Namų šeimininkė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • KLEIN lygintuvas Braun
  KLEIN lygintuvas Braun pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės ir visiškai atkurtas, garsios viekiečių firmos KLEIN,  pagal tikrą BRAUN lygintuvo medelį.  Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Išmatavimai: 23 x 10 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 3 m...
  Mokestis: 18.10€ 21.90€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 35.12€ 42.50€ 48.95€
 • KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele
  KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele, pagaminta garsios įmonės Klein ir turi gamintojo Miele licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromos / uždaromos durelės su On/Off mygtuko funkcija; 4 plovimo funkcijos: vandens leidimas, skalbimas,..
  Mokestis: 45.04€ 54.50€ 66.00€
 • SMOBY mini Tefal lygintuvas
  SMOBY lygintuvas mini Tefal pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės ir yra visiškai autentiškas, pagal tikrą Tefal lygintuvo modelį. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Skleidžia garų garsą, šviečia lemputė. Išmatavimai: 18 x 8 x 9 cm. Tinka vaikams nuo..
  Mokestis: 11.49€ 13.90€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta
  Smoby dulkių siurblys skleidžiantis tikro siurblio grasus yra nuostabus žaislas vaikams, mėgstantiems imituoti suaugusius; Dėl mažo dydžio ir mažo svorio – lengva naudoti vaikams nuo 3 metų. Dulkių siurblio antgalis yra su spalvotais rutuliais, kurie siurbliuojant sukasi. Pagamintas iš aukš..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Silence Force
  SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Silence Force su tikrais siurblio garsais ir filtru. Išsiima filtras kaip tikrame siurblyje. Paspaudus įjungimo mygtuką įsijungia siurblys ir skleidžia jam būdingus garsus. Reikalingi 2 x AA tipo elementai. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.21€ 28.09€ 33.99€
 • Vaikiška skalbinių džiovyklė
  Vaikiška skalbinių džiovyklė Viga Toys. Viga vaikiška sulankstoma medinė skalbinių džiovyklė su 8 segtukais. Išmatavimai: 44 x 34 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Vaikiškas lygintuvas Comfi-Grip
   Išmatavimai: 17,5 x 7 x 9,5 cm . Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • BOSCH kavos virimo aparatas Express
  BOSCH kavos virimo aparatas Express su kuriuo tėveliams bus galima pateikti taip mėgiamą kavą. Veikia kaip tikras kavos aparatas. Išmatavimai: 19 x 17 x 9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.36€ 19.80€
 • CASDON vaikiškas vertikalus dulkių siurblys DYSON
  Žaislinis vertikalus dulkių siurblys sukurtas "Casdon", licencijuotas "Little Helper". Žaislai iš šios serijos leidžia vaikams saugiai dalyvauti kasdieniame savo tėvų veikloje. Siurblyje du judantys ratukai, todėl lengvai juda ant lygaus paviršiaus. Šis baterijinis dulkių siurblys taip pat renka ..
  Mokestis: 34.23€ 41.42€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu
  ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu namų darbų ruošos darbams atlikti ir padėti mamytei lyginti rūbelius. Žaislas visiškai saugus. Rinkinyje: lyginimo lenta su lygintuvu. Išmatavimai: 53 x 21 x 53  (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure
  GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure. Rinkinyje : medinis šaukštas. Prijuostės matmenys: 41 x 55 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.89€
 • Grindų šluostė vaikams VILEDA
  Grindų šluostė vaikams VILEDA tvarkai namuose palaikyti kartu su besitvarkančiais tėveliais. Šluostės aukštis nuo žemės iki viršaus 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€
 • Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA
  Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 7.85€ 9.50€
 • KLEIN rūbų džiovyklė Vileda
  KLEIN rūbų džiovyklė Vileda. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 27.64€ 33.45€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys
  KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (62 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 8.38€ 10.14€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys
  KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (60 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.83€ 11.90€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys Leifheit
  KLEIN vaikiškas klasikinis Leifheit valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (60 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • KLEIN vaikiškas lygintuvas Electrolux
  KLEIN vaikiškas lygintuvas Electrolux atrodo kaip tikras lygintuvas, tik sukurtas mažiausiems ir yra visiškai saugus žaidimams. Atkartotos visos su lygintuvu susijusios funkcijos. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (rinkinyje nėra). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 16.51€ 19.98€
 • Lygintuvas vaikams BOSCH
  „Klein“ „Bosch“ licencijos lygintuvas iš „Klein“ imituoja tikrą prietaisą ir yra saugus vaikams. Jame yra vandens talpykla, kurią galima užpildyti, ir galimybė aplaistyti drabužius, kad jie būtų kruopščiai išlyginti. Žaisdami vaikai gali mėgdžioti suaugusiųjų pasaulyje stebimas situacijas ir kartu p..
  Mokestis: 11.78€ 14.25€
 • Medinis švaros rinkinys
  Medinis švaros rinkinys. Medinis stovas švaros darbų įrankiams susikabinti. Šluotos kotelio ilgis ~60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.88€ 28.90€
 • Medinis švaros rinkinys su vežimėliu
  Medinis švaros rinkinys su vežimėliu kuriame tilps visi vaiko švaros įrankiai tokie kaip: šluota, semtuvėlis, dulkių siurblys, šepetys, grindų valymo šluota, medinis buteliukas. Tegul namai visuomet būną sutvarkyti ir švarūs. Matmenys: 34 x 32 x 50 (IxPxA) Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 40.91€ 49.50€
 • SMOBY vaikiškas švaros rinkinys su siurbliu
  Žinomos prancūzų kompanijos SMOBY valymo rinkinys yra profesionali priemonė kiekvienam mažam namų šeimininkui ir šeimininkei. Stabiliame vežimėlyje ant ratų yra dulkių siurblys su garsais ir priedai, tokie kaip: šepetys grindims plauti, šepetys, semtuvėlis su šepeteliu, šiukšlių kibiras ir valymo pr..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€ 60.53€
 • Švaros rinkinys iš medienos
  Medinis švaros rinkinys su stoveliu kuriame tilps visi vaiko švaros įrankiai tokie kaip: šluota, semtuvėlis, šepetys, grindų valymo šluota, dulkių valymo šluotelė. Tegul namai visuomet būną sutvarkyti ir švarūs. Matmenys: 34 x 32 x 50 (IxPxA) cm. Šluotelės ilgis 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m..
  Mokestis: 34.63€ 41.90€
 • Švaros rinkinys LEIFHEIT
  ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Švaros rinkinys mergaitėms Carmen
  Švaros rinkinys mergaitėms Carmen su kuriuo nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, semtuvėlis, šlapio valymo šluota, lygintuvas, pakabos, rūbų segtukai ir t.t. Skalbimo mašinos durelės atsidaro. Šis rinkinys ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Švaros rinkinys su siurbliu ir kitais priedais
  Vežimėlį su priedais ir dulkių siurblį „Bosch“ sukūrė sparčiai auganti įmonė „Klein“. Pagrindinis rinkinio elementas yra raudonas ir pilkas vežimėlis ant ratų, kurio dėka vaikas gali lengvai judėti atlikdamas savo mažus valymo darbus. Vežimėlis aprūpintas įvairiais priedais, tokiais kaip kibiras, ..
  Mokestis: 57.77€ 69.90€
 • Švaros rinkinys vaikams
  „Smoby“ valymo rinkinys puikiai tiks namams valyti kaip mama ir tėtis! Šluotos, šepetėlio ir samtelio dėka galite šluoti ir rinkti dulkes ten, kur norite! Valymas taps tikru malonumu! Matmenys:13 x 3 x 54 cm. Pagaminta Prancūzijoje. Rekomenduojama vaimams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 8.68€ 10.50€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Tefal lygintuvas su garsais, vandens buteliukas, pakabos. Šis rinkinys padės tėveliams, žaidim..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Vaikiška lyginimo lenta. Viga vaikiška sulankstoma medinė lyginimo lenta su lygintuvu. Lyginimo lenta apvilkta medvilnine medžiaga, dėl kurios lyginimas bus efektyvesnis. Išmatavimai: 51 x 30 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 28.00€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu VILEDA
  Pagaminta iš tvirtos, kokybiškos plastmasės. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius savo lėlytėms, nes šiame rinkinyje yra viskas ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: lyginimo lenta, mini Vileda lygintuvas. Lyginimo lentos aukštis reguliuojasi nuo 47 iki 52 cm. Šis rinkinys padės t..
  Mokestis: 27.23€ 32.95€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€ 40.26€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 30.58€ 37.00€ 40.26€
 • Vaikiškas dulkių siurblys DYSON
  Vaikiškas dulkių siurblys DYSON su garso efektais kurie yra realistiniai ir veikia kaip tikras siurblys, kuris gali sutraukti putos kamuoliukus (pridedama rinkinyje). Dulkio siurblio aukštis 71 cm. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux
  Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux - realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu su ratukais. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuriuos vaikui reikės susiurbti. Reikalingi 3 x C tipo elementai (r..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux
  Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux - realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu su ratukais. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuriuos vaikui reikės susiurbti. Reikalingi 3 x C tipo elementai (r..
  Mokestis: 38.84€ 47.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys MIELE
  Vaikiškas dulkių siurblys MIELE realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Miele
  Vaikiškas dulkių siurblys MIELE realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 35.98€ 43.53€
 • Vaikiškas dulkių siurblys MIELE
  Vaikiškas dulkių siurblys MIELE realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 30.88€ 37.36€
 • Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Vaikiškas siurblys Dyson
  ..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Vaikiškas siurblys Dyson Little Helper
  Jį sukūrė „Casdon“ kompanija pagal „Little Helper“ licenciją. Šios serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdieninėje tėvų veikloje. Žaislinis vertikalus dulkių siurblys yra juodos ir geltonos spalvos su raudonais elementais. Turi du mažus kilnojamus ratus, todėl leng..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiškas švaros rinkinys Vileda Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 56.12€ 67.90€
 • Vaikiškas valymo ir priežiūros rinkinys VILEDA
  Vaikiškas valymo ir priežiūros rinkinys VILEDA „Klein“ prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl produktų, pagamintų atkreipiant dėmesį į detales, geriausios kokybės medžiagas ir patrauklų dizainą. Šio prekės ženklo žaislai puikiai tinka mažų ir didesnių vartotojų skoniui. Prekės, pažymėtos..
  Mokestis: 11.98€ 14.50€