Lėktuvai/Malūnsparniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • MATTEL Dusty važiuojantis lėktuvėlis
  DUSTY važiuojantis lėktuvėlis. Mylimi herojai lėktuvėliai jau skrenda pas vaikus! Šie lėktuvai ypatingi tuo, kad turi didesnius ratus, dėl to gali lėkti kaip vėjas! Tereikia patraukti ir paleisti. Propeleris sukasi taip greit, kad rodos tuoj tuoj pakils į orą! Taigi su šios serijos modeliukais ypač ..
  Mokestis: 14.12€ 17.09€
 • DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis
  DICKIE didelis gelbėtojų malūnsparnis su garso ir šviesos efektais. Atidaromos malūnsparnio durys ir pilotų kabina. Sukasi malūnsparnio sraigtai. Veikia gelbėjimo kablys, kuri galima nuleisti žemyn ir pakelti aukštyn. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (rinkinyje yra). Išmatavimai: 41 x 9 x 20 (IxPxA)..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • FIREMAN SAM malūnsparnis su pultu
  FIREMAN SAM malūnsparnis su infraraudonųjų spindulių pultu, kuriuo galima bus valdyti malūnsparnį. Malūnsparnis važiuoja pirmyn/atgal, sukasi sraigtas, priekyje šviečia lempa. Malūnsparnio ilgis 19 cm. Reikalingi 2 x AAA ir 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 18.91€ 22.88€
 • Gelbėtojų malūnsparnis
  Gelbėtojų malūnsparnis su šviesos ir garso efektais. Atidaromos durys, nėštuvai, gervė skirta automatiškai nuleisti kablį žemyn/auktyn. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 30 x 12 x 17,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.19€ 14.75€
 • Gelbėtojų malūnsparnis
  Gelbėtojų malūnsparnis su šviesos ir garso efektais. Atidaromos durys, nėštuvai, gervė skirta automatiškai nuleisti kablį žemyn/auktyn. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Matmenys: 30 x 12 x 17,5 (IxPxA) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.19€ 14.75€
 • Gelbėtojų malūnsparnis Wallaby II
  Gaisrininko Samo Wallaby II sraigtasparnis su Tomo figūra yra puiki dovanos idėja vaikui. Puikus rinkinys jauniausiems pasakos apie drąsųjį gaisrininką Samą gerbėjams iš gerbiamo žaislų vaikams gamintojo iš Simbos. Kas iš mūsų vaikystėje nesvajojo tapti ugniagesiu? Šiandien su vaiku galite smagiai p..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€
 • HELLO KITTY greitoji medicinos pagalba su malūnsparniu
  „Dickie“ prekės ženklo „Hello Kitty“ greitoji medicinos pagalba yra puikus žaislas mažiesiems gydytojams. Kiekvienam mažyliui, norinčiam dirbti gydytoju, bus suteiktos valandos linksmybių. Išskleidžiama greitoji pagalba bus pertvarkyta į visiškai įrengtą greitosios pagalbos skyrių, į kurį pacientai ..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • HELLO KITTY lėktuvas su figurėlėmis ir priedais
  Leiskitės į dangaus nuotykį su „Hello Kitty“ reaktyviniu lėktuvu iš Dickie. Puikus žaislas kiekvienai merginai, besidominčiai skrydžio palydovo darbu. Komplekte yra išskleidžiama reaktyvinė lėkštė, figūros ir daugybė įvairių priedų, kurie padės mažam skrydžio palydovui prižiūrėti reaktyvo keleivius...
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Lėktuvas su garsais ir besisukančiu priekiniu propeleriu
  Lėktuvas su garsais ir besisukančiu priekiniu propeleriu, kuris skleidžia tikrus lėktuvui būdingus garsus, gali važiuoti, besisukantis priekinis propeleris. Ant lėktuvo galinės dalies yra specialūs 2 mygtukai, kuriuos palietūs lėktuvas aktyvuojamas. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Rekomenduojama vaik..
  Mokestis: 16.27€ 19.69€
 • Žaislinis malūnsparnis su šviesos ir garso efektais
  Užtikrinkite savo miesto gyventojų saugumą Specialiųjų tarnybų malūnsparniu! Specialiųjų tarnybų sraigtasparnis – tai ne tik detalus modelis su daugybe funkcijų, bet ir puiki pramoga patiems mažiausiems. Šis fantastiškas žaislas tikrai padarys policininką patrauklesnį. Charakteristika: &nbs..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€