Muzikiniai instrumentai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys
  FISHER PRICE lavinamųjų žaislų rinkinys - rinkinyje yra kaladėlių rūšiuoklė, piramidė ir metalofonas. Tinka vaikams nuo 6 mėn. Rinkinyje: FISHER PRICE kūdikio kaladėlės - 10 spalvotų skirtingų formų kaladėlių vaikučiui įdomu mesti į kibirėlio vidų ar statyti vieną ant kitos.  Žaislas vyst..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • SIMBA mikrofonas su MP3 jungimo galimybe
  SIMBA mikrofonas kuris jungiamas su MP3 grotuvu. Grojant muzikai vaikas galės dainuoti savo mėgiamas dainas. Mikrofonas šviečia įvairiomis spalvomis, kai vaikas pradeda dainuoti.. Galima įjungti 4 melodijas ir dainuoti pagal jas. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 6 metų. ..
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • SIMBA muzikinė studija
  SIMBA muzikinė studija su elektroniniais būgnais ir prijungiamu MP3 grotuvu sudomins, bet kurį vaiką. Puikiai lavins muzikinius įgūdžius. Pajungus MP3 grotuvą ir klausant muzikos, galima bus pritarti su elektroniniais būgneliais, kuriuos mušti reikės su lazdelėmis. Rinkinyje yra 2 lazdelės. Lazdelės..
  Mokestis: 36.28€ 43.90€
 • SIMBA pianinas su gyvūnų garsais
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais 6 gyvūnų garsais. Šie linksmi gyvūnų garsai skatiną vaiką groti ir kurti linksmas melodijas. Pianinas turi 24 klavišus, o pačio pianino ilgis net 39 cm. Pianinas taip pat turi papildomai jau sukurtas 8 melodijas, 8 muzik..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA stovas su mikrofonu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 85 iki 115 cm. Pagamintas iš kokybiškų medžiagų, įdomaus dizaino ir visiškai saugus Jūsų vaikui. Galima jungti MP3 grotuvą. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love
  SIMBA vaikiška gitara Girls Rock Steffi Love su Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 5 cm. Tinka vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas 2in1
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti iki 113 cm. Nuo mikrofono stovo nusiėma visas pultas ir jį galima neštis rankoje. Prie mikrafono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą. (rinkinyje n..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€ 37.90€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su stovu
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 51 iki 113 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 27.19€ 32.90€
 • SIMBA vaikiškas pianinas su šviesos efektais
  Grojant pianinu galima sukurti fantastiškus šviesos efektus, nes pianine yra integruota speciali lempa kuri šviečia ryškiomis, įvairiausiomis spalvomis. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais šešiais muzikiniais ritmais, šešių instrumentų garsais, aštuonių da..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Vaikiškas mikrofonas su stovu ir šviesos efektais
  Tegul Jūsų vaikas įgyvendina savo svajonę ir padainuoja savo mėgstamas daineles Jums brangūs tėveliai. Mikrofono aukštį galima reguliuoti nuo 50 iki 100 cm. Prie mikrofono stovo galima pajungti bet kokio modelio MP3 grotuvą ar telefoną. Mikrofono stove esantis garsiakalbis gros grojamas ir dainuojam..
  Mokestis: 30.50€ 36.90€
  Paremta 1 įvertinimais.
 • CHICCO muzikinis žaislas DJ Mixy
  Tapk tikru didžėjumi su šiuo nuostabiu didžėjaus pultu! Kurk savo nuosavą muziką! Visų pirma išsirink melodiją, tada pridėk prie jos įvairius garsus, ir žinoma nepamiršk ritmo, kurį gali pagreitinti net 7 kartus. 4 skirtingi muzikiniai stiliai su 8 melodijomis. Šviesų panelė su 3 LED lemputėmis, kur..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Gitara vaikams
  Kiekvienas vaikas turi skirtingus pomėgius. Vaikams patinka piešti, gaminti maistą, dainuoti ar groti gitara. Nauja, graži klasikinė gitara bus puikus žaislas ilgiems vakarams išmokti naujų akordų. Gitara gaminama atkreipiant dėmesį į kiekvieną detalę - ji turi laisvų ir metalinių stygų. Pagaminta g..
  Mokestis: 47.63€ 57.63€
 • Klasikinė medinė fleita
  Klasikinė medinė fleita, pagaminta tik iš medžio, dažniausiai nudažyta baltai su spalvotais taškais ir juostelėmis. Amžius: 3+ Matmenys: 32 cm x 3 cm Nuoroda: 110386 ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Linksmasis muzikinis pianinas vaikams
  Pianinas lovytei, kuris pritrauks vaiko dėmesį ir suteiks pramogų ilgiau. Fortepijonas yra saugus ir minkštas, skleidžia garsus. Vaikas gali žaisti lovelėje sėdėdamas, spausdamas spalvingus natas arba gulėdamas, spausdamas pėdutes. Jis taip pat gali groti pianinu ne savo lovelėje. Žaislas turi tris ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • Medinė gitara vaikams Toucan
  Garsios kompanijos Classic World medinė gitara, gražios mėlynos spalvos su tukano raštu muzikos instrumentas vaikams. Instrumentas leidžia įvaldyti pirmuosius akordus, o turint šiek tiek kantrybės ir fantazijos sugroti namų koncertą. Puikus produktas, skirtas išbandyti pirmąjį vaikų susižavėjim..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€
 • Medinė muzikinė akustinė gitara vaikams
  Sensacinga „Classic World“ akustinė gitara vaikams yra puiki dovanos idėja mažam muzikantui. Mokymasis žaisti žaidimą bus smagus ir padės ugdyti savo talentus. Žaislas yra tikros klasikinės gitaros atspindys, dėl kurio mažasis menininkas bus labiau linkęs pradėti mokytis. Grojimas gitara daro teigia..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis pianinas Fantasy Piano
  Klasikinio pasaulio pianinas leis jūsų vaikui atrasti talentą, galintį formuoti visą jo suaugusiojo gyvenimą. Pianinas yra puikus, pagamintas iš medžio, kuris buvo nudažytas baltai. Iš pianino sklindantis garsas yra labai aiškus. Klasikinio pasaulio pianinas yra daug daugiau nei paprastas žaislas, d..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Medinis pianinas Fantasy Piano
  Klasikinio pasaulio pianinas leis jūsų vaikui atrasti talentą, galintį formuoti visą jo suaugusiojo gyvenimą. Pianinas yra puikus, pagamintas iš medžio, kuris buvo nudažytas baltai. Iš pianino sklindantis garsas yra labai aiškus. Klasikinio pasaulio pianinas yra daug daugiau nei paprastas žaislas, d..
  Mokestis: 81.82€ 99.00€
 • Metalofonas su kuokelėmis FOX
  Medinis muzikinis žaislas, vadinamas metalofonas. Rėmas pagamintas iš medžio, mielos lapės atvaizdas, nudažytas saugiais vandens pagrindo dažais, metalinės plokštės su veltinio pagalvėlėmis. Smūginės lazdelės yra baigtos mediniu elementu su nudažyta gyvūnų letena. Išmokti naujų garsų yra labai svarb..
  Mokestis: 13.18€ 15.95€
 • Metolafonas vaikams
  Juos sukūrė vokiečių prekės ženklas „Eichhorn“. Rinkinys pagamintas iš aukštos kokybės medienos. Metalofono pagrindas yra medinis, o ant jo dedamos metalinės plokštelės yra vaivorykštės spalvų. Metolafonas yra maždaug 30 x 10,5 x 4,5 cm dydžio. Rinkinyje, be metolafono, randame medinę lazdelę ir ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • Muzikiniai instrumentai mažiausiems 3 vnt.
  Muzikiniai instrumentai mažiausiems 3 vnt. Muzikiniai instrumentai pagaminti iš medienos, kuri nudažyta vanends pagrindo dažais ir yra saugūs vaikams. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • Muzikinių instrumentų rinkinys su kuprine
  Puiki dovanų idėja visiems mažiesiems muzikos mylėtojams. Komplektas pažadins Jūsų vaiko norą išmokti naujų garsų, melodijų ir garsų bei paskatins jį išmokti groti instrumentais. Rinkinukas su muzikiniais intrumentais visuomet bus kartu, nes rinkinyje yra speciali kuprinė jiems laikyti ir neštis. Re..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Pianinas vaikams
  Žavus „Tooky Toy“ pianinas yra puikus žaislas mažiesiems muzikantams. Graži raudona spalva traukia akį, o modernus dizainas tiks bet kuriame kambaryje. Žaislas lavina mažų rankų miklumą ir tobulą muzikinę ausį. Visi jie pagaminti iš medžio ir dažyti netoksiškais dažais, kurie yra saugūs vaikams ir a..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • SIMBA būgnai su lėkšte
  Tapti vienu iš geriausiu muzikantu dabar bus paprasta, nes su šiuo muzikiniu būgnų rinkiniu tai padaryti bus itin lengva. Trys būgnai kurių kiekvieno skersmuo skirtingas: 38, 20 ir 16 cm, leidžia sukurti skirtingus būgnų garsus. Kad muzikavimas būtų dar įdomesnis yra ir lėkštė su mušimo pagaliukais...
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • SIMBA pianinas vaikams
  Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais, 6 demo melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. O svarbiausia, kad šiame pianine yra dainų ar melodijų į..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • SIMBA vaikiška elektrinė gitara Disco Light
  SIMBA vaikiška gitara su garso ir šviesos efektais. Grojant gitara galimybė pasirinkti jau įrašytus 8 įvairaus žanro muzikos ritmus. Gitaros grojimo principas toks pats kaip ir tikros gitaros. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 40.00€
 • SIMBA vaikiška elektrinė roko gitara
  SIMBA vaikiška gitara Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 3,5 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • SIMBA vaikiška elektrinė roko gitara
  SIMBA vaikiška gitara Rock stiliaus muzika, kuri groja tiesiog iš gitaros, tereikia paspausti mygtuką. Gitarą galima pakabinti ant peties. 6 stygos, kuriomis galima bus pritarti skambančiai muzikai. Giataros išmatavimai: 55 x 20 x 3,5 cm. Rekomenduoajma vaikams nuo 4 metų. ..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara
  SIMBA vaikiškas mikrofonas su gitara - puikus rinkinys Jūsų vaikui, kuris mėgsta dainuoti ir groti gitara. Mikrofonas jungiasi prie gitaros ir vaikui dainuojant iš gitaros garsiakalbio sklinda dainuojamos dainos garsas. Garso stiprumą galima reguliuoti. Mikrofoną galima įdėti į stovą. Stovo au..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais aštuoniais muzikiniais ritmais, aštuoniais instrumentų garsais, keturiais būgnų garsais ir net aštuoniomis jau įrašytomis melodijomis. Galima reguliuoti da..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu
  SIMBA vaikiškas pianinas - sintezatorius su stovu ir su galimybe jungti MP3. Kuriant savo dainas ar melodijas vaikas galės pasinaudoti jau pianine esančiais muzikiniais ritmais, instrumentų garsais, būgnų garsais ir melodijomis. Galima reguliuoti dainos tempą ir garso stiprumo lygį. NAUJIENA: galima..
  Mokestis: 59.60€ 72.12€
 • SMALL FOOT medinis ksilofonas
  Ksilofonas turi medinį pagrindą, 2 lazdeles ir 8 spalvotas plokštes, kurios skleidžia garsus. Tai puikus pirmasis instrumentas, skatinantis vaikus domėtis muzika. Žaislas skirtas vaikams nuo 18 mėnesių Išmatavimai:  26,5 x 10,5 x 4,5 cm ..
  Mokestis: 15.62€ 18.90€
 • SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis
  SMILY PLAY muzikinis šokių kilimėlis su garso efektais, tereikia užlipti ant imituojamo pianino klavišų. Garso stiprumo reguliavimas. Ritmo reguliavimo galimybė. 6 muzikos instrumentai. Kilimėlio išmatavimai: 130 x 40 cm (IxP). Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Tinka vaikams nuo 24 ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Vaikiškas fortepijonas
  Ar norite, kad Jūsų vaikas pasinertų į fantazijos muzikos pasaulį? Groti fortepijonu kiekvieno vaiko svajonė. Leisk mažam muzikantui pasinerti į garsų vandenyną. Leisk jam tapti kompozitoriumi, kuriančiu savo unikalias melodijas. Fortepijono aukštis 70 cm. Reikalingi 3 x AA tipo elementai. Rekomendu..
  Mokestis: 50.02€ 60.53€
 • Vaikiškas fortepijonas su kėdute
  Mokymasis groti klasikiniu fortepijonu bus smagus ir padės ugdyti jūsų talentus. Žaislai yra tikrų instrumentų atspindys, todėl mažasis menininkas bus labiau linkęs mokytis. Grojimas instrumentais turi teigiamos įtakos vaikų vystymuisi, bendraujant su muzika. Charakteristika:    ..
  Mokestis: 132.23€ 160.00€
 • Vaikiškas metalofonas
  Vaikiškas metalofonas metalofonas iš 8 metalinių plokštelių, mušamų 2 medinėmis kuokelėmis. Nuostabi dovana kiekvienam mažyliui pirmosioms muzikos pamokėlėms bei muzikos pasaulio pažinimui. Išmatavimai: 26 x 16  cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 11.74€ 14.20€
 • Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais
  Vaikiškas sintezatorius su šviesos efektais skirtas vaikams kurie mėgsta kurti muziką. Su melodijų įrašymo galimybėmis. Spaudant klavišus šviečia įvairių spalvų šviesos sumontuotos ant sintezatoriaus. Galimybė pasirinkti ritmus, tempą, reguliuoti garsumą. 37 klavišai. Reikalingi 3 x AA tipo elementa..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Žaislinis pianinas su būngais
  Muzikiniai žaislai yra ne tik puiki pramoga vaikams, bet ir puiki galimybė lavinti savo muzikinius įgūdžius. Grojant žaisliniu instrumentu gerinama ne tik motorikos koordinacija, bet ir lavinamas gebėjimas klausytis bei skirti skirtingus garsus. Tai puiki galimybė jūsų vaikui pradėti mokytis pagrind..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€