su 2 mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 19 x 25,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 31.41€ 38.00€
 • LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 18 x 25 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 31.40€ 38.00€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis
  LITTLE TIKES autovežis su mašinėlėmis ypatingai tvirtas ir kokybiškas žaislas. Automobiliukų ratai sukasi. Autovežio priekaba sukasi tralo važiavimo kryptimi. Išmatavimai: 72 x 18 x 25 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 39.00€
 • LITTLE TIKES mašinėlių autovežis
  Little Tikes sunkvežimis - vilkikas su automobiliais yra puikus žaislas jauniausiems vairuotojams. Be to, milžiniška puspriekabė suteiks daug džiaugsmo keliaujant ir gabenant du sportinius automobilius, kurie buvo įtraukti į komplektą. Prie rampos pritvirtinta rankena, kuria vaikai gali pakrauti ir ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis autovežis su mašinėlėmis
  Autovežio priekaba su mašinėlėmis nusileidžia. Keturias mašinėles galima naudoti kaip atskirą žaislą. Autovežio priekabą galima atkabinti. Autovežio ilgis 30 cm. Bendri išmatavimai: 30 x 8 x 17 (IxPxA) cm. Gaminys pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Produktas paženklintas CE ženklu. Tinka vaikam..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SMOBY sunkvežimis su kranu ir įrankių dėže su priedais
  Sunkvežimį galima išardyti, surinkti ir modernizuoti naudojant komplekte esančias detales - po modernizacijos automobilis gali pasiekti iki 65 cm ilgį. Ant priekabos rasite didelę dėžę su tokiais įrankiais kaip veržliaraktis, atsuktuvas ir priedai. Sunkvežimis su įrankiais modernizavimui yra puikus ..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • Super didelis autovežis su traktoriumi VOLVO
  Vienoje pakuotėje yra 3 žaislai! Tai vilkikas su krautuvu ir „Super-Mix“ blokais. Žaislų išvaizda panaši į tikruosius prototipus. Visi elementai pagaminti iš patvaraus, aukštos kokybės plastiko. Didelės transporto priemonės ir kroviniai dedami ant priekabos-transporto priemonės platformos. Priekaboj..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Vilkikas su 6 sportinėmis mašinėlėmis modeliukais
  Vilkikas su 6 sportinėmis mašinėlėmis modeliukais. Vilkikas su rankena, todėl jį galima neštis rankose. Modeliukai saugiai patalpinti, nes turi uždaromą permatomą dangtį. Matmenys: 35 x 8 x 11 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.53€ 13.95€
 • WADER super didelis autovežis QT MAMMOET Volvo
  WADER super didelis autovežis QT MAMMOET Volvo su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 45 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€ 37.36€
 • WADER super didelis autovežis su buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 27 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Bendras autovežio ilgis 90 cm. Buldozerio ilgis 45 cm. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 28.10€ 34.00€ 37.36€
 • WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje
  WADER super didelis autovežis su dideliu buldozeriu priekaboje, vaikams, kurie mėgsta dideles mašinas. Tvirtas ir labai kokybiškas produktas. Tralo ilgis 75 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Gaisrinė
  Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Gaisrinė Priekaba turi atidaromas šonus iš abiejų pusių ir 6 atskiras vietas automobiliams gabenti, į komplektą įeina 6 gaisrinės automobiliai 2 spalvomis. Sunkvežimio saloną galima paversti čiuožykla, tiesiog atidarykite gaubtą ir atidarykite stogą. G..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Policija
  Žaislinis tralas su 6 modeliukais priekaboje Priekaba turi atidaromas šonus iš abiejų pusių ir 6 atskiras vietas automobiliams gabenti, į komplektą įeina 6 policijos automobiliai 2 spalvomis. Sunkvežimio saloną galima paversti čiuožykla, tiesiog atidarykite gaubtą ir atidarykite stogą. Greitį vir..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€