Lėktuvai/Malūnsparniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelė karinė oro uosto bazė su lėktuvu
  Didelė karinio oro uosto bazė su lėktuvu – pasiūlymas lėktuvų žaidimų gerbėjams, tikrai suteiks daug strateginių pramogų. Puikiai pagamintas rinkinys, dėmesingas smulkioms karinėms detalėms, skirtas mažųjų strategų, vairuotojų ir karo pilotų pramogoms. Didelis karinis lėktuvas turi daugybę galimybių..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Didelis karinis lėktuvas su priedais 75 cm
  Pristatomas karinis rinkinys yra puikus žaislas visiems mažiems berniukams, kurie mėgsta žaisti kareiviškai, bet taip pat yra aistringi apie lėktuvus, nes tai yra geriausia rinkinio dalis. Šis rinkinys lavins vaizduotę ir leis jauniems kariams kurti mūšio planus. O vairavimas tiek automobiliu, tiek ..
  Mokestis: 50.41€ 61.00€
 • Didelis karinis žaidimų lėktuvas su garso ir šviesos efektais 78 cm.
  Pristatytas karinis rinkinys yra puikus žaislas visiems mažiems berniukams, kurie mėgsta žaisti kareivius. Dėl komplekte esančių elementų vaikas galės atlikti didžiulio karinio lėktuvo piloto, taip pat kitų įgulos narių vaidmenį. Šie elementai yra labai įvairūs, nes juos galima derinti su kitais žai..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • Karinis žaidimų rinkinys su garso ir šviesos efektais 1:32
  Karinis tankas, tvirtai pagamintas iš aukštos kokybės kamufliažinio plastiko, tinkamas intensyviam žaidimui. Bokštą galima pasukti 180 laipsnių į dešinę ir į kairę, todėl vaikas gali visiškai kontroliuoti tanko judėjimą. Šviesos ir garso efektai, kurie suteikia tikroviškumo ir praturtina linksmybes...
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Konstruktorius Cada sukurk malūnsparnį Tiltrator Aircraft 1436 elementai
  Rinkinys susideda iš 1436 elementų ir leidžia sukurti nuostabų Tiltrotor Aircraft lėktuvą. Jis turi judamus sparnus ir ištraukiamus ratus. Kalytės yra suderinamos su LEGO kaladėlėmis. Blokų krovimas lavina vaizduotę ir lavina akių-rankų koordinaciją. Transporto priemonėje gali būti sumontuoti ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Policijos sraigtasparnis su sunkvežimiu Volvo Truck + Helicopter
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - policijos rinkinys - sunkvežimis, kuriam licencija suteikta „Volvo“..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaislinis malūnsparnis su šviesos ir garso efektais
  Užtikrinkite savo miesto gyventojų saugumą Specialiųjų tarnybų malūnsparniu! Specialiųjų tarnybų sraigtasparnis – tai ne tik detalus modelis su daugybe funkcijų, bet ir puiki pramoga patiems mažiausiems. Šis fantastiškas žaislas tikrai padarys policininką patrauklesnį. Charakteristika: &nbs..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€