Prekės paplūdimiui

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • MONDO paplūdimio kamuolys CARS
  Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO paplūdimio kamuolys Dory
  MONDO paplūdimio kamuolys Dory. Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO paplūdimio kamuolys Frozen II
  MONDO paplūdimio kamuolys Frozen II.Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO paplūdimio kamuolys LOL
  MONDO paplūdimio kamuolys LOL. Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO paplūdimio kamuolys Maša ir Lokys
  Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO paplūdimio kamuolys Paw Patrol
  Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO plaukimo ratas Dory
  Vaikas pajus vandenslaisvę ir maudynių malonumą. Plaukimo rato bendras skersmuo 50 cm. Centrinės skylės skersmuo 25 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO plaukimo ratas L.O.L.
  MONDO plaukimo ratas L.O.L. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Plaukimo rato bendras skersmuo 50 cm. Centrinės skylės skersmuo 25 cm. Tinka vaikams nuo 3 metų. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO plaukimo ratas Maša ir Lokys
  Vaikas pajus vandenslaisvę ir maudynių malonumą. Plaukimo rato bendras skersmuo 43 cm. Centrinės skylės skersmuo 20 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų
  MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų padės Jūsų vaikui vandenyje jaustis saugiau, lengviau ir greičiau išmokti plaukti. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Pagalvėlės dedamos ant viršutinės rankų dalies. Pagalvėlės papuoštos Maša ir Lokys motyvais. Pagalvėlės skirtos vaikams..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų L.O.L.
  MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų padės Jūsų vaikui vandenyje jaustis saugiau, lengviau ir greičiau išmokti plaukti. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Pagalvėlės dedamos ant viršutinės rankų dalies. Pagalvėlės papuoštos  L.O.L. motyvais. Pagalvėlės skirtos vaikams ..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • SWIMTRAINER mokomasis plaukimo ratas 2-6m.
  2-6 metų amžiaus gali pereiti prie oranžinio SWIMTRAINER Classic mokomojo plaukimo rato, kuris yra truputį mažiau plūdrus (turi mažesnės apimties viršutines ir apatines pripučiamas pagalvėles). Tai leidžia laisviau koordinuoti rankų ir kojų judesius. Šis ratas skirtas tiek pradedantiems plaukti..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • SWIMTRAINER mokomasis plaukimo ratas 3mėn.-4m.
  Originalus mokomasis plaukimo ratas "Swimtrainer Classic" skirtas kūdikiams ir vaikams, norintiems ne tik smagiai leisti laiką vandenyje, bet ir išmokti plaukti!Kūdikius ir mažylius nuo 3 men. iki 4 metų (maždaug 6-18 kg.) galima pradėti mokyti plaukti nuo raudonojo SWIMTRAINER Classic plaukimo rato..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • SWIMTRAINER mokomasis plaukimo ratas 4-8m.
  Originalus mokomasis plaukimo ratas "Swimtrainer Classic" skirtas vaikams, norintiems ne tik smagiai leisti laiką vandenyje, bet ir išmokti plaukti! Geltonasis SWIMTRAINER Classic plaukimo ratas yra skirtas jau pažengusiems,  susidraugavusiems su vandeniu vaikams, todėl yra ..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Bestway persirengimo kambario palapinė 110x190cm
  Bestway turistų persirengimo kambarys – tai praktiška palapinė, kuri pasitarnaus kaip privati ​​namelis paplūdimyje, baseine, ežere ar stovyklavietėje. Drėgną maudymosi kostiumėlį į sausus drabužius galėsite pakeisti be gėdos. Aukšta palapinė leis laisvai judėti persirengiant. Jis taip pat gali b..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • MONDO paplūdimio kamuolys Frozen
  MONDO paplūdimio kamuolys Frozen.Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 50 cm. ..
  Mokestis: 2.16€ 2.61€
 • MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų
  MONDO pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų padės Jūsų vaikui vandenyje jaustis saugiau, lengviau ir greičiau išmokti plaukti. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Pagalvėlės dedamos ant viršutinės rankų dalies. Pagalvėlės papuoštos Cars motyvais. Pagalvėlės skirtos vaikams kurių sv..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • Nardymo kaukė vaikams Hilarious Mustache
  Nardymo kaukė vaikams Hilarious Mustache Plaukimo kaukę gamino gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas „Spin Master“. Jis gaunamas iš „FunnyFace“ plaukimo kaukių serijos. Kaukė yra rudos ir juodos spalvos, turi didelius juodus ūsus ir antakius. Kaukė turi:      intrigu..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Nardymo kaukė vaikams Magical Unicorn
  Nardymo kaukė vaikams Magical Unicorn Plaukimo kaukę gamino gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas „Spin Master“. Jis gaunamas iš „FunnyFace“ plaukimo kaukių serijos. Kaukė yra rausvos ir mėlynos spalvos, su rausvu rago elementu ir vaivorykšte. Kaukė turi:      intrig..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Nardymo kaukė vaikams Patrol Skye
  Nardymo kaukė vaikams Patrol Skye Plaukimo kaukę gamino gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas „Spin Master“. Jo kūrimo įkvėpėjas yra animacinis serialas vaikams „Paw Patrol“. Ši serija pasakoja apie šuniukų ir berniuko, vardu Ryderis, nuotykius, kurie kartu užsibrėžė gelbėti vargstančius ir d..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Nardymo kaukė vaikams Tarrifying Shark
  Nardymo kaukė vaikams Tarrifying Shark Plaukimo kaukę gamino gerai žinomas ir gerbiamas prekės ženklas „Spin Master“. Jis gaunamas iš „FunnyFace“ plaukimo kaukių serijos. Kaukė yra balta ir mėlyna, ant akinių yra dantų grafika, o virš kaukės - nosis ir ryklio akys. Kaukė turi:   &..
  Mokestis: 13.14€ 15.90€
 • Paplūdimio kamuolys Princess
  Su šiuo žaismingu paplūdimio kamuoliu tiek maži, tiek ir dideli smagiai leis laiką paplūdimyje ar vandenyje. Šis kamuolys pagamintas iš tvirtos medžiagos, atitinka visus aukščiausius kokybinius reikalavimus. Diametras - 51 cm. ..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Plaukimo pagalvėlės ant rankų Swim Safe 5 - 12 metų vaikams
  Plaukimo pagalvėlės ant rankų Swim Safe 5 - 12 metų vaikams. Pripučiamos pagalvėlės su apsauginiais vožtuvais. Skirta vaikams nuo 30 iki 60 kg svorio. 2 vnt. rinkinyje. ..
  Mokestis: 3.14€ 3.80€
 • Plaukimo ratas Baby Shark 50 cm.
  Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Plaukimo rato bendras skersmuo 50 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. ..
  Mokestis: 4.96€ 6.00€
 • Plaukimo ratas Princess
  Plaukimo ratas Princess. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Plaukimo rato bendras skersmuo 56 cm. Centrinės skylės skersmuo 25 cm. Rekomenduojama vaikams nuo 3 iki 6 metų. ..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Pripučiamas čiužinys/lovelė Unicorn 196 x 104 cm 2in1 (67713)
  Pripučiamas čiužinys/lovelė Unicorn 196 x 104 cm 2in1 (67713) Pasakiškas pripučiamas, švelnus čiužinys vaikams leis pailsėti bet kuriuo metu. Čiužinys pagamintas iš malonaus liesti veliūro su vienaragio grafika ir dekoratyviniais elementais. Čiužinys gali būti puiki vaikų kambario puošmena, taip ..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€ 60.00€
 • Pripučiamas fontanas Vienaragis
  Ar gali būti kas smagiau už asmeninį fontaną, savo kieme? Tai puikus būdas vasarą atsivėdinti, su draugais atšvęsti gimtadienį ar tiesiog smagiai leisti laiką. Naudojimas: 1. Pripūtus orą, žarnos adapterį (B) prijungti prie jungties (A), kuri randasi tarp priekinių kojų ir saugiai prisukti. ..
  Mokestis: 57.02€ 69.00€
 • Pripučiamas maudynių čiužinys Gulbė
  Pasinerkite į linksmybes ant vandens su šiuo pripučiamu žaislu! Itin daug galimybių linksmintis suteikiantis didžiulio gulbės dizainas. Pakankamai daug erdvės atsipalaidavimui ir plaukiojimui. Yra dvi stiprų svorį išlaikančios rankenos. Saugumui užtikrinti yra dvi oro kameros. Pagamint..
  Mokestis: 28.93€ 35.00€
 • Pripučiamas maudynių čiužinys Vienaragis
  Pasinerkite į linksmybes ant vandens su šiuo pripučiamu žaislu! Itin daug galimybių linksmintis suteikiantis didžiulio vienaragio dizainas. Pakankamai daug erdvės atsipalaidavimui ir plaukiojimui. Yra dvi stiprų svorį išlaikančios rankenos. Saugumui užtikrinti yra dvi oro kameros. Paga..
  Mokestis: 32.23€ 39.00€
 • Pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų Frozen 2
  pripučiamos plaukimo pagalvėlės ant rankų FROZEN padės Jūsų vaikui vandenyje jaustis saugiau, lengviau ir greičiau išmokti plaukti. Vaikas pajus vandens laisvę ir maudynių malonumą. Pagalvėlės dedamos ant viršutinės rankų dalies. Pagalvėlės papuoštos FROZEN motyvais. Pagalvėlės skirtos vaikams kurių..
  Mokestis: 4.05€ 4.90€
 • Pripučiamos rankovės ant rankų mokytis plaukti
  Ar jūsų vaikas mokosi plaukti? Dėka rankovių jis greitai įsisavins šį įgūdį. Rankovės dirbs ne tik ežere, jūroje ar baseine, bet ir žiemą vidaus baseine. Dėl tinkamos konstrukcijos, užtikrinančios mažą plūdę virš vandens paviršiaus, jos garantuoja saugų žaidimą vandenyje. Rankovės pagamintos iš stip..
  Mokestis: 2.89€ 3.50€
 • Undinėlės uodega su peleku plaukimui + bikini Cancun
  Pagrindinės undinėlės uodegos savybės: - fantastiška, tikroviška išvaizda - spalvingų žvynų dėka pasiekiamas 3D efektas, kuris gražiai atrodo vandenyje - aukštos kokybės medžiaga Lycra Xtra Life, atspari chlorui ir jūros druskai, lengva, lanksti. - saugumas - pelekas turi užapvalintus kraštus, o ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Undinėlės uodega su peleku plaukimui + bikini Capri
  Pagrindinės undinėlės uodegos savybės: - fantastiška, tikroviška išvaizda - spalvingų žvynų dėka pasiekiamas 3D efektas, kuris gražiai atrodo vandenyje - aukštos kokybės medžiaga Lycra Xtra Life, atspari chlorui ir jūros druskai, lengva, lanksti. - saugumas - pelekas turi užapvalintus kraštus, o ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Undinėlės uodega su peleku plaukimui + bikini Coral
  Pagrindinės undinėlės uodegos savybės: - fantastiška, tikroviška išvaizda - spalvingų žvynų dėka pasiekiamas 3D efektas, kuris gražiai atrodo vandenyje - aukštos kokybės medžiaga Lycra Xtra Life, atspari chlorui ir jūros druskai, lengva, lanksti. - saugumas - pelekas turi užapvalintus kraštus, o ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Undinėlės uodega su peleku plaukimui + bikini Malibu
  Pagrindinės undinėlės uodegos savybės: - fantastiška, tikroviška išvaizda - spalvingų žvynų dėka pasiekiamas 3D efektas, kuris gražiai atrodo vandenyje - aukštos kokybės medžiaga Lycra Xtra Life, atspari chlorui ir jūros druskai, lengva, lanksti. - saugumas - pelekas turi užapvalintus kraštus, o ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€
 • Undinėlės uodega su peleku plaukimui + bikini Rainbow
  Pagrindinės undinėlės uodegos savybės: - fantastiška, tikroviška išvaizda - spalvingų žvynų dėka pasiekiamas 3D efektas, kuris gražiai atrodo vandenyje - aukštos kokybės medžiaga Lycra Xtra Life, atspari chlorui ir jūros druskai, lengva, lanksti. - saugumas - pelekas turi užapvalintus kraštus, o ..
  Mokestis: 53.72€ 65.00€