Apatinis trikotažas

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO daugkartinės kelntaitės po gimdymo
  Daugkartinio naudojimo kelnaitės, skirtos moterims po gimdymo. Šiose kelnaitėse patikimai laikosi įklotai po gimdymo. Specialiai sukurtos, nepaprastai lengvos ir patogios kelnaitės leidžia orui laisvai cirkuliuoti, tai suteikia gaivumo pojūtį. Kelnaitės pagamintos iš tvirtos ir subtilios medžiagos, ..
  Mokestis: 2.15€ 2.60€
 • BABY ONO kelnaitės nėščioms moterims
  BABY ONO kelnaitės nėščioms moterims suprojektuotos siekiant užtikrinti maksimalų nešiojimo komfortą. Pluošto Meryl Skinlife panaudojimo dėka jos išsaugo antibakterines savybes ir natūralią odos pusiausvyrą. Gaminio sudėtyje esantys teigiami sidabro jonai užkerta kelią alergijai, o specialiai parink..
  Mokestis: 9.34€ 11.30€
 • BABY ONO vienkartinės moteriškos kelnaitės
  Vienkartinės moteriškos kelnaitės skirtos moterims pogimdyminio periodo metu, kai moters higienai keliami ypatingi reikalavimai. Švelni medžiaga, iš kurios pagamintos kelnaitės, pralaidi orui. Kelnaitės pagamintos taip, kad nesukelia sudirginimų, švelnios gumelės ant juosmens ir kelnaičių kraštelių ..
  Mokestis: 2.40€ 2.90€
 • CANPOL BABIES kelnaitės nėščiosioms - uždengiančios pilvą
  Patogios kelnaitės nėščiajai pagamintos iš minkštos, aukštos kokybės 100% medvilnės ir yra 3 dydžių: S, M, L; priklauso nuo nėštumo periodo. Dėl specialių kelnaičių kraštų jos lengvai prisitaiko pilvukui augant. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • CANPOL BABIES kelnaitės vienkartinės po gimdymo
  Vienkartinės kelnaitės po gimdymo skirtos dėvėti pirmom savaitėm po gimdymo. Jos pralaidžios orui, minkštais kraštais, kad būtų kuo patogesnės. Labai tinka dėvėti kartu su įklotais po gimdymo. Kiekviena pora supakuota atskirai. Yra trijų dydžių: M - klubų apimtis 98 cm; L - klubų apimtis 102 c..
  Mokestis: 2.64€ 3.19€
 • CANPOL BABIES pilvo nedengiančios nėščiosios kelnaitės
  Patogios kelnaitės nėščiajai pagamintos iš minkštos, aukštos kokybės 100% medvilnės ir yra 3 dydžių: S, M, L; priklauso nuo nėštumo periodo. Dėl specialių kelnaičių kraštų jos lengvai prisitaiko pilvukui augant. Rinkinyje 1 vnt. ..
  Mokestis: 3.59€ 4.34€
 • Daugkartinės kelnaitės po gimdymo 2 vnt.
  Daugkartinės kelnaitės po gimdymo, pagamintos iš labai minkštos ir ilgalaikės medžiagos. Tokiu būdu produktas užtikrina patogumą bei nedirgina odos.Kvėpuojanti medžiaga rekomenduojama ginekologų. Neiloninė medžiaga sukurta taip, kad leidžia orui lengvai cirkuliuoti. Puikiai laiko įklotus po gimdymo ..
  Mokestis: 2.88€ 3.48€
 • Vienkartinės kelnaitės po gimdymo 5 vnt.
  Vienkartinės kelnaitės po gimdymo 5 vnt. Vienkartinės kelnaitės yra skirtos moterims gimdymo metu, kai labai svarbu išlaikyti švarą. Iš švelnaus audinio pagamintos kelnaitės lengvai praleidžia orą. Kelnaičių kraštai nedirgina odos, švelni ir elastinga medžiaga nespaudžia kūno ties liemeniu ir kirkšn..
  Mokestis: 2.47€ 2.99€