Lėktuvai/Malūnsparniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Didelė karinė oro uosto bazė su lėktuvu
  Didelė karinio oro uosto bazė su lėktuvu – pasiūlymas lėktuvų žaidimų gerbėjams, tikrai suteiks daug strateginių pramogų. Puikiai pagamintas rinkinys, dėmesingas smulkioms karinėms detalėms, skirtas mažųjų strategų, vairuotojų ir karo pilotų pramogoms. Didelis karinis lėktuvas turi daugybę galimybių..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Didelis karinis lėktuvas su priedais 75 cm
  Pristatomas karinis rinkinys yra puikus žaislas visiems mažiems berniukams, kurie mėgsta žaisti kareiviškai, bet taip pat yra aistringi apie lėktuvus, nes tai yra geriausia rinkinio dalis. Šis rinkinys lavins vaizduotę ir leis jauniems kariams kurti mūšio planus. O vairavimas tiek automobiliu, tiek ..
  Mokestis: 50.41€ 61.00€
 • Konstruktorius Cada sukurk malūnsparnį Tiltrator Aircraft 1436 elementai
  Rinkinys susideda iš 1436 elementų ir leidžia sukurti nuostabų Tiltrotor Aircraft lėktuvą. Jis turi judamus sparnus ir ištraukiamus ratus. Kalytės yra suderinamos su LEGO kaladėlėmis. Blokų krovimas lavina vaizduotę ir lavina akių-rankų koordinaciją. Transporto priemonėje gali būti sumontuoti ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Policijos sraigtasparnis su sunkvežimiu Volvo Truck + Helicopter
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - policijos rinkinys - sunkvežimis, kuriam licencija suteikta „Volvo“..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaislinis malūnsparnis su šviesos ir garso efektais
  Užtikrinkite savo miesto gyventojų saugumą Specialiųjų tarnybų malūnsparniu! Specialiųjų tarnybų sraigtasparnis – tai ne tik detalus modelis su daugybe funkcijų, bet ir puiki pramoga patiems mažiausiems. Šis fantastiškas žaislas tikrai padarys policininką patrauklesnį. Charakteristika: &nbs..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€