Mašinėlių garažai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Mašinėlių garažas su liftu ir 3 aukštais
  WADER 3 aukštų garažas su 2,3 metrų trasa - puiki dovana berniukui, kuris mėgsta mašinėles ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Trasa labai lengvai surenkama su Click to Click sistema. Pagaminta iš tvirto ir ko..
  Mokestis: 27.21€ 32.92€
 • WADER 2 aukštų garažas Play Tracks
  rinkinį sudaro daugiaspalviai, lengvai montuojami elementai, kurie sudaro 2 lygių garažą ir kelių sistemą, kurios bendras ilgis yra 3,4 m; rinkinyje yra: automobilis „Kid Cars“, dekoracijos ir lipdukų rinkinys, skirtas paįvairinti linksmybes; žaislas leidžia jums sukurti daugybę žaidimo scen..
  Mokestis: 20.58€ 24.90€
 • WADER 3 aukštų garažas Play Tracks
  rinkinį sudaro daugiaspalviai, lengvai montuojami elementai, kurie sudaro 2 lygių garažą ir kelių sistemą, kurios bendras ilgis yra 4,6 m; rinkinyje yra: automobilis „Kid Cars“, dekoracijos ir lipdukų rinkinys, skirtas paįvairinti linksmybes; žaislas leidžia jums sukurti daugybę žaidimo scen..
  Mokestis: 24.71€ 29.90€
 • WADER 3 aukštų garažas su 3 metrų trasa
  WADER 3 aukštų garažas su 3 metrų trasa puiki dovana berniukui kuris mėgsta mašinėlės ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Trasa labai lengvai surenkama su Click to Click sistema. Pagaminta iš tvirto ir kokybiš..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • WADER 3 aukštų parkavimosi garažas
  WADER 3 aukštų parkavimosi garažas puiki dovana berniukui kuris mėgsta mašinėlės ir didelius garažus su daug veiklos. Rinklinyje yra 2 mašinėlės, kelip ženklai. Prie šios trasos niekada nesibaigs įdomūs ir smagūs žaidimai. Pagaminta iš tvirto ir kokybiško plastiko. Garaže įrengtas liftas, automobili..
  Mokestis: 33.27€ 40.26€
 • Automobilių stovėjimo garažas su interaktyviu vairu + 4 automobiliai
  WOOPIE automobilių stovėjimo aikštelė su vairu yra puiki dovanos idėja mažam transporto priemonių ir lenktynių trasų entuziastams. Jūsų mažylis galės pastatyti savo automobilius garaže, įvažiuodamas ir išvažiuodamas iš spalvingų greitkelių. Komplekte yra interaktyvus vairas, skleidžiantis garsus, to..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • BBURAGO mašinėlių garažas su 2 modeliukais Street Fire
  Tai trijų aukštų garažas su 2 metalinėmis mašinėlėmis, rampomis, pakeliamais barjerais, liftu ir nusileidimo trasomis. Čia yra viskas, ko reikia mašinėlėms! Viršutiniame aukšte yra patikros platforma bei vieta helikopteriui. Žemesniuose aukštuose rasite degalinę, mašinų plovyklą, stovėjimo aikštelę ..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • CHICCO mašinėlių garažas
  Vieta, kur gali stovėti visi „Turbo Kula“ automobiliai ir pasiruošti naujiems nuotykiams! Keturių lygių 37 cm aukščio čiuožykla kiekviename aukšte leidžia įlipti į vis greitesnį turbo rutulį ir nusileisti ant pagrindinio kelio į miestą. Komplekte yra 1 geltonas „Turbo Kula“ automobilis. Lengva surin..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa
  CHICCO mašinėlių garažas su lenktynių trasa ir dviem šauniom mašinėlėm rinkinyje. Trasa turi: pakeliamąjį užtvarą, linksmuosius nusileidimo kalnelius lenktynėm, po lenktynių mažieji lenktyninkai gali užsipilti degalų degalinėje, kuri šviečia ir skleidžia kuro pilimo garsus. Galima apsilankyti servis..
  Mokestis: 40.45€ 48.95€
 • Didelis mašinėlių garažas
  Dvi modernios dviejų ir trijų lygių automobilių stovėjimo aikštelės sujungtos gatvėmis su kelio ženklais ir šviesoforais. Pakilkite liftu iki norimo garažo lygio ir pasistatykite automobilį savo aikštelėje. Kai jūsų automobilis purvinas, apsilankykite plovyklose, kad ji spindėtų švara. Be to, išeida..
  Mokestis: 35.45€ 42.90€
 • Gaisrinė stotis ABRICK ECOIFFIER
  Gaisrinė stotis ABRICK ECOIFFIER. Gaisrinė stotis su malūnsparnio nusileidimo vieta, dviem nusileidimo kalneliais. Rinkinyje: gaisrinė mašina su kopėčiomis, vilkikas, malūnsparnis, štabo mašina. Be smulkių detalių, todėl puikiai tinka mažiausiems. Tegul Jūsų vaikas pasijaučia tikru gaisrininku. Matm..
  Mokestis: 28.48€ 34.46€
 • Gaisrinė stotis su liftu ir štabo automobiliu CHICCO
  Gaisrinės stotis yra 43 centimetrų aukščio. Padėkite automobilį ant viršaus ir stebėkite, kaip jis vis greičiau ir greičiau rieda spiraliniu keliu žemyn! Pakelkite kilnojamąją užtvarą, kad ugniagesių mašina būtų paleista iš gaisrinės. Gaisrinėje taip pat yra mechaniškai pakeliamas liftas automobilia..
  Mokestis: 35.66€ 43.15€
 • Garažas mašinėlėms Cars Parking Station
  Garažas išsiskiria solidžia apdaila ir ryškiomis spalvomis. Fantastiško dizaino, moderni, trijų lygių automobilių stovėjimo aikštelė taps kiekvieno vaiko mėgstamiausiu žaislu. Garažas yra 3 lygių, iš kurių pirmas aukštas su plovykla, kilnojamos užtvaros, liftas ir servisas. Aukštus tarpusavyje ju..
  Mokestis: 23.06€ 27.90€
 • Garažas-statybvietė lagamine Engineering 2in1
  Šis fantastiškas garažas tikrai patiks kiekvienam mažam ekskavatorių, buldozerių ir kitų statybinių transporto priemonių gerbėjui. Nepastebimas lagaminas slepia net tris aukštus, kuriuose rasime automobilių stovėjimo aikštelę, išėjimus ir net liftą. Garaže taip pat įrengta sraigtasparnių nusileidimo..
  Mokestis: 18.18€ 22.00€
 • Gelbėtojų stotis su garso ir šviesos efektais
  „Dickie Toys“ gelbėjimo stotis yra gaisrinė ir policijos nuovada viename! Pasiruoškite gelbėjimo misijai! Komplekte yra įmontuota rampa, sraigtasparnio nusileidimo aikštelė, garažas, transporto priemonių remonto zona ir kitos įdomios funkcijos, kurios garantuos begalę linksmybių valandų. Gelbėjimo s..
  Mokestis: 37.93€ 45.90€
 • HOT WHEELS mašinėlių garažas T-Rex
  Hot Wheels™ City Mega Garažas! Laikas DIDELIUI iššūkiui ir DIDELĖMS emocijoms. Dviejų vagonų liftu pakilkite į viršų. Priimk iššūkį ir leiskis takeliu nuo bokšto viršaus – pakeliui tavęs laukia jaudinantys oro šuoliai! Bet buk atsargus! Saugokitės aistringo Robotic Rex, kuris mėgsta Hot Wheels® tran..
  Mokestis: 131.40€ 159.00€
 • HOT WHEELS mašinėlių trasa SHARK Attack Set
  Važiuokite per Hot Wheels City miesto uostą, bet nenuleiskite akių! Pavojingas ryklys slypi alėjose ir nori apgraužti nieko neįtariančius automobilius! „Hot Wheels Shark Attack Set“ yra žaislas, kupinas įdomių funkcijų, kurios jūsų lenktynėms suteiks dar daugiau adrenalino. Didžiulis ryklys sl..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€ 79.00€
 • HOT WHEELS rinkinys transporteris/bokštas Epic 2-in-1
  Transporter – Epic 2-in-1 Hot Wheels City nusileidimas apima transporterio patogumą ir nuostabų 60 cm aukščio gravitacinį nusileidimą, kurį galima derinti su kitais rinkiniais. Transporterio režimu ši didelė transporto priemonė ant šešių masyvių ratų gali tilpti daugiau nei 20 1:64 mastelio automobi..
  Mokestis: 36.36€ 44.00€
 • Karinė bazė Special Forces
  Labai didelis karinis komplektas būsimam kariui suteiks daug strateginių pramogų. Rinkinys puikiai pagamintas, atkreipiant dėmesį į smulkias karines detales, skirtas pramogoms mažiems strategams, vairuotojams, karo lakūnams. Komplekte yra: - lėktuvas - karinės transporto priemonės - malūnsparn..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • KIDKRAFT policijos ir gaisrinės stotis 2in1
  Moderni medinė policijos ir gaisrinės stotis 2in1, kuriame mažyliai ras begalę veiklų. Ilgam užims Jūsų vaikus. 3 aukštai. Net 12 kambarių, kuriuose bus galima žaisti. 28 dalys. Didelė stotis kurioje vienu metu gali žaisti keli vaikai. Namą galima uždaryti, kai vaikai nebežais. 3 gelbėtojų transport..
  Mokestis: 180.99€ 219.00€
 • KLEIN vaikiškas 4 aukštų garažas FORD su nusileidimo trasa
  Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 68 cm. Garažo plotis 55 cm. Rinkinyje 2 automobiliukai (6-7 cm. ilgio). ..
  Mokestis: 52.89€ 64.00€
 • KLEIN vaikiškas 5 aukštų garažas Bosch Service
  KLEIN vaikiškas 5 aukštų garažas Bosch Service. Tai ne tik garažas, bet ir lenktynių trasa, nes modeliukus galima paleisti riedėti žemyn, dviem perskirtais takeliais į apačią. Yra degalinė, liftas. Tinka vaikams nuo 3 metų. Trasos išmatavimai: Garažo aukštis 85 cm. Garažo plotis 55 cm. ..
  Mokestis: 74.30€ 89.90€
 • KLEIN vaikiškas garažas Bosch Car Service Helix
  Garažas ''Bosch Car Service Helix'''' su spiraliniu liftu, kuris sukant spiralę iškelia automobilius į individualius lygius – su šviesos ir garso efektais. Į komplektą įeina 2 automobiliai. Stovėjimo aikštelė su keliais jungikliais keičiant kryptį. Daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė su ramp..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • MAJORETTE 5 aukštų automobilių parkavimo aikštelė
  Tai įspūdinga 5 aukštų miesto stovėjimo aikštelė - garažas su nuostabiais nusileidimais, specialiu liftu, mašinų plovykla, automobilių taisymo servisas. Komplektacijoje yra 1 modeliukas. Šio garažo matmenys: 73 cm (aukštis) x 53 cm (plotis) x 56 cm (ilgis). Tinka vaikams nuo 3 metų.   ..
  Mokestis: 57.77€ 69.90€
 • MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine
  MAJORETTE garažas su trasa Motor City Alpine kuriame yra degalų papildymo vieta su dviem degalų užpildymo kolonėlėmis, remonto dirtuvėmis su pakeliama platforma, malūnsparnio nusileidimo zona ir garažas mašinai pastatyti su pakeliamais vartais. Rinkinyje pridedamas vienas modeliukas - mašinėlė. Tras..
  Mokestis: 33.26€ 40.25€
 • MAJORETTE mašinėlių garažas Motor Lift Center + 5 modeliukai
  Šis žaislas yra puikus rinkinys, kurį sudaro 5 lygių automobilių centras su trasa ir 5 resorak automobiliai. Viršutiniame aukšte įrengta plovykla su didžiuliais mėlynais besisukančiais šepečiais ir kranu su kamuoliu, apačioje ir ketvirtame aukšte – degalinė, o visus aukštus veda liftas, kuriuo galim..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Mašinėlių garažas
  Norėdami aptarnauti savo automobilį, jums tereikia patikimo „Mochtoys“ prekės ženklo kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelių. Pakilkite liftu iki pasirinkto garažo lygio ir pasistatykite savo stovėjimo vietą - automobilis gali grįžti žemyn spiraline rampa. Kai jūsų automobilis susitepa, apsilan..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Mašinėlių garažas
  Garažas yra puikus linksmybių ir tvarkos derinys mažo automobilių surinkėjo kambaryje. Keturiuose šios didelės automobilių stovėjimo aikštelės lygiuose kiekvienas automobilis ras sau idealią vietą statyti. Į automobilių stovėjimo aikštelės aukštus veda įvairios spiralės arba liftas. Kad linksmybės p..
  Mokestis: 52.07€ 63.00€
 • Mašinėlių garažas 4 aukštų
  Garažas išsiskiria tvirtu pagrindu ir ryškiomis spalvomis. Fantastiškai suprojektuota, moderni, daugiapakopė automobilių stovėjimo aikštelė taps kiekvieno vaiko mėgstamiausiu žaislu. Garažas yra 4 lygių, įskaitant pirmąjį aukštą su degaline, privažiavimo keliu, automobilių plovykla, kilnojamomis užt..
  Mokestis: 22.74€ 27.51€
 • Mašinėlių garažas 5 aukštų
  Garažas išsiskiria tvirtu pagrindu ir ryškiomis spalvomis. Fantastiškai suprojektuota, moderni, daugiapakopė automobilių stovėjimo aikštelė taps kiekvieno vaiko mėgstamiausiu žaislu. Garažas yra 5 lygių, įskaitant pirmąjį aukštą su degaline, privažiavimo keliu, automobilių plovykla, kilnojamomis užt..
  Mokestis: 32.15€ 38.90€
 • Mašinėlių garažas Aral Garage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 47.46€
 • Mašinėlių garažas Car Garage
  Garažas išsiskiria solidžia apdaila ir ryškiomis spalvomis. Fantastiško dizaino, moderni, trijų lygių automobilių stovėjimo aikštelė taps kiekvieno vaiko mėgstamiausiu žaislu. Garažas yra 4 lygių, iš kurių pirmas aukštas su plovykla, kilnojamos užtvaros, liftas ir servisas. Aukštus tarpusavyje ju..
  Mokestis: 26.36€ 31.90€
 • Mašinėlių garažas Fun Garage
  Garažas su daugybe patrauklių mechaninių funkcijų - automobilis rieda keliu, vėl leidžiasi aukštyn ir žemyn ir toliau žaidžia!     Į komplektą įtrauktas žaislinis automobilis eidamas maršrutu apvirsta, suka hantelius ir sužadina vaikų smalsumą.      Rankinė..
  Mokestis: 26.45€ 32.00€
 • Mašinėlių garažas iš medienos
  Medinė automobilių stovėjimo aikštelė su 4 lygiais ir pirmame aukšte. Komplektas pagamintas tik iš medžio. Rampų plotis 6,5 cm. Rampos surenkamos užkabinant viršutinį kraštą prie grindų krašto. Viduje yra stovėjimo aikštelės sulankstymo instrukcija. Be to, surinkimą turi atlikti suaugęs asmuo. DĖ..
  Mokestis: 65.29€ 79.00€
 • Mašinėlių garažas Mega Car Garage
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame rinkinyje rasite dvi automobilių stovėjimo aikšteles (vieną iš 3 aukštų, ,kitą iš 4 aukštų), sujungtas gatvių sistema. Daug vietos žaidimui. Galite žaisti vieni, su savo broliais ar seserimis, bendraamžiu ar tėčiu ar s..
  Mokestis: 35.45€ 42.90€
 • Mašinėlių garažas Parkgarage
  Mašinėlių garažas Aral Garage su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Aplink garažą suprojektuota gatvė su tikrais kelio ženklais. Išamatavimai: 84,5 x 84,5 x 61 (IxPxA) cm. Tin..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€ 47.46€
 • Mašinėlių garažas su 3 mašinėlėmis Circulation Garage
  Sensacingas kelių aukštų rotacinis garažas ugniagesių tarnybai iš Woopie tikrai patiks jūsų vaikui. Šis žaislas pažadins kiekvieno uniformuotų tarnybų gerbėjo, kuris išvažiavęs iš aikštelės įvažiuoja į komplekte esantį kelią, vaizduotę. Greitas automobilių nusileidimas iš atskirų lygių leidžia speci..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Mašinėlių garažas su elektriniu kilnojamu liftu
  Liftas gali automatiškai pakelti automobilius į automobilių stovėjimo aikštelės viršų. Perjungus režimą į „Rankinis“, liftas judės pagal sraigtasparnio oro uosto sukimąsi (tiesiog paleiskite jį vienu pirštu). Į komplektą įeina 4 automobiliai ir malūnsparnis. Žaislai tinkamai pakrauti, kad galėtų ..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€
 • Mašinėlių garažas su suktu nusileidimu žemyn
  Modernus, realiai suprojektuotas garažo spiralė yra keturių aukštų pastatas, kuris pradžiugins kiekvieną automobilių gerbėją. Spalvinga, lengva ir lengvai surenkama konstrukcija su rankena, kuri palengvins žaislo nešiojimą. Komplektą sudaro du automobiliai, lipdukai ir ženklai, kurie paįvairins li..
  Mokestis: 24.65€ 29.83€
 • Mašinėlių garažas Total Super Garage
  Kelkite savo mėgstamas mašinėles liftu į norimą garažo lygį ir pastatykite savo stovėjimo vietoje - atgal, automobilis gali nusileisti spiraliniu nuvažiavimu. Kai kyla problemų dėl automobilio stovėjimo aikštelėje, rasite automobilių dirbtuves. Ten gausite profesionalią pagalbą, o malonus mechanikas..
  Mokestis: 19.63€ 23.75€
 • Mašinėlių garažas Vroom Planet McQueen Cars
  Mašinėlių garažas McQueen Cars puikus prancūzų prekės ženklo „Smoby“ garažas, garsėjantis savo aukštos kokybės žaislais. Rinkinys, įkvėptas animacinio filmuko „CARS 3, kuriuos myli vaikai, sukurtas jauniausiems automobilių gerbėjams. Trijų lygių garažas „Smoby Vroom Planet“ turi daug įdomių funkc..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€ 46.90€
 • Mašinėlių garžas su elektriniu pakeliamu liftu Police Station
  Mažiems vaikams patinka daugiafunkciai žaislai, kurie leis paleisti jų vaizduotę ir suteiks daug galimybių. Todėl linksmybės greitai nenuobodžiaus. Sukurkite savo policijos bazę su profesionaliu liftu ir automobilių stovėjimo aikštelėmis. Surinkus visą keturių lygių automobilių stovėjimo aikštelę, l..
  Mokestis: 35.54€ 43.00€
 • Mašinėlių parkingas su nusileidimo trasa ir 4 automobiliukais
  Sensacinga kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su degaline, liftu, plovykla, automobilių remonto dirbtuvėmis ir sraigtasparnių nusileidimo aikštele pažadins kiekvieno greitų automobilių ir automobilizmo gerbėjo vaizduotę. Kad transporto priemonė galėtų įvažiuoti į stovėjimo aikštelę, rampa t..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Mašinėlių servisas/garažas CARService Mega
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame rinkinyje rasite dvi automobilių stovėjimo aikšteles (vieną iš trijų lygių), sujungtas gatvių sistema. Daug vietos žaidimui. Galite žaisti vieni, su savo broliais ar seserimis, bendraamžiu ar tėčiu ar seneliu. Rinkinyj..
  Mokestis: 40.50€ 49.00€
 • Mašinėlių trasa sulankstomame lagamine
  Automobilių stovėjimo aikštelė su 2 automobiliais ir sraigtasparniu. Į komplektaciją įeina keltuvas automobiliams, kuris valdomas rankenėle. Automobilių stovėjimo aikštelėje yra besisukanti plovykla su paaukštintu kanalu. Į komplektą įeina žaislinė degalinė. Stovėjimo aikštelė gali būti sulankstoma ..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinė gaisrinė stotis Fire Station
  Medinė gaisrinė stotis Fire Station su gaisrine mašina ir keturiais gaisrininkais rinkinyje. Garažas kuriame mažasis ugniagesys galės pastatyti mašiną. Gaisrinės mašinos gelbėjimosi kopėčios pasikelia, ištraukiama gaisro gesinimo žarna. Trijų aukštų pratybų bokštas su laiptais. Gaisrinės stoties ben..
  Mokestis: 83.53€ 101.07€
 • Medinis 3 aukštų mašinėlių garažas su liftu
  Medinis 3 aukštų mašinėlių garažas su liftu Žaislas, kuris patiks visiems mažiesiems vairuotojams. Dėka kelių aukštų garažo, jūsų mažasis automobilių entuziastas praleis ilgas valandas stovėdamas ir manevruodamas savo automobilius. Garažas tikrai puikiai papildo namų automobilių kolekciją, todėl ..
  Mokestis: 45.21€ 54.70€
 • Medinis automobiliukų garažas su liftu
  Medinis automobiliukų garažas su liftu kuriuo galima bus užkelti mašinėles į antrą arba trečią garažo aukštą. Puikus ir įdomus žaislas. Tvirta konstrukcija, aukštos kokybės mediena. Rinkinyje: 4 automobiliukai, 4 kelio ženklai, nuleidžiama užtvara. Mašinėlių garažo išmatavimai: 43 x 36 x 40 (IxPxA) ..
  Mokestis: 45.24€ 54.74€
 • Medinis garažas su lenktynių trasa Mega Ramp Racing Set
  Medinis garažas su lenktynių trasa Mega Ramp Racing Set, tai ypač greita rampa, automobilių parkavimo garažas, liftas ir plovykla vienoje trasoje. Rampa įsibėgėjusias mašinėles išmeta į orą. Į komplektą įeina 5 mašinėlės ir sraigtasparnis. Šviesoforas, rodantis lenktynių startą. Trijų lygių spiralin..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€
 • Medinis mašinėlių garažas
  „Tooky Toy“ kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė yra puikus medinis žaislas berniuko kambariui. Pirmasis lygis - degalinė su dviem dozatoriais. Antrasis ir trečiasis lygiai yra automobilių stovėjimo aikštelės. Ketvirtajame lygyje turime sraigtasparnių aikštelę, kuri taip pat yra įtraukta. Pui..
  Mokestis: 33.06€ 40.00€
 • Medinis mašinėlių garažas su malūnsparniu
  „Classic World“ prekės ženklo mokomieji žaislai yra unikalūs, kurie daro mokymąsi malonesnį. Leiskite savo vaikui atskleisti savo fantaziją moderniame garaže transporto priemonėms statyti! 3 aukštų garažas yra pagamintas iš aukštos kokybės medienos ir yra gražių spalvų, kurios pradžiugins kiekvieną ..
  Mokestis: 43.80€ 53.00€
 • Mega didelis mašinėlių garažas su remonto dirbtuvėmis TOTAL
  Mega linksmybės jauniausiems žaislų gerbėjams ant keturių ratų! Šiame didžiuliame komplekte rasite net dvi automobilių stovėjimo aikšteles, vieną iki keturių lygių, kitus tris lygius ir „Total“ degalinės pastatą su sraigtasparnio nusileidimo vieta. Segmentus jungia gatvių sistema. Dvi daugiaaukšt..
  Mokestis: 38.06€ 46.05€
 • Mega didelis mašinėlių garažas Super City Garage
  „Super City“ garažą sukūrė gerai žinoma ir gerbiama įmonė „Majorette“. Šį fantastišką komplektą sudaro 7 lygių garažas ir 6 automobiliai bei lokomotyvas su universalu. Garažas tamsiai pilkas su spalvotais nuokalnės takeliais. Pačiame garažo viršuje yra iškaba su „Majorette“ logotipu. Į garažo įra..
  Mokestis: 164.46€ 199.00€
 • Mega mašinėlių garažas Super Chase Center
  Didelis garažas, Super Chase centras + 4 automobiliai ir traukinys Šis žaislas yra puikus rinkinys, kurį sudaro 5 aukštų garažas su takeliu, 4 atsitiktiniai automobiliai ir traukinys. Garaže gausu smagių funkcijų, kurios skatina žaisti vaizduotę, įskaitant policijos nuovadą su kalėjimo kamera ir ..
  Mokestis: 156.20€ 189.00€
 • Mega policijos ir gaisrinės pagalbos garažas 2in1
  Garaže įrengti du ilgi išėjimai, kelios parkavimo vietos specialiam transportui bei liftas. Be abejo, įdomiausias elementas yra bokštas, ant kurio yra mygtukai, atsakingi už pavojaus signalų įjungimą; šviesos ir garsai, taip pat megafonas, tai tikras komandų centras. Per megafoną galite duoti komand..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower
  PAW PATROL didelė gelbėjimo stotis My Size Lookout Tower su šviesos ir garso efektais. Rinkinyje: 2 šuneliai (Chase ir Marshall), mėlynas automobilis, 4 priedai. Bendras bazės aukštis 75 cm. Reikalingi 2 x AA tipo elementai (pridedama). Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 197.52€ 239.00€
 • SMOBY Little mano pirmasis garažas Vroom Planet
       - Garažas dviejų lygių su liftu      - plovykloje (su besisukančiais volais) vaikas plaus savo transporto priemonę      - 2-ame garažo aukšte yra sraigtasparnio nusileidimo aikštelė      - automobiliai iš antrojo..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 55.00€
 • SMOBY Little Maxi garažas Vroom Planet
  - Garažas trijų lygių su liftu      - plovykloje (su besisukančiais volais) vaikas plaus savo transporto priemonę      - ant garažo stogo yra sraigtasparnių nusileidimo aikštelė      - automobiliai iš antros ir trečios pakopos gali nusul..
  Mokestis: 55.37€ 67.00€ 76.00€
 • SMOBY mano didelis garažas Vroom Planet
  Stebūklingas žaidimų pasaulis patiems mažiausiems. Šiame rinkinyje vaikas galės rasti daug skirtingos veiklos. Čiuožyklą, nuo kurios galima bus nusileisti iš trečiojo aukšto, paslaptingi vartai, liftas, remonto dirbtuvės, mašinų plovykla, kuro užpilimo degalinė, malūnsparnio aikštelė. SMOBY Vroom Pl..
  Mokestis: 51.24€ 62.00€ 72.12€
 • SMOBY Vroom Planet mano pirmasis garažas
  Stebūklingas žaidimų pasaulis patiems mažiausiems. Šiame rinkinyje vaikas galės rasti daug skirtingos veiklos. Estakadą, liftą, automatinę mašinų ployklą, kuro užpilimo degalinę, malūnsparnio aikštelę. SMOBY Vroom Planet vaikiškas garažas pagamintas iš kokybiškos ir tvirtos plastmasės. Garažą lengva..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 49.00€
 • Vaikiškas 4 aukštų mašinų garažas Jet Garage
  Žaislinis garažas su trasa tikrai patiks Jūsų vaikui. Didelis ir spalvingas Wader firmos garažas su trasa Jūsų vaikui. Komplektą sudaro 4 aukštų garažas. Yra ilga trasa automobiliams. Puikiai tinka žaisti lauke ar namuose - jis universalus. Matmenys: 61 x 80 (AxP) cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 me..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • Vaikiškas garažas su 6 aukštų parkingu iru 2 modeliukais
  Vaikiškas garažas su 6 aukštų parkingu ir 2 modeliukais, tai puikus ir įdomus žaislas vaikams, kurie mėgsta mašinėles ir garažus. Garaže yra: mašinėlių pakėlimo liftas, automobilių plovykla, kuro kolonėlė, nusileidomo rampa. Išmatavimai: 47 x 35 x 70 (I x P x A) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 42.84€ 51.84€
 • Vaikiškas mašinų garažas Aral
  Vaikiškas mašinų garažas Aral su 3 mašinėlėmis ir 4 aukštų garažu. Kaskadinis nusileidimas. Liftas, kuriuo galima bus užkelti mašinėles ant garažo stogo. Plovykla. Kuro kolonėlė. Autoservisas. Išamatavimai: 80 x 38 x 61 (IxPxA) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 23.69€ 28.67€
 • VTECH Baby Took Took Cars garažas
  Rinkinį sukūrė gerai žinomas vTech prekės ženklas iš Took Took Cars serijos, t.y. transporto priemonės ir lenktynių trasos su neįprasta transporto priemonių atpažinimo taškų technologija. Automobilis, atvykęs į atpažinimo tašką, inicijuos garsus ir frazes (lenkų kalba), o tai garantuoja puikų mok..
  Mokestis: 85.95€ 104.00€
 • VTECH Toot Toot Cars gaisrinės automobilis su pagalbos automobiliukais
  VTECH Toot Toot Cars gaisrinės automobilis su pagalbos automobiliukais Ugniagesių mašiną iš serijos Toot Toot sukūrė už aukštą gaminių kokybę vertinama įmonė Vtech, kuri specializuojasi kuriant interaktyvius ir mokomuosius žaislus. Jis kilęs iš serijos „Toot Toot Cars“, kurios nuotaikingų dainų i..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • WADER kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė su viaduku
  „Play Tracks Garage“ serijos kelių aukštų automobilių stovėjimo aikštelė uždegs kiekvieno jauno automobilių gerbėjo širdį. Šiuolaikinis, lengvas ir lengvai surenkamas dizainas leidžia išdėstyti maršrutus įvairiomis formomis ir suteiks jūsų vaikui daug valandų linksmybių. Daugiaspalviai elementai suk..
  Mokestis: 45.37€ 54.90€
 • WADER autmobiliukų parkas
  WADER autmobiliukų parkas su liftu į trečia aukštą, plovykla, mašinų remonto dirtuvės, kaskadinis nusileidimas iš trečiojo aukšto į pirmąjį. Rinkinyje 3 automobiliukai. Tvirta ir kokybiška plastmasė. Išmatavimai: 59 x 58,5 x 51 (I x P x A) cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 26.09€ 31.57€
 • WADER gaisrinė stotis su mašinėlėmis
  Į komplektą įeina: kelių sistema, kurių bendras ilgis 3,1 m, 3 teminės transporto priemonės iš „Kid Cars“ serijos (kranas, autocisterna ir kopėčios), dekoracijos ir lipdukai. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn.           Visa yra pagaminta iš aukštos kok..
  Mokestis: 21.31€ 25.78€
 • WADER mašinėlių garažas
  Modernus, realiai suprojektuotas garažas su liftu yra trijų aukštų pastatas, kuris pradžiugins kiekvieną automobilių gerbėją. Spalvinga, lengva ir lengvai surenkama konstrukcija su rankena, kuri palengvins žaislo nešiojimą. Komplektą sudaro du automobiliai, ženklai ir degalinė, kuri paįvairins links..
  Mokestis: 27.52€ 33.30€
 • Žaislinė policijos nuovada su garažu
  Didelis rinkinys, susidedantis iš 71 elemento, kurio dėka galite susikurti savo policijos miestelį ir mėgautis linksmybėmis. Mažyliai mėgsta daugiafunkcius žaislus ir papildomus vaidmenų žaidimus, kurie paleis jų vaizduotę ir suteiks daug galimybių. Pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų, gam..
  Mokestis: 19.01€ 23.00€