Piramidės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • LELIN medinė piramidė pelytė
  Medinė piramidė ne tik suteiks vaikučiui džiaugsmo, bet ir lavins mąstymą, leis pažinti spalvas ir formas. Piramidė susideda iš skirtingų spalvų ir dydžių medinių žiedų. Piramidė susideda iš 4 žiedų. Piramidės matmenys: 11 x 11 x 17 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 9.01€ 10.90€
 • LELIN spalvotų kubelių bokštelis
  LELIN kubeliai dėlioti bokštą iš skirtingų dydžio ir piešinėlių kartoninių kubelių. Tai labai įdomus ir mėgstamas vaikų žaidimas. Rinkinyje 7 kubeliai su įvairiais gyvūnėliais ir skaičiais nuo 1 iki 7. Sudėlioto bokštelio aukštis 110cm. Rekomenduoja vaikams nuo 12 mėn. ..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • Medinė dėlionė piramidė Kosmosas
  Lavinamoji medinė piramidė – idealus žaislas lavinant vaiko rankinius įgūdžius. Mažylio užduotis yra sudėlioti diskus ant pagrindo – nuo ​​didžiausio iki mažiausio. Piramidės galas yra astronauto šalmo formos elementas. Visa tai laikoma kosminiu stiliumi, diskai yra Saulės sistemos planetos, o pagri..
  Mokestis: 8.26€ 10.00€
 • Medinė edukacinė piramidė
  Meškiuko edukacinė piramidė iš Viga – tai klasikinis žaislas patiems mažiausiems, suteiksiantis Jūsų vaikui džiugių, įdomių ir kūrybingų pramogų. Charakteristika:      - Pasteliniame rinkinyje yra 6 įvairių dydžių diskeliai-blokai, tarp jų vienas meškiuko galvos formos. &n..
  Mokestis: 11.57€ 14.00€
 • Medinė lavinamoji piramidė
  Mediniai diskai dedami ant kuolo, suformuojant piramidę. Pagal apibrėžimą diskai turėtų būti išdėstyti nuo didžiausio iki mažiausio, tačiau norėdami paįvairinti linksmybes, galite juos išdėstyti bet kokia tvarka. Spalvingos spalvos, masyvūs, bet ne per sunkūs diskai skatina žaisti, o aukšta darbo ko..
  Mokestis: 9.92€ 12.00€
 • Medinės delionės piramidės 3 vnt.
  Lavinantis ir vystomas žaislas, kuris savo paprastumu yra sensacingas. Ant medinio pagrindo yra trys kuolai. Vaiko užduotis – ant kiekvieno iš jų pastatyti po bokštelį. Kiekvienas bokštas baigiasi tam tikram bokštui būdinga forma: rutuliu, kvadratu ar trikampiu bloku. Visą sudaro 25 elementai: ..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Medinės kaladėlės dėlionės gyvūnai Montessori 9 vnt.
  Medinės kaladėlės Montessori Animals Puzzle 9 detalės TOOKY TOY prekės ženklo gyvūnėlių formos medinės kaladėlės yra puiki pramoga, lavinanti loginio mąstymo įgūdžius. Rinkinyje yra 9 gyvūnai, kuriuos galima sukomponuoti įvairiais deriniais, o baigę susidėti juos patogiame medžiaginiame maišelyje. K..
  Mokestis: 9.09€ 11.00€
 • Medinis kamuoliukų takelis su gyvūnais kamuoliukų takelio spirale + 4 kamuoliukai
  Medinis rutulinis takelis iš Tooky Toy yra spiralinis bokštas, suteikiantis begalinį malonumą. Šį rinkinį sudaro 6 spalvingos dalys, kurias jūsų mažylis gali lengvai sukrauti vieną ant kitos. Atleiskite kamuoliukus po vieną iš aukščiausio lygio ir stebėkite, kaip jie rieda po vieną. Žaisle yra 4 len..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€
 • Medinis spalvingas besisukančių kamuoliukų bokštas
  Medinis rutulinis takelis iš Tooky Toy yra spiralinis bokštas, suteikiantis begalinį malonumą. Šį rinkinį sudaro 20 spalvingų dalių, kurias jūsų mažylis gali lengvai sudėti, ir 6 kamuoliukai. Atleiskite kamuoliukus po vieną iš aukščiausio lygio ir stebėkite, kaip jie rieda po vieną. Charakteristi..
  Mokestis: 14.05€ 17.00€
 • WOODY magnetinė piramidė
  Medinis lavinamas žaislas piramidė tinka vaikams nuo 2 metų. Žaislas lavina smulkiąją motoriką, padeda mokant vaiką skirti spalvas, rūšiuoti, skaičiuoti, lavina atmintį, padeda susikoncentruoti. Ši medinė magnetinė piramidė dažyta ekologiškais dažais. Mediniai žaislai yra labai patvarūs, todėl mažyl..
  Mokestis: 14.79€ 17.90€