Namų šeimininkė

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Vaikiška skalbinių džiovyklė
  Vaikiška skalbinių džiovyklė Viga Toys. Viga vaikiška sulankstoma medinė skalbinių džiovyklė su 8 segtukais. Išmatavimai: 44 x 34 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 23.14€ 28.00€
 • Vaikiškas lygintuvas Comfi-Grip
   Išmatavimai: 17,5 x 7 x 9,5 cm . Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • BOSCH kavos virimo aparatas Express
  BOSCH kavos virimo aparatas Express su kuriuo tėveliams bus galima pateikti taip mėgiamą kavą. Veikia kaip tikras kavos aparatas. Išmatavimai: 19 x 17 x 9 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 36.00€
 • CASDON vaikiškas vertikalus dulkių siurblys DYSON
  Žaislinis vertikalus dulkių siurblys sukurtas "Casdon", licencijuotas "Little Helper". Žaislai iš šios serijos leidžia vaikams saugiai dalyvauti kasdieniame savo tėvų veikloje. Siurblyje du judantys ratukai, todėl lengvai juda ant lygaus paviršiaus. Šis baterijinis dulkių siurblys taip pat renka ..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Henry Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 37.11€ 44.90€
 • CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper
  CASDON vaikiškas dulkių siurblys Hetty Little Helper - tikro dulkių siurblio kopija. Iš tikro siurbia! Visi priedai tvarkingai telpa siurblio viduje. Komplekte - siurbimo žarna ir T formos antgalis. Butaforinis maitinimo laidas susukamas siurblio viduje - kaip ir tikras. Su pernešimo ran..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€
 • Dulkių siurblys vaikams DYSON Vacuum Cleaner
  Dulkių siurblys vaikams DYSON Vacuum Cleaner Šis žaislas buvo sukurtas pagal Little Helper licenciją. Šios serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdienėje tėvų buityje. Dyson dulkių siurblys veikia kaip tikras dulkių siurblys ir įjungtas skleidžia garsus. Jame yra ba..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu
  ECOIFFIER lyginimo lenta su lygintuvu namų darbų ruošos darbams atlikti ir padėti mamytei lyginti rūbelius. Žaislas visiškai saugus. Rinkinyje: lyginimo lenta su lygintuvu. Išmatavimai: 53 x 21 x 53  (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€
 • GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure
  GOKI virtuvės šefo prijuostė su kepure. Rinkinyje : medinis šaukštas. Prijuostės matmenys: 41 x 55 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.31€ 14.89€
 • Grindų šluostė vaikams VILEDA
  Grindų šluostė vaikams VILEDA tvarkai namuose palaikyti kartu su besitvarkančiais tėveliais. Šluostės aukštis nuo žemės iki viršaus 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€ 16.00€
 • Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA
  Grindų valymo kibiras su šluota VILEDA. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€ 18.00€
 • KLEIN lygintuvas Braun
  KLEIN lygintuvas Braun pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmasės ir visiškai atkurtas, garsios vokiečių firmos KLEIN,  pagal tikrą BRAUN lygintuvo modelį.  Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati lyginti rūbelius sau ir savo lėlytėms. Išmatavimai: 23 x 10 x 15 cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€ 28.00€
 • KLEIN rūbų džiovyklė Vileda
  KLEIN rūbų džiovyklė Vileda. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 15.70€ 19.00€ 23.00€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 62.00€
 • KLEIN švaros rinkinys Vileda
  Pagamintas iš tvirtos, kokybiškos plastmesės. Profesionalių įrankių rinkinys mažajai šeimininkei. Nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, šluotelė, semtuvėlis, šluota grindims plauti, kibirėlis. Šis rinkinys p..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 45.00€
 • KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele
  KLEIN vaikiška skalbimo mašina Miele, pagaminta garsios įmonės Klein ir turi gamintojo Miele licenziją, todėl vaikiška skalbimo mašina atrodo kaip tikra. Sklabimo mašinoje įrengta: Atidaromos / uždaromos durelės su On/Off mygtuko funkcija; 4 plovimo funkcijos: vandens leidimas, skalbimas,..
  Mokestis: 47.93€ 58.00€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys
  KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (62 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€ 17.00€
 • KLEIN vaikiškas klasikinis valymo rinkinys Leifheit
  KLEIN vaikiškas klasikinis Leifheit valymo rinkinys tinka tiek mergaitėms, tiek ir berniukams. Kad namai būtų tvarkingi ir švarūs šis rinkinys kaip tik Jūsų vaikui. Rinkinį sudaro šluota (60 cm. aukščio), šluotelė, semtuvėlis. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€ 17.00€
 • Lyginimo lenta vaikams su priedais
  WOOPIE lyginimo rinkinys suteiks jūsų vaikui daug malonumo kaip mažajai namų šeimininkei. Komplekte yra lygintuvas, lyginimo lenta, pakabinamas drabužių krepšelis, dvi pakabos ir purkštuvas. Lygintuvas yra saugus žaislas vaikams, nes neįkaista. Paspaudus užsidega didelis lygintuvo mygtukas. Tai puik..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€
 • Lygintuvas vaikams BOSCH
  „Klein“ „Bosch“ licencijos lygintuvas iš „Klein“ imituoja tikrą prietaisą ir yra saugus vaikams. Jame yra vandens talpykla, kurią galima užpildyti, ir galimybė aplaistyti drabužius, kad jie būtų kruopščiai išlyginti. Žaisdami vaikai gali mėgdžioti suaugusiųjų pasaulyje stebimas situacijas ir kartu p..
  Mokestis: 13.22€ 16.00€ 19.00€
 • Medinis švaros rinkinys
  Medinis švaros rinkinys. Medinis stovas švaros darbų įrankiams susikabinti. Šluotos kotelio ilgis ~60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Medinis švaros rinkinys su vežimėliu
  Medinis švaros rinkinys su vežimėliu kuriame tilps visi vaiko švaros įrankiai tokie kaip: šluota, semtuvėlis, dulkių siurblys, šepetys, grindų valymo šluota, medinis buteliukas. Tegul namai visuomet būną sutvarkyti ir švarūs. Matmenys: 34 x 32 x 50 (IxPxA) Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 40.91€ 49.50€
 • MELISSA & DOUG medinis švaros rinkinys
  Medinis švaros rinkinys su stoveliu kuriame tilps visi vaiko švaros įrankiai tokie kaip: šluota, semtuvėlis, šepetys, grindų valymo šluota, dulkių valymo šluotelė. Tegul namai visuomet būną sutvarkyti ir švarūs. Matmenys: 34 x 32 x 50 (IxPxA) cm. Šluotelės ilgis 60 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 m..
  Mokestis: 43.72€ 52.90€
 • Namų tvarkymo rinkinys vaikams
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti. Taip jie pažįsta aplinką ir pasaulį. Žaislų serija, imituojanti kasdienius prietaisus ir aksesuarus, leidžia vaikams žaisti ir pažinti tam tikras vertybes. Charakteristika:      - Rinkinį sudaro vežimėlis, ant kurio gali..
  Mokestis: 44.63€ 54.00€ 57.00€
 • Rankinis siurblys vaikams Design Vacuum Cleaner 3in1
  Rankinis siurblys vaikams Design Vacuum Cleaner 3in1 „Woopie“ prekės ženklo Cleaner 3-in-1“ dulkių siurblys yra puikus pasiūlymas mažiems pagalbininkams namuose. Siurbimo garso ir šviesos funkcija padarys valymą dar tikroviškesnį ir patrauklesnį. Išimamą šiukšliadėžę lengva ištuštinti. Žaislas pa..
  Mokestis: 27.27€ 33.00€ 36.00€
 • SMOBY Disney Princess vežimėlis su indais + 17 priedų
  „Smoby“ stalo indų vežimėlis „Disney Princess“ leis mažiesiems šeimininkams linksminti draugus gardžia arbata. Žavingas stalas su praktiška rankena ir nuimamu padėklu, kuriame telpa visi indai. Patogaus vežimėlio dėka šį paslaugų rinkinį galite lengvai perkelti į bet kurią vietą. Oficialus Disney li..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 54.00€
 • Smoby švaros rinkinys vaikams
  „Smoby“ valymo rinkinys puikiai tiks namams valyti kaip mama ir tėtis! Šluotos, šepetėlio ir samtelio dėka galite šluoti ir rinkti dulkes ten, kur norite! Valymas taps tikru malonumu! Matmenys:13 x 3 x 54 cm. Pagaminta Prancūzijoje. Rekomenduojama vaimams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€
 • SMOBY vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, taip jie sužino apie artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų serija, imituojanti kasdienio gyvenimo prietaisus, leidžia vaikams žaisti ir išmokti tam tikrų vertybių. Charakteristika:      - komplektą sudaro lyginimo..
  Mokestis: 42.98€ 52.00€ 68.00€
 • SMOBY vaikiškas siurblys Rowenta Artec
  Smoby dulkių siurblys skleidžiantis tikro siurblio grasus yra nuostabus žaislas vaikams, mėgstantiems imituoti suaugusius. Dėl mažo dydžio ir mažo svorio – lengva naudoti vaikams nuo 3 metų. Dulkių siurblio antgalis yra trikampio formos, kuris leis pasiekti sunkiai pasiekiamas vietas.  Pagamin..
  Mokestis: 23.97€ 29.00€ 34.00€
 • SMOBY vaikiškas žaislinis siurblys su garsu
  Vaikiškas žaislinis siurblys su garsu SMOBY Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti, taip jie pažįsta savo artimiausią aplinką ir pasaulį. Smoby žaislų serija, imituojanti kasdienio gyvenimo prietaisus, leidžia vaikams žaisti ir išmokti tam tikrų vertybių. Charakteristika: &nbs..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Švaros rinkinys LEIFHEIT
  Leifheit licencijuotas valymo vežimėlio komplektas su priedais yra vienas turtingiausių šios serijos rinkinių. Be standartinių valymo priedų, tokių kaip šiukšliadėžė ir šluota, jame taip pat yra tikroviškai atrodantis kibiras su spaustuku ir šluoste. Visi šie daiktai tikrai gali būti naudojami valym..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€ 55.00€
 • Švaros rinkinys mergaitėms Carmen
  Švaros rinkinys mergaitėms Carmen su kuriuo nuo šiol mamos pagalbininkė galės pati tvarkyti namus, nes šiame rinkinyje yra visko ko reikia šiam darbui. Rinkinyje yra: šluota, semtuvėlis, šlapio valymo šluota, lygintuvas, pakabos, rūbų segtukai ir t.t. Skalbimo mašinos durelės atsidaro. Šis rinkinys ..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Tvarkymosi rinkinys vaikams
  Garsaus prekės ženklo Woopie valymo rinkinys yra puiki dovana mažai mergaitei ar berniukui. Šis itin profesionalus rinkinys yra tikros įrangos, kurią suaugusieji naudoja valymui, kopija. Rudas vežimėlis buvo aprūpintas papildomais priedais, kad vaikas galėtų padėti tėvams apsivalyti. Žaisti valymą n..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Vaikiška lyginimo lenta su lygintuvu
  Vaikiška lyginimo lenta. Viga vaikiška sulankstoma medinė lyginimo lenta su lygintuvu. Lyginimo lenta apvilkta medvilnine medžiaga, dėl kurios lyginimas bus efektyvesnis. Išmatavimai: 51 x 30 x 61 cm. Rekomenduojamas amžius: vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€ 28.00€
 • Vaikiška prijuostė su priedais
  Sukurta prekės ženklo Small Foot, žinomo dėl savo kokybės. Rinkinys iš medžio, metalo ir audinio susideda iš 9 elementų. Į komplektą įeina:      1 prijuostė;      1 pirštinė;      puodas su dangteliu;     ..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Vaikiška skalbyklė
  Jį sukūrė sparčiai auganti Anglijos įmonė Casdon, kurianti kokybiškus buitinę techniką imituojančius žaislus suaugusiųjų vaidmenį mėgstantiems vaikams. Skalbimo mašina pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tikrai pradžiugins visas merginas. Skalbimo mašinoje yra mirksinčios lemputės ir tik..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Vaikiška skalbyklė
  Jį sukūrė sparčiai auganti Anglijos įmonė Casdon, kurianti kokybiškus buitinę techniką imituojančius žaislus suaugusiųjų vaidmenį mėgstantiems vaikams. Skalbimo mašina pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų, todėl tikrai pradžiugins visas merginas. Skalbimo mašinoje yra mirksinčios lemputės ir tik..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH
  Vaikiškas dulkių siurblys BOSCH realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Siurblys sukurtas pagal garsios vokiečių firmos Klein gamintojo, kuris gamina realius vaikiškus įrankius ir priedus, buitinius prietaisus, skirtus žaisti vaikams. Lanksti siurbimo šlanga su an..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys DYSON
  Vaikiškas dulkių siurblys DYSON su garso efektais kurie yra realistiniai ir veikia kaip tikras siurblys, kuris gali sutraukti putos kamuoliukus (pridedama rinkinyje). Dulkio siurblio aukštis 71 cm. Reikalingi 3 x AA tipo elementai (nepridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 79.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux
  Vaikiškas dulkių siurblys Electrolux - realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu su ratukais. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuriuos vaikui reikės susiurbti. Reikalingi 3 x C tipo elementai (r..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€ 56.00€
 • Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€ 53.00€
 • Vaikiškas lygintuvas AGD su garais ir garso efektais
  Tikrą buitinę techniką imituojantys žaislai – fantastiška dovana kiekvienam vaikui, norinčiam palengvinti tėvų naštą, su jais atliekant įvairius buities darbus. Naudodami vaikišką lygintuvą žaidime, būsimi namų ruošos darbai vaikui taps ne bausmė, o malonumu. Jūsų nuosava lygintuvas drabužiams lygin..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€
 • Vaikiškas siurblys Dyson
  ..
  Mokestis: 39.26€ 47.50€
 • Vaikiškas siurblys Dyson Little Helper
  Jį sukūrė „Casdon“ kompanija pagal „Little Helper“ licenciją. Šios serijos žaislai leidžia vaikams saugiai ir nerūpestingai dalyvauti kasdieninėje tėvų veikloje. Žaislinis vertikalus dulkių siurblys yra juodos ir geltonos spalvos su raudonais elementais. Turi du mažus kilnojamus ratus, todėl leng..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€ 53.00€
 • Vaikiškas švaros rinkinys Vileda Junior
  Vaikiškas dulkių siurblys VILEDA Junior realistiškai atkurtas tikro suaugusiųjų naudojamas buityje dulkių siurblys. Lanksti siurbimo šlanga su antgaliu. Siurblio rankenos aukštis 70 cm. Skleidžia tikrus dulkio siurblio garsus. Įjungimo/išjungimo mygtukas. Rinkinyje yra polisteriniai kamuoliukai kuri..
  Mokestis: 63.64€ 77.00€ 79.00€
 • Vaikiškas valymo ir priežiūros rinkinys VILEDA
  Vaikiškas valymo ir priežiūros rinkinys VILEDA „Klein“ prekės ženklas yra žinomas visame pasaulyje dėl produktų, pagamintų atkreipiant dėmesį į detales, geriausios kokybės medžiagas ir patrauklų dizainą. Šio prekės ženklo žaislai puikiai tinka mažų ir didesnių vartotojų skoniui. Prekės, pažymėtos..
  Mokestis: 12.40€ 15.00€ 17.00€
 • Valymo vežimėlis su Rowenta dulkių siurbliu su garsu + 10 priedų
  Vaikai stebi suaugusiuosius ir mėgsta juos mėgdžioti. Taip jie pažįsta aplinką ir pasaulį. Žaislų serija, imituojanti kasdienius prietaisus ir aksesuarus, leidžia vaikams žaisti ir pažinti tam tikras vertybes. Charakteristika:      - Rinkinį sudaro vežimėlis, ant kurio gali..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€ 69.00€
 • Virtuvės šefo apranga su priedais
  Rinkinį sudaro šie elementai:      šefo apranga su balta ir raudona apdaila, didelėmis sagomis. Apranga turi kišenę ir vizitinę kortelę savo vardui įrašyti, kaip tikrame restorane, bei specialią kišenę šaukštams ir virtuvės reikmenims      virėjo kepur..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€