Mediniai maisto produktai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai
  EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje 5 vaisiai. Tinka vaikams nuo 2 metų.     ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Arbatos rinkinys iš medienos 17 elementų
  Medinis arbatos rinkinys mielas ir lavinantis. Rinkinį sudaro 17 elementų, kurie puikiai imituoja tikrą arbatos rinkinį, suteikdami vaikams kūrybingų linksmybių valandų. Šis žaislas ne tik suteikia puikią pramogą, bet ir padeda lavinti vaizduotę, rankinius įgūdžius bei moko vaikus stalo taisyklių. R..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • EICHHORN medinės pjaustomos daržovės
  EICHHORN medinės pjaustomos daržovės su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Daržovės dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 5 daržovės. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.80€ 17.90€
 • EICHHORN mediniai kiaušiniai 6 vnt.
  EICHHORN mediniai kiaušiniai 6 vnt. Rinkinyje yra 3 kiaušinukai kurie persipjauna į dvi dalis (sujungta magnetais). Kiaušinukai sudėti į specialią jiems pritaikytą dėžutę. Kiaušinuko išmatavimai: 4,7 x 5,9 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys
  EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 17 dalių. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€
 • HAPE rinkinys hamburgeriams ir dešrainiams gaminti 18 vnt.
  HAPE rinkinys hamburgeriams ir dešrainiams gaminti kurių net 18 vnt. Tegul mažasis virtuvės šefas Jums pagamina skanius ir sočius pietus. Tai ekologiški ir spalvingi virtuvės priedai, su kuriais vaikas žaidžia prie savo virtuvėlės ar kieme su draugais. Viskas pagaminta iš aukščiausios rūšies medieno..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Daržovių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Medinės daržovės ir vaisiai dėžėje 10 vnt.
  Medinės daržovės ir vaisiai dėžėje 10 vnt. Dėžės išmatavimai: 13,5 x 10,5 x 7 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinės pjaustomos daržovės
  Medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 13 dalių. Dėžutės matmenys: 21 x 16 x 6 cm. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 14.84€ 17.96€
 • Mediniai kiaušiniai dėžutėje 4 vnt.
  SMALL FOOT mediniai kiaušiniai 4 vnt. Kiaušinukai kurie persipjauna į dvi dalis (sujungta lipukais). Kiaušinukai sudėti į specialią jiems pritaikytą dėžutę. Kiaušinuko išmatavimai: 5 x 4 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • Mediniai ledai
  Mediniai vaisiniai ledai su braške. Mediniai vaisiniai ledai su braškė pagaminti taip, kad atrodo, kaip tikri. Komplekte yra 4 sluoksniai ledų, kuriuos puošia raudona braškė. Ledų sluoksnius galima sujungti tarpusavyje, sudedant elementus ant medinio kaiščio. Tai tobulas papildymas kiekvieno vaiko v..
  Mokestis: 6.20€ 7.50€
 • Mediniai pyragėliai su dviaukščiu padėklu
  Nepakeičiamas rinkinys žaidžiant namuose ar kavinėje. Dabar kiekviena maža kepėja gali pasikviesti draugę, seserį ar meškiuką ir lėles skaniam desertui. Dviaukšteme padėkle puikiai tilps visi skanėstai. Komplekte rasite ne tik pyragėlius, bet ir puodelius, lėkštutes ir šaukštelius. Rinkinyje: ..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • Medinis daržovių rinkinys 21 vnt.
  Šviežių vaisių ir daržovių rinkinys pintinėje, kurioje yra net 21 vienetas. Puikus priedas žaidžiant vaikų pamėgtus žaidimus "parduotuvė", "namai". Rinkinyje: ananasai, obuoliai, bananai, paprika ir kt. Vaisiai pagaminti iš medienos. Produktas pažymėtas CE ženklu. Pintinės išmatavimai: 20 x 6,5 cm. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis maisto produktų rinkinys
  HAPPY PEOPLE medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 19 dalių. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinis vaisių ir daržovių rinkinys 23 vnt.
  Šviežių vaisių ir daržovių rinkinys pintinėje, kurioje yra net 23 vienetas. Puikus priedas žaidžiant vaikų pamėgtus žaidimus "parduotuvė", "namai". Rinkinyje: braškės, arbūzai, citrinos, obuoliai, bananai, kriaušės. Vaisiai pagaminti iš medienos. Produktas pažymėtas CE ženklu. Pintinės išmatavimai: ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinių daržovių rinkinys
  Medinių daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 7 daržovės. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinių daržovių rinkinys 6 vnt.
  Medinių daržovių rinkinys 6 vnt. Daržovės sudėtos į medinę dėžutę. Rinkinyje: morka, pomidoras, porai, kopūstas, grybas. Dėžutės matmenys: 16 x 11 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinių pjaustomų vaisių rinkinys su kibirėliu
  Medinių pjaustomų vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 18 dalių, lentelė ir ir peilis. Kibirėlio matmenys: 19 x 18  cm. Tinka vaika..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinių vaisių ir daržovių rinkinys kibirėlyje 30 vnt.
  Jį sukūrė populiari ir gerbiama Small Foot kompanija. Šis rinkinys yra virtuvės kolekcijos dalis ir gali būti lengvai derinamas su kitais Small Foot maisto gaminimo žaislais. Rinkinį sudaro 30 elementų, įskaitant daržoves, peilį ir pjaustymo lentą. Rinkinys buvo supakuotas į patogų laikyti ir nešiot..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Medinių vaisių rinkinys
  Medinių vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje5 vaisiai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinių vaisių rinkinys
  Medinių vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje 7 vaisiai. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinių vaisių rinkinys 6 vnt.
  Medinių vaisių rinkinys 6 vnt. Vaisiai sudėti į medinę dėžutę. Rinkinyje:  kivis, bananas, obuolys, kriaušė, citrina, braškė. Dėžutės matmenys: 16 x 11 x 6 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 10.70€ 12.95€