Konstruktorių rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BIG Bloxx namas Peppa Pig 86 el.
  Peppa Pig namas kurioje gyvena visa Peppos kiaulytės šeimyna. Namas trijų aukštų. Virtuvė su valgomuoju, miegamasis, vonios kambarys, darbo kambarys Rinkinį sudaro keturios figūrėlės: Peppa Pig, George, Mama Pig ir Papa Pig. Rinkinys pagamintas atkreipiant dėmesį į visas smulkiausias detal..
  Mokestis: 49.59€ 60.00€ 75.00€
 • Konstruktorius Gaisrinė iš 646 elementų
  Fire Brigade kaladėlių rinkinys yra puikus žaislas kiekvienam mažajam šių specialiųjų tarnybų gerbėjui, leis kiekvienam vaikui pačiam susikonstruoti ugniagesių mašinas. Rinkinys puikiai pagamintas iš raudonos ir pilkos spalvos, nesunkiai leis sukonstruoti ugniagesių mašinas, o mūsų mažasis konstrukt..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€
 • Konstruktorius karinis kovinis lėktuvas P-38 (937 dalys)
  Kovinio lėktuvo konstravimo blokų rinkinys tikrai patiks kiekvienam šių orlaivių gerbėjui. Blokai leidžia sukurti naikintuvą P-38. Pastatyta plokštuma gali būti papuošta komplekte esančiais lipdukais, todėl atrodo dar įspūdingiau. Blokai yra tipiškų pilkų spalvų ir lengvai sujungiami. Baigtas modeli..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Konstruktorius karinis kovos lėktuvas P-51 Mustang Fighter (258 dalys)
  Kovinio lėktuvo konstravimo blokų rinkinys tikrai patiks kiekvienam šių orlaivių gerbėjui. Blokai leidžia jums sukurti P-51 Mustang Fighter. Pastatyta plokštuma gali būti papuošta komplekte esančiais lipdukais, todėl atrodo dar įspūdingiau. Blokai yra tipiškų pilkų spalvų ir lengvai sujungiami. Baig..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Konstruktorius Karinis lėktuvas LTV A-7 Corsair II 683 elementai
  Atakos lėktuvo konstrukcinių kaladėlių rinkinys yra puikus pasiūlymas visiems šių orlaivių gerbėjams. Šis 683 el. rinkinys leis jums sukurti amerikiečių ikigarsinį atakos lėktuvą LTV A-7 Corsair II. Kaladėlės yra gražiai pagamintos iš baltos ir pilkos spalvos ir tikrai suteiks daug džiaugsmo kiekvie..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Konstruktorius Ledo pilis ir Princesė iš 199 elementų nuo 6 metų
  Kaladėlės vaikams Ledo pilies žemė iš WOOPIE prekės ženklo suteiks begalę smagių ir puikių istorijų. Rinkinį sudaro 199 kaladėlės, tarp kurių yra princesės ir jos draugo sniego senio figūrėlė. Yra pastatyta pilis ir jos turinys. Įdomūs tikroviški elementai, be kita ko lova arba sniego patranka. Pily..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • Konstruktorius SWAT iš 672 elementų
  Didelis kaladėlių rinkinys leidžia sukurti šešias skirtingas SWAT specialiojo vieneto transporto priemones. Kaladėlės pagamintos iš aukštos kokybės plastiko ir yra juodos spalvos. Jie pasižymi lengvu elementų sujungimu. Rinkinio dėka vaikas galės susikurti savo padalinį specialioms užduotims atlikti..
  Mokestis: 21.49€ 26.00€
 • PEPPA PIG konstruktorius kemperis 54 elementai
  „Peppa Pig“ yra nuostabiai sukurta britiška animacija vaikams, suteikianti smagumo mokytis ir smagiai praleisti laiką mažiesiems. Peppa yra ypač įdomi ir linksma kiaulytė. Jis gyvena su mama, tėčiu ir jaunesniuoju broliu name ant kalvos. Iš ten Peppa ir jos draugai tyrinėja apylinkes – nes visur yra..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€ 46.00€
 • PEPPA PIG namas 86 el.
  Senelių namai su mielu „Peppa Pig“ motyvu iš garsaus žaislų vaikams gamintojo BIG yra puiki dovanos idėja. „Peppa Pig“ senelių namas yra 86 elementų rinkinys, leidžiantis pastatyti 3 aukštų namą su sodu. Kotedžas yra erdvus ir suteiks šeimai daug prabangos. Viršutiniame aukšte yra palėpė su senelių ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • PEPPA PIG žaidimų namas
  PEPPA PIG žaidimų namas kuris susideda iš skirtingų 75 detalių. Rinkinyje yra dvi figūrėlės su namo gyventojais Pepp'a ir Georg'u. Detalės iš kurių statomas namelis gali jungtis su LEGO DUPLO detalėmis. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 44.89€