Konstruktorių rinkiniai

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BIG Bloxx namas Peppa Pig 86 el.
  Peppa Pig namas kurioje gyvena visa Peppos kiaulytės šeimyna. Namas trijų aukštų. Virtuvė su valgomuoju, miegamasis, vonios kambarys, darbo kambarys Rinkinį sudaro keturios figūrėlės: Peppa Pig, George, Mama Pig ir Papa Pig. Rinkinys pagamintas atkreipiant dėmesį į visas smulkiausias detal..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • BIG kaladėlių rinkinys 85 vnt Peppa Pig
  BIG Peppa Pig – tai spalvingas mokyklos kaladėlių rinkinys-konstruktorius. Rinkinį sudaro 87 detalės: 2 figūrėlės, mokyklos reikmenys, skaičių kaladėlės, stalas, suolai, mokykla, lenta, sūpynė, gėlytės ir kt. Kaladėlių rinkinys, kuris gali papildyti kitus rinkinius. Kaladėlės lengvai statomo..
  Mokestis: 29.75€ 36.00€ 42.90€
 • Konstruktorius Ledo pilis ir Princesė iš 199 elementų nuo 6 metų
  Kaladėlės vaikams Ledo pilies žemė iš WOOPIE prekės ženklo suteiks begalę smagių ir puikių istorijų. Rinkinį sudaro 199 kaladėlės, tarp kurių yra princesės ir jos draugo sniego senio figūrėlė. Yra pastatyta pilis ir jos turinys. Įdomūs tikroviški elementai, be kita ko lova arba sniego patranka. Pily..
  Mokestis: 16.53€ 20.00€
 • PEPPA PIG konstruktorius kemperis 54 elementai
  „Peppa Pig“ yra nuostabiai sukurta britiška animacija vaikams, suteikianti smagumo mokytis ir smagiai praleisti laiką mažiesiems. Peppa yra ypač įdomi ir linksma kiaulytė. Jis gyvena su mama, tėčiu ir jaunesniuoju broliu name ant kalvos. Iš ten Peppa ir jos draugai tyrinėja apylinkes – nes visur yra..
  Mokestis: 33.88€ 41.00€
 • PEPPA PIG namas 107 el.
  Peppa Pig namas kurioje gyvena visa Peppos kiaulytės šeimyna. Namas trijų aukštų, kuriame rasite daug žaidimų. Už namelio mini sodelis. Terasa su griliumi kažką skanaus "išsikepti". Antrame aukšte didelis miegamasis su atskiromis lovomis. Pirmame aukšte virtuvė su svetaine. Rinkinys pagamintas atkre..
  Mokestis: 45.45€ 55.00€ 60.44€
 • PEPPA PIG namas 86 el.
  Senelių namai su mielu „Peppa Pig“ motyvu iš garsaus žaislų vaikams gamintojo BIG yra puiki dovanos idėja. „Peppa Pig“ senelių namas yra 86 elementų rinkinys, leidžiantis pastatyti 3 aukštų namą su sodu. Kotedžas yra erdvus ir suteiks šeimai daug prabangos. Viršutiniame aukšte yra palėpė su senelių ..
  Mokestis: 38.02€ 46.00€
 • PEPPA PIG žaidimų namas
  PEPPA PIG žaidimų namas kuris susideda iš skirtingų 75 detalių. Rinkinyje yra dvi figūrėlės su namo gyventojais Pepp'a ir Georg'u. Detalės iš kurių statomas namelis gali jungtis su LEGO DUPLO detalėmis. Tinka vaikams nuo 18 mėn. ..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 44.89€