Virtuvėlės priedai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelis pusryčių rinkinys BOSCH
  Didelis pusryčių rinkinys BOSCH sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Rinkinį sudaro: skrudintuvas, kavavirė, virdulys, indai ir stalo įrankiai. Visi prietaisai puikiai imituoja realių..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • ECOIFFIER indų rinkinys 35 dalys
  Ecoiffier indų rinkinys, nepakeičiamas rinkinys vaiko virtuvėlėje. Rinkinyje rasite indus keturiems asmenims: lėkštutės, puodeliai, šakutės, peiliai, ir šaukšteliai. Taip pat yra arbatinukas, cukrinė, puodas su dangčiu ir kiaurasamtis. Visą tai supakuota permatomoje tašėje. Tinka vaikams nuo 18 mėn...
  Mokestis: 13.64€ 16.50€
 • ECOIFFIER indų rinkinys su priedais, 70 el.
  Ecoiffier indų rinkinyje yra 70 priedų: indai, puodai, įrankiai, kiaušiniai, vaisiai ir k.t.. Rinkinys yra plastikinėje gražioje dėžutėje, kurios dangtis puikiai tarnaus kaip padėkliukas. Dėžės matmenys: 41,5 x 21 x 25 cm. Rekomenduojamas vaikams nuo 18 mėnesių. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 39.00€
 • ECOIFFIER laimingo gimtadienio tortas
  ECOIFFIER laimingo gimtadienio tortas nepakeičiamas rinkinys vaiko virtuvėlėje ar žaidimuose su draugėmis. Rinkinyje rasite indus keturiems asmenims: lėkštutės, puodeliai, šaukšteliai, lopetėlė torto gabaliukams paimtii. Visi priedai papuošti šventiniu akcentu. Tortas sudėtas specialiame padėkle iš ..
  Mokestis: 17.73€ 21.45€
 • EICHHORN medinės pjaustomos daržovės
  EICHHORN medinės pjaustomos daržovės su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Daržovės dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 5 daržovės. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai
  EICHHORN mediniai pjaustomi vaisiai su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje 5 vaisiai. Tinka vaikams nuo 2 metų.     ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys
  EICHHORN medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 17 dalių. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • KLEIN didelis pusryčių rinkinys BOSCH
  Didelis pusryčių rinkinys BOSCH su Tassimo kavos virimo aparatu sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Rinkinį sudaro: skrudintuvas, Tassimo kavos virimo aparatas, virdulys, indai ir s..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 59.00€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinis kasos aparatas LELIN
  Dabar vaikų žaidimas "Parduotuvė" taps dar įdomesnis. Pagamintas iš kokybiškos medienos, tinkamai apdorotas, dažytas vaikams, saugiais dažais. Pakuotės matmenys: 22 x 17,7 x 10,9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.79€
 • Medinis kasos aparatas VIGA
  Žaisdamas su spalvingu Viga mediniu žaisliniu kasos aparatu – vaikas išmoks skaičiuoti ir atpažinti pinigus. Žaislas pagamintas iš kokybiškos medienos, tinkamai apdorotas, nudažytas vaikams saugiais dažais. Tinka žaisti namuose ir darželiuose. Komplekte yra: medinis kasos aparatas su mygtuk..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€ 25.79€
 • Medinis pusryčių rinkinys VIGA
  Žaislinis Viga medinis pusryčių rinkinys – puikus priedas prie vaikiškų virtuvėlių. Žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų, nudažyta saugiais vaikams dažais. Tinka žaisti namuose ir darželyje. Komplekte yra: šaukštas, druskinė, pipirinė, puodas su dangčiu, keptuvė, ke..
  Mokestis: 16.12€ 19.50€
 • MELISSA & DOUG kebabų ruošimo rinkinys
  Kebabų rinkinys yra dar vienas Melissa & Doug pasiūlymas, skirtas jauniems maisto gaminimo ir virtuvės revoliucijos mėgėjams. Vaikai nuo mažens rodo susidomėjimą ir norą dalyvauti namų gyvenime. Jie dažnai mėgdžioja suaugusiuosius vykdydami savo pareigas, o darbas virtuvėje yra vienas iš svarbia..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • MELISSA & DOUG pirkinių krepšelis su priedais
  Atėjo laikas paruošti vakarienę, bet ... produktai baigėsi. Laikas apsipirkti! Pristatome bendrovės „Melissa & Doug“ naujieną - gražų pirkinių krepšelį ant ratų su gaminiais. Raudonos ir mėlynos spalvos dėka jis tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Dėl reguliuojamos rankenos galite reguliu..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • MELISSA & DOUG spagečių ruošimo rinkinys
  Atėjo laikas tikroms itališkoms puotoms. Pristatome „Melissa & Doug“ naujieną - rinkinį makaronams gaminti. Dabar paruošti tokius patiekalus kaip sphagetti, ravioli ir penne bus daug lengviau. Dėl įvairių makaronų, pagamintų iš veltinio, galime įdaryti ravioli su špinatais, mėsa ar sūriu. Ben..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
 • SIMBA vaikiškos svarstyklės
  SIMBA vaikiškos svarstyklės. Rinkinyje yra papildoma lėkštutė produktams sverti ir popierinis indelis biriems produktams sverti. Svarstyklių aukštis 25 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 8.14€ 9.85€
 • WADER indų rinkinys 30 el. Party World
   Wader indų rinkinys, puikus indų rinkinys vaiko virtuvėlėje. Padėkliuko išmatavimai: 28 x 28 cm.  Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • WADER indų rinkinys 30 el. Party World
   Wader indų rinkinys, puikus indų rinkinys vaiko virtuvėlėje. Padėkliuko išmatavimai: 28 x 28 cm.  Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • WADER indų rinkinys 31 el.
   Wader indų rinkinys, puikus indų rinkinys vaiko virtuvėlėje. Rinkinyje rasite indus keturiems asmenims: lėkštutės, šakutės, peiliai, ir šaukšteliai, puodai ir keptuvė. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • WADER indų rinkinys 33 el.
   Wader indų rinkinys, puikus indų rinkinys vaiko virtuvėlėje. Rinkinyje rasite indus keturiems asmenims: lėkštutės, šakutės, peiliai, ir šaukšteliai, puodai ir keptuvė. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.66€ 12.90€
 • BOSCH kavos virimo aparatas Express
  BOSCH kavos virimo aparatas Express su kuriuo tėveliams bus galima pateikti taip mėgiamą kavą. Veikia kaip tikras kavos aparatas. Išmatavimai: 19 x 17 x 9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.36€ 19.80€
 • Didelis virtuvės įrankių rinkinys
  Didelis virtuvės įrankių rinkinys iš 59 elementų.Rinkinyje: padėklas, šaukšteliai, puodeliai, lėkštutės ir kt. Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Ecoiffier indų rinkinys su džiovykla 42 el.
  Žaislinis indų rinkinys su džiovykla yra fantastiškas žaislas, susidedantis iš spalvingų virtuvės reikmenų, tinkančių praktiškai bet kuriai vaikų virtuvėlei. Žaislo dėka vaikai galės išmokti, kad indus reikia išplauti ir padėti ant džiovyklos, kad jie išdžiūtų ir visada būtų švarūs. Rinkinį s..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • Ecoiffier maisto gaminimo rinkinys
  Ecoiffier maisto gaminimo rinkinys iš 36 įvairių elementų, ruošti ir gaminti vaišes. Labai puikus rinkinys prie vaikiškos virtuvėlės. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 13.97€ 13.97€
 • EICHHORN mediniai kiaušiniai 6 vnt.
  EICHHORN mediniai kiaušiniai 6 vnt. Rinkinyje yra 3 kiaušinukai kurie persipjauna į dvi dalis (sujungta magnetais). Kiaušinukai sudėti į specialią jiems pritaikytą dėžutę. Kiaušinuko išmatavimai: 4,7 x 5,9 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • GOKI virtuvės reikmenų rinkinys
  GOKI virtuvės reikmenų rinkinys iš nerūdijančio plieno. Rinkinį sudaro: koštuvas, puodas, keptuvė, dubenėlis ir virtuviniai įrankiai. Pukiai tiks prie kiekvienos vaikiškos virtuvėlės. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.82€ 14.30€ 15.93€
 • GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure
  GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure. Rinkinyje : medinis šaukštas. Prijuostės matmenys: 41 x 55 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.89€
 • HAPE rinkinys hamburgeriams ir dešrainiams gaminti 18 vnt.
  HAPE rinkinys hamburgeriams ir dešrainiams gaminti kurių net 18 vnt. Tegul mažasis virtuvės šefas Jums pagamina skanius ir sočius pietus. Tai ekologiški ir spalvingi virtuvės priedai, su kuriais vaikas žaidžia prie savo virtuvėlės ar kieme su draugais. Viskas pagaminta iš aukščiausios rūšies medieno..
  Mokestis: 15.56€ 18.83€
 • Indelių ir įrankių rinkinys
  Indelių ir įrankių rinkinys kurį sudaro: šaukšteliai, šakutės, peiliukai, samtis, puodai, lėkštutės, keptuvė, padėklas. Tinka vaikams nuo 1 metų. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Indų rinkinys 40 elementų
  Virtuvės komplektas su „Wader Quality Toys“ aksesuarais. Rinkinį sudaro 40 elementų, įskaitant įrankius ir įvairius kitus elementus. Visas rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės plastiko. Rinkinį sudaro: 4 didelės lėkštės 4 mažos lėkštės 4 šakutės 4 šaukštai 4 šaukšteliai 4 peiliai 4 didel..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Indų rinkinys su padėklu
  Indų rinkinys su padėklu. Padėklo išmatavimai: 28 x 28 cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Kasos aparatas vaikams iš medienos
  Kasos aparatas yra visiškai pagamintas iš medžio, išskyrus popieriaus ritinį, naudojamą kvitams ir popieriniams banknotams „spausdinti“. Prie kasos yra skaitmenų klaviatūra, be mygtukų „-“, „+“, „=“, „DEL“ ir grynųjų pinigų mygtuko. Kasos aparato priekyje yra ištraukiamas stalčius banknotams ir mone..
  Mokestis: 18.17€ 21.99€
 • Kasos aparatas vaikams su priedais
  Geros dovanų idėjos yra gerbiamo žaislų vaikams gamintojo „Smoby“ interaktyvi kasa su jutikliniu skydeliu. Fantastiškas interaktyvus parduotuvės rinkinys berniukui ir mergaitei. Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, todėl jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir pasaulį. „Smoby“ ž..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 39.00€
 • Kavos virimo aparatas Express Pop-Up
  Medinis kavos virimo aparatas Express Pop-Up su kavos kapsulėmis gardžiai kavai gaminti. Rinkinyje: 2 kavos kapsulės, kavos puodeliai, pieno pakelis. Išamatavimai: 18 x 15 x 13 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.95€ 21.72€
 • KLEIN mėsainio gamybos rinkinys
  Mėsainių rinkinį su pjaustymo lenta sukūrė garsus vokiečių prekės ženklas „Klein“, kuris, skirtas vaikams, mėgstantiems vaidinti suaugusiųjų vaidmenį, kuria aukštos kokybės žaislus, imituojančius buitinius prietaisus, įrankius, kosmetiką, virtuvės aksesuarus ir kt. Mėsainių mėsainių rinkinį sud..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • KLEIN tosteris BOSCH
  KLEIN tosteris BOSCH su skrudintomis duonelėmis. Iš tosterio iššokančios duonelės. Imitacinis karščio reguliavimo mygtukas. Matmenys: 13 x 10 x 5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 8.62€ 10.43€
 • Klein virtuvėlės priedai
  Virtuvėlės priedai, kurių rinkinyje 19 vnt. Rinkinyje: šakutės, peiliukai, lėkštės, puodeliai. Visus įrankius sudėti galima į tam skirtą džiovyklę. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • KLEIN virtuvės įrankių rinkinys WMF
  Žaislinis Klein virtuvės įrankių rinkinys pagamintas pagal WMF licenciją, todėl atrodo kaip tikras. Žaidimas vaikams bus dar įdomesnis su šiais įrankiais. Puikus priedas prie virtuvėlių. Rinkinyje yra 9 daiktai: keptuvė, gilus puodas, puodas su permatomu dangteliu, samtis, šaukštas,..
  Mokestis: 16.45€ 19.90€
 • KLEIN virtuvės reikmenų rinkinys WMF
  KLEIN virtuvės reikmenų rinkinys WMF. Komplekte: arbatinukas, greitpuodis, puodas, keptuvė ir kt. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • LELIN medinis arbatos rinkinys
  Gražus medinis arbatos rinkinys susideda iš 12 elementų. Be arbatinuko ir puodelių, jame taip pat yra du, širdies formos, arbatiniai šaukšteliai! Rinkinyje taip pat yra gražus padėklas su rankenomis ir dekoruotomis širdimis. Arbatos rinkinyje yra: arbatinukas (10 x 13 x 7 cm) 2x puodel..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Daržovių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys
  LELIN medinis pjaustomo vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisių dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 16 dalių. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • LELIN medinis plakiklis Pop-Up
  Gaminti maistą, ruošti valgį, žaisti restorane - visa tai įmanoma su plakikliu. Šis prietaisas yra ne tik paprastas plakiklis, bet pilnas suaugusiųjų imitacijos rinkinys. Vaikas gali imituoti, kad į dubenį įbėrė miltų ir įkūlė kiaušinių, o po to plakė maišituvu. Komplekte yra net sausainiai ir dubuo..
  Mokestis: 22.23€ 26.90€
 • LITTLE TIKES viryklė su priedais
  Vaikai mėgsta mėgdžioti savo tėvus ir apsimesti, kad yra suaugę. Ši interaktyvi viryklė buvo sukurta specialiai tokiems vaikams. Tai yra privalomas aksesuaras ir įrankis mažam šefui ir suteiks daug valandų linksmybių. Visi mygtukai veikia ir įjungus skleidžia tikroviškus garsus. Aukšta produkt..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€ 79.00€
 • Lygintuvas vaikams BOSCH
  „Klein“ „Bosch“ licencijos lygintuvas iš „Klein“ imituoja tikrą prietaisą ir yra saugus vaikams. Jame yra vandens talpykla, kurią galima užpildyti, ir galimybė aplaistyti drabužius, kad jie būtų kruopščiai išlyginti. Žaisdami vaikai gali mėgdžioti suaugusiųjų pasaulyje stebimas situacijas ir kartu p..
  Mokestis: 11.78€ 14.25€
 • Maisto produktų rinkinys
  Maisto produktų rinkinys kurių šiame rinkinyje net 36 vnt. Pagaminta iš plastiko. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • Maisto produktų rinkinys
  Maisto rinkinys puikiai papildys virtuvę ar parduotuves. Jame, be kita ko, yra imitacija daržovės, mėsa, duona, kiaušiniai, kurių dėka vaikai praturtins savo linksmybes. Įvairūs maisto produktai taip pat yra turtingas rinkinys mažiesiems, kurie dar tik susipažįsta su juos supančiais objektais ir spa..
  Mokestis: 11.28€ 13.65€
 • Maisto ruošimo rinkinys su tosteriu
  Žaislas Pusryčiaukime Zoologijos sodas padės jūsų vaikui paruošti žaislą, skanius pietus! Be smagios pramogos, žaislas taip pat padės lavinti vaiko motorinius įgūdžius, skaičiuoti ir rūšiuoti. Į priešpiečių zoologijos sodo rinkinį įeina staigmena. Panardinkite sviestą į šaltą vandenį, patrinkite juo..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Medinė pjaustoma pica VIGA
  Medinė pjaustoma pica, kuri padalinta į 6 lygias dalis. Kiekvieną dalį galima atskirti su specialiu visiškai saugiu vaikui peiliu. Picos dalys sulipintos lipdukais. Kiekvieną picos dalį galima "pagardinti" pievagrybiais, žaliaja paprika, pamidorų skiltelėmis. Picos skersmuo 20 cm. Lėkštutės skersmuo..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€ 17.96€
 • Medinės daržovės dėžutėje
  DARŽOVIŲ RINKINYS: Į komplektą įeina: kukurūzai, agurkas, pomidoras, morka, žalieji pipirai, bulvės, raudonieji kopūstai, baklažanas, petražolių šaknis. Vaikai geriausiai mokosi žaisdami, mūsų rinkinio dėka jie gali išmokti populiarių daržovių pavadinimus, jų formą, spalvą ir net tai, kaip jie at..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
  Paremta 3 įvertinimais.
 • Medinės daržovės ir vaisiai dėžėje 10 vnt.
  Medinės daržovės ir vaisiai dėžėje 10 vnt. Dėžės išmatavimai: 13,5 x 10,5 x 7 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinės pjaustomos daržovės
  Žaislinis daržovių smulkinimo rinkinys yra puikus žaislas, kuris žymiai paįvairins pramogų mėgdžiojimą suaugusiesiems. Kai tėvai ruošia valgį virtuvėje, kūdikis gali imituoti savo veiklą, darydamas tai saugiai mediniu pagaliuku. Tokių žaislų dėka vaikas nuo mažens ruošiasi užduotims, kurios jo lauks..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Mediniai kiaušiniai dėžutėje 4 vnt.
  SMALL FOOT mediniai kiaušiniai 4 vnt. Kiaušinukai kurie persipjauna į dvi dalis (sujungta lipukais). Kiaušinukai sudėti į specialią jiems pritaikytą dėžutę. Kiaušinuko išmatavimai: 5 x 4 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 7.44€ 9.00€
 • Mediniai ledai
  Mediniai vaisiniai ledai su braške. Mediniai vaisiniai ledai su braškė pagaminti taip, kad atrodo, kaip tikri. Komplekte yra 4 sluoksniai ledų, kuriuos puošia raudona braškė. Ledų sluoksnius galima sujungti tarpusavyje, sudedant elementus ant medinio kaiščio. Tai tobulas papildymas kiekvieno vaiko v..
  Mokestis: 6.20€ 7.50€
 • Mediniai ledai
  Ledai, gaivieji ledai - ypač karštą vasarą. Mes paruošėme šį rinkinį visiems mažiems ir dideliems ledų gerbėjams. Šis rinkinys taip pat veiks žiemą, kai galėsite pasvajoti apie tikrus ledus. Komplektas taip pat veiks kaip parduotuvės ar virtuvės elementas. Didelis privalumas yra galimybė dėti ranken..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Mediniai maisto produktai
  Čia yra kiekvienai parduotuvei, namams, restoranui reikalinga įranga. Maisto produktai skaniems patiekalams ruošti, sugrupuoti į 4 rūšis. Keturios praktiškos dėžutės iš medžio. Viskas taip paruošta, kad produktus būtų lengva laikyti ir demonstruoti, pvz., parduotuvės vitrinose, ar vaiko virtuvėje. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Mediniai pjaustomi maisto produktai GOKI
  Medinis pjaustomo maisto rinkinys. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 12 dalių arba 5 produktai. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Mediniai pjaustomi vaisiai
  Dėka apsauginio peilio, kuris pagamintas iš medžio, vaikas gali lengvai "supjaustyti" vaisius. Žaisdamas kartu, kiekvienas tėvas ateityje galės išmokyti vaiką naudoti aštrius virtuvės aksesuarus. Papildomas pranašumas yra tai, kad visi gaminiai yra sujungti su „Velcro“, o tai suteikia begalinį džiau..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Mediniai pjaustomi vaisiai ir daržovės VIGA
  Mediniai pjaustomi vaisiai ir daržovės su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius, daržoves, žuvį ir vištos kulšę. Daržovės ir kiti produktai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 12 pjaustomų priedų, lentelė ir peilis. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • Mediniai pyragėliai su dviaukščiu padėklu
  Nepakeičiamas rinkinys žaidžiant namuose ar kavinėje. Dabar kiekviena maža kepėja gali pasikviesti draugę, seserį ar meškiuką ir lėles skaniam desertui. Dviaukšteme padėkle puikiai tilps visi skanėstai. Komplekte rasite ne tik pyragėlius, bet ir puodelius, lėkštutes ir šaukštelius. Rinkinyje: ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Mediniai vaisiai dėžutėje
  VAISIŲ RINKINYS: Į komplektą įeina: bananas, apelsinas, kiviai, obuolys, citrina, slyva, kriaušė, granata, papaja. Vaikai geriausiai mokosi žaisdami, mūsų rinkinio dėka jie gali išmokti populiarių vaisių pavadinimus, jų formą, spalvą ir net tai, kaip jie atrodo viduje. Vaisiai pagaminti iš med..
  Mokestis: 12.31€ 14.90€
 • Medinis daržovių rinkinys 21 vnt.
  Šviežių vaisių ir daržovių rinkinys pintinėje, kurioje yra net 21 vienetas. Puikus priedas žaidžiant vaikų pamėgtus žaidimus "parduotuvė", "namai". Rinkinyje: ananasai, obuoliai, bananai, paprika ir kt. Vaisiai pagaminti iš medienos. Produktas pažymėtas CE ženklu. Pintinės išmatavimai: 20 x 6,5 cm. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinis gimtadienio tortas su vaisiais VIGA
  VIGA medinis, pjaustomas tortas, idealiai tinka vizualiniam ir motoriniam koordinavimui, skatina kūrybišką žaidimą, ugdo vaizduotę, praturtina žodyną. "Perpjaunamas" į 6 lygias dalis. Žvakutė. Vaisiai papuošimui. Torto skersmuo 23 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€ 16.22€
 • Medinis kavos gamybos aparatas
  Žinomo gamintojo „Viga“ kavos aparatas gražia „PolarB“ tema. Į komplektą įeina:      kavos aparatas su rankenėle šone      indas kavos pupelėms virti      3 diskai, imituojantys kavos pupeles      puodelis..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Medinis maisto produktų rinkinys
  HAPPY PEOPLE medinis pjaustomo maisto rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti maistą. Maisto dalys tarpusavyje sujungtos lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, maistą persipjauna į kelias dalis. Rinkinyje 19 dalių. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • Medinis maisto ruošimo rinkinys 16vnt.
  Medinis maisto ruošimo rinkinys 16vnt. Medinis maisto ruošimo rinkinys yra puikus žaislas vaikams, mėgstantiems padėti virtuvėje, ir puikus žaislų virtuvės priedas. Tai leidžia lavinti vaizduotę, kūrybiškumą ir moko, kaip paruošti patiekalus. Joks mažas šefas negali išsiversti be šio žaislo. Re..
  Mokestis: 11.73€ 14.19€
 • Medinis pjaustomas pyragas
  Skaniai atrodantis „Viga“ tortas puikiai papildys bet kokią vaikų virtuvę ir puikiai tiks ruošiant vakarėlius. Ritininis tortas atrodo kaip tikras, todėl kiekvienas mažylis mielai atliks pyrago kepėjo vaidmenį arba patiekia pyragą per savo meškiukus ar lėles. Rinkinyje mažylis ras tortą, susidedantį..
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • Medinis pjaustomas tortas su žvakutėmis
  Mėgaukitės gimtadieniu, o gal tiesiog pyragu? Nes kas mums uždraus svajoti apie gimtadienį kasdien. Ir neatsiejamas šios malonios dienos atributas yra pyragas. Šį kartą turime kreminį pyragą su spalvingomis pabarstukais ir žaliu kraštu. Tačiau pyrago pjaustymas nėra vienintelė atrakcija. Vaikas gali..
  Mokestis: 12.81€ 15.50€
 • Medinis skrudintuvas karštiems sumuštiniams gaminti
  Kruopščiai pagamintas skrudintuvas turi tokias funkcijas kaip rankenėlė, su kuria galime pasirinkti tinkamą kaitinimo galią ir rankeną, kurios dėka mūsų skrebučiai „šokinėja“, kai tik jie yra paruošti. Į lėkštę galite dėti karštus skrebučius ir ant jų dėti mėgstamus ingredientus. Rinkinį sudaro 1..
  Mokestis: 18.02€ 21.80€
 • Medinis tortas su žvakutėmis ir papuošimais
  Fantastiškas mažų konditerių rinkinys, pyragas sujungtas iš atskiriamų limpamų dalių, kad vaikas galėtų „peiliu“ supjaustyti skanėstus, o vėliau juos vėl sujungti.      Medinis žaislas, lavinantis rankų įgūdžius ir vaizduotę.      Komplekte yra žvakės,..
  Mokestis: 9.57€ 11.58€
 • Medinis tosteris
  Skrudintuvas yra kruopščiai pagamintas iš aukštos kokybės medienos iš gerai žinomo žaislų gamintojo „Viga“ jau žinoma „PolarB“ tema. Rinkinį sudaro 8 elementai:      Medinis skrudintuvas      3 gabalėliai sviesto      2 skrebuč..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Medinis vaisių ir daržovių rinkinys 23 vnt.
  Šviežių vaisių ir daržovių rinkinys pintinėje, kurioje yra net 23 vienetas. Puikus priedas žaidžiant vaikų pamėgtus žaidimus "parduotuvė", "namai". Rinkinyje: braškės, arbūzai, citrinos, obuoliai, bananai, kriaušės. Vaisiai pagaminti iš medienos. Produktas pažymėtas CE ženklu. Pintinės išmatavimai: ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • Medinių daržovių rinkinys
  Medinių daržovių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti daržoves. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, daržovės persipjauna per puse. Rinkinyje 7 daržovės. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinių vaisių rinkinys
  Medinių vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje 7 vaisiai. Tinka vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Medinių vaisių rinkinys
  Medinių vaisių rinkinys su lentele ant kurios bus galima pjaustyti vaisius. Vaisiai tarpusavyje sujungti lipukais, todėl vaikui pjaunant mediniu peiliu, vaisiai persipjauna per puse. Rinkinyje5 vaisiai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • MELISSA AND DOUG indelių rinkinys 24 vnt.
  MELISSA AND DOUG indelių rinkinys 24 vnt su indelių džiovykla ir vieta joms susidėti. Džiovyklėlė metalinė. Visos priemonės pagamintos iš plastiko. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • MELISSA AND DOUG medinis gimtadienio tortas
  MELISSA AND DOUG medinis gimtadienio tortas. 3 aukštų tortas. Tortas susideda iš 20 skirtingų atskirų dalių. Tvirta ir kokybiška mediena. Saugūs ir netoksiški dažai. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • MELISSA AND DOUG metalinių įrankių rinkinys 7 vnt.
  MELISSA AND DOUG metalinių įrankių rinkinys iš 7 vnt. Dėtuvė įrankiams susidėti. Įrankiai pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 10.77€ 13.03€
 • Nerūdijančio plieno indų rinkinys
  Nerūdijančio plieno puodų rinkinys mažajam virtuvės šefui! Rinkinį sudaro 8 dalys: 2 - puodai, 2 - puodų dangčiai, 1 - keptuvė, 1 - koštuvas, 2- puodkėlės. Iš viso 8 dalys. Puodo diametras 11 cm. Nuostabi dovana kiekvienam vaikui mėgstančiam gaminti ar žaisti "namus". Galima žaisti namie..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Parduotuvės reikmenys Fresh Mart
  Parduotuvės reikmenys Fresh Mart. Rinkinyje 70 vnt įvairių priedų. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 31.32€ 37.90€ 42.90€
 • Pica su priedais Melissa and Doug
  pjaustoma pica, kuri padalinta į 4 lygias dalis. Kiekvieną picos dalį galima "pagardinti" įvairiais ingredientais. Viso rinkinyje 42 priedai. Visi elementai pagaminti iš veltinės medžiagos. Pakuotės matmenys: 27 x 29 x 4 cm Rekomenduojame vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 19.75€ 23.90€
 • Pirkinių krepšelis su daržovėmis
  Pirkinių krepšelis su daržovėmis. Krepšelio matmenys: 22 x 16 x 10 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Pjaustomi mediniai maisto produktai
  Puikus rinkinys, pilnas spalvingų gaminių, kuriuos galima rasti kiekvienoje virtuvėje, yra puiki dovanų idėja. Su šiuo žaislu vaikas išmoks įvardinti ir atpažinti populiarius maisto produktus. Patiekiami patiekalai niekada nebuvo tokie spalvingi, kartu su savo vaiku galite juos paruošti įvairiais bū..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • Pjaustomi vaisiai - formelių rūšiuoklis
  Vaikiški mediniai pjaustomi vaisiai. Viga žaisliniai medinės pjaustomi vaisiai yra puikus priedas vaikams šeimininkaujantiems virtuvėlėse. Puselės laikosi kartu velkro lipukų pagalba, todėl juos pjaustyti galima daug kartų. Komplekte yra: medinė pjaustymo lentelė. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Pjaustomos daržovės - formelių rūšiuoklis
  Vaikiškos medinės pjaustomos daržovės. Viga žaisliniai medinės pjaustomos daržovės yra puikus priedas vaikams šeimininkaujantiems virtuvėlėse. Puselės laikosi kartu velkro lipukų pagalba, todėl juos pjaustyti galima daug kartų. Komplekte yra: medinė pjaustymo lentelė. Rekomenduojamas amžius: vaikams..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Pjaustomos plastikinės daržovės
  Pjaustomos plastikinės daržovės kurias lengvai perpjausite su rinkinyje esančiu plastikniu peiliuku. Puikus daržovių rinkinys žaidiant žaidimus prie virtuvėlės. Rinkinyje 25 daržovės. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.17€ 15.93€
 • Plastikiniai maisto produktai 120 vnt.
  Plastikiniai maisto produktai 120 vnt. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Plastikinių indelių rinkinys
  Plastikinių indelių rinkinys kuriame: puodeliai, šakutės, peiliukai, lėkštutės, ąsotis. Rinkinukas skirtas 6 asmenims. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • SMOBY arbatos indų rinkinys su padėklu Frozen
  Smoby arbatos indų rinkinys su padėklu yra puiki dovana vaikams. Dekoruotas animacinių herojų piešiniais iš pasakos „Ledo šalis“ (Frozen). Komplekte yra: padėklas, 2 lėkštės, 2 šakutės, 2 peiliai, 2 šaukštai, 2 puodeliai, cukrus dubenėlis, pieno ąsotis, virdulys. Rekome..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • SMOBY mini Tefal kavos virimo aparatas Express
  SMOBY mini Tefal kavos virimo aparatas. Pripylus vandens į vandeniui skirtą talpą ir nuspaudus mygtuką, vandnuo subėga į kavos pilstymo indą. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • SMOBY mini tosteris
  SMOBY mini tosteris. Paspaudus mygtuką tosterio šone "pakaitę" duoniukai iššoks su garsu. Išmatavimai: 7,8 x 5,5 x 15 cm. ..
  Mokestis: 8.68€ 10.50€
 • SMOBY Tefal mini mikseris
  Vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius, taip jie mokosi gaminti maistą. Smoby žaislai imituoja kasdienio naudojimo prietaisus, kurie leis žaidžiant mokintis. Smoby Tefal mini mikseris yra puikus priedas prie vaikiškos virtuvėlės. Paspaudus mygtuką pradeda suktis abu mikserio plakikliai. Dabar jūsų š..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • SMOBY Tefal mini virdulys
  Vaikai mėgsta mėgdžioti suaugusiuosius, taip jie mokosi. Smoby žaislai imituoja kasdienio naudojimo prietaisus, kurie leis žaidžiant mokintis. Smoby TEFAL mini virdulys yra puikus priedas prie vaikiškos virtuvėlės. Dabar jūsų šeimininkė galės pasidaryti arbatos. Maišytuvo matmenys: 11,8 x 6,8 x 13,8..
  Mokestis: 10.74€ 13.00€
 • Vaikiškas arbatos indų rinkinys 17 vnt.
  Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 3.60€ 4.35€
 • Vaikiškas indų rinkinys
  Rinkinyje: 2 puodeliai, 2 lėkštutės, 2x šaukšteliai, 2x šakutės, 2x peiliai, puodas, keptuvė ir kavinukas. Rekomenduojame vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 3.72€ 4.50€
 • Vaikiškas indų rinkinys 6 asmenims
  Vaikiškas indų rinkinys 6 asmenims. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 6.94€ 8.40€
 • Vaikiškas indų rinkinys 6 asmenims
  Vaikiškas indų rinkinys 6 asmenims. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 8.83€ 10.69€
 • Vaikiškas kavos aparatas BOSCH
  Vaikiškas kavos aparatas BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje kavos aparatas. Kavos aparatas sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams.Skleidžia tikrus kavos apa..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • Vaikiškas medinis mikseris
  Puikus „Viga“ mikseris, dabar su „Polar B“ tema. Rinkinį sudaro 5 elementai:      Medinis mikseris su rankenėle ir mentele;      medinis dubuo;      2 pusės kiaušinio;      kartoninė dėžutė su miltais; ..
  Mokestis: 13.97€ 16.90€
 • Vaikiškas medinis tosteris
  Vaikiškas medinis tosteris. Priedai: 2 skrudintos duonelės, sviestas, peilis, džemas, puodelis su lėkštute. Išmatavimai: 18 x 12 x 11 (cm). Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Virtuvės buitinės technikos rinkinys BRAUN Multiquick AGD
  Virtuvės buitinės technikos rinkinys BRAUN Multiquick AGD, kuriame net trys prietaisiai veikia elementų pagalba. Expres kavos aparatas iš kurio bėga vandenukas, o taip par girdisi tikri kavos gamybos garsai. Virtuvės įrankiai. Tai labai aukštos kokybės prietaisų rinkinys. Blenderio dydis 24 cm. Miks..
  Mokestis: 57.21€ 69.22€
 • Virtuvės indų rinkinys 24 vnt.
  Virtuvės indų rinkinys 24 vnt. Pagaminta iš plastmasės. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Virtuvės įrankių rinkinys 50 vnt.
  Virtuvės įrankių rinkinys 50 vnt. Virtuvės rinkinys, nepakeičiamas rinkinys vaiko virtuvėlėje. Rinkinyje rasite indus keturiems asmenims: lėkštutės, puodeliai, šakutės, peiliai, ir šaukšteliai ir daug kitų aksesuarų. Taip pat yra arbatinukas, cukrinė, puodas su dangčiu. Rekomenduojama vaikams nuo 12..
  Mokestis: 11.74€ 14.20€
 • Virtuvės įrankių rinkinys su stoveliu WMF
  Virtuvės įrankių rinkinys su stoveliu WMF. Ant stovelio pakabinti: samtis, picos pjovimo įrankis, kiaurasamtis ir kt. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€
 • Virtuvės šefo apranga su priedais
  Rinkinį sudaro šie elementai:      šefo apranga su balta ir raudona apdaila, didelėmis sagomis. Apranga turi kišenę ir vizitinę kortelę savo vardui įrašyti, kaip tikrame restorane, bei specialią kišenę šaukštams ir virtuvės reikmenims      virėjo kepur..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • WADER indų rinkinys 60 el. My Little Pony
   Wader indų rinkinys, puikus indų rinkinys vaiko virtuvėlėje. Rinkinyje net 60 elementų puoštų My Little Pony personažais. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn.   ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€ 26.90€