Lėktuvai/Malūnsparniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis
  DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis su garso ir šviesos efektais. Atidaromos malūnsparnio durys ir pilotų kabina. Sukasi malūnsparnio sraigtai. Veikia gelbėjimo kablys, kuri galima nuleisti žemyn ir pakelti aukštyn. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Išmatavimai: 41 x 9 x 20 (IxPxA)..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • FIREMAN SAM malūnsparnis su pultu
  FIREMAN SAM malūnsparnis su infraraudonųjų spindulių pultu, kuriuo galima bus valdyti malūnsparnį. Malūnsparnis važiuoja pirmyn/atgal, sukasi sraigtas, priekyje šviečia lempa. Malūnsparnio ilgis 19 cm. Reikalingi 2 x AAA ir 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Gelbėtojų malūnsparnis
  Gelbėtojų malūnsparnis su šviesos ir garso efektais. Atidaromos durys, nėštuvai, gervė skirta automatiškai nuleisti kablį žemyn/auktyn. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 30 x 12 x 17,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.19€ 14.75€
 • Gelbėtojų malūnsparnis Wallaby II
  Gaisrininko Samo Wallaby II sraigtasparnis su Tomo figūra yra puiki dovanos idėja vaikui. Puikus rinkinys jauniausiems pasakos apie drąsųjį gaisrininką Samą gerbėjams iš gerbiamo žaislų vaikams gamintojo iš Simbos. Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo tapti ugniagesiu? Šiandien su vaiku galite smagiai p..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • HELLO KITTY greitoji medicinos pagalba su malūnsparniu
  „Dickie“ prekės ženklo „Hello Kitty“ greitoji medicinos pagalba yra puikus žaislas mažiesiems gydytojams. Kiekvienam mažyliui, norinčiam dirbti gydytoju, bus suteiktos valandos linksmybių. Išskleidžiama greitoji pagalba bus pertvarkyta į visiškai įrengtą greitosios pagalbos skyrių, į kurį pacientai ..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • HELLO KITTY lėktuvas su figurėlėmis ir priedais
  Leiskitės į dangaus nuotykį su „Hello Kitty“ reaktyviniu lėktuvu iš Dickie. Puikus žaislas kiekvienai merginai, besidominčiai skrydžio palydovo darbu. Komplekte yra išskleidžiama reaktyvinė lėkštė, figūros ir daugybė įvairių priedų, kurie padės mažam skrydžio palydovui prižiūrėti reaktyvo keleivius...
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Konstruktorius Cada sukurk malūnsparnį Tiltrator Aircraft 1436 elementai
  Rinkinys susideda iš 1436 elementų ir leidžia sukurti nuostabų Tiltrotor Aircraft lėktuvą. Jis turi judamus sparnus ir ištraukiamus ratus. Kalytės yra suderinamos su LEGO kaladėlėmis. Blokų krovimas lavina vaizduotę ir lavina akių-rankų koordinaciją. Transporto priemonėje gali būti sumontuoti ..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • Policijos sraigtasparnis su sunkvežimiu Volvo Truck + Helicopter
  Majorette Grand serija pristato sunkiasvores komercines, gelbėjimo, statybines ir miesto transporto priemones. Vaikas bus sužavėtas visomis funkcijomis ir tiksliu mašinėlių atlikimu. Charakteristika:      - policijos rinkinys - sunkvežimis, kuriam licencija suteikta „Volvo“..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Žaislinis malūnsparnis su šviesos ir garso efektais
  Užtikrinkite savo miesto gyventojų saugumą Specialiųjų tarnybų malūnsparniu! Specialiųjų tarnybų sraigtasparnis – tai ne tik detalus modelis su daugybe funkcijų, bet ir puiki pramoga patiems mažiausiems. Šis fantastiškas žaislas tikrai padarys policininką patrauklesnį. Charakteristika: &nbs..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€