WAFFLE tipo kaladėlės

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Kaladėlės-konstruktorius mini Waffle 300 vnt.
  Visiškai nauji Mini Waffle kaladėlės yra naujoviška, minkšta, panaši į gumą medžiaga, turinti pažįstamą formą. Sumažintas dydis suteikia daug daugiau mobilumo ir visiškai naujų galimybių. Galima surinkti tai ką sugalvoji ir įsivaizduoja vaikas savo fantazijose. Rinkinį sudaro 300 kaladėlių, kurių iš..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • Kaladėlės-konstruktorius mini Waffle 500 vnt.
  Visiškai nauji Mini Waffle kaladėlės yra naujoviška, minkšta, panaši į gumą medžiaga, turinti pažįstamą formą. Sumažintas dydis suteikia daug daugiau mobilumo ir visiškai naujų galimybių. Galima surinkti tai ką sugalvoji ir įsivaizduoja vaikas savo fantazijose. Rinkinį sudaro 500 kaladėlių, kurių iš..
  Mokestis: 57.85€ 70.00€
 • Kaladėlės-konstruktorius mini Waffle MIX 300vnt.
  10 visiškai naujų elementų, kurie suteiks „Mini Waffle“ kaladėlėms gaivų, techninį charakterį. Mini Waffle yra naujoviška, minkšta, panaši į gumą medžiaga, turinti pažįstamą formą. Sumažintas dydis suteikia daug daugiau mobilumo ir visiškai naujų galimybių. Įskaitant : - 120 kaladėlių, kurių m..
  Mokestis: 37.19€ 45.00€
 • MEGA pakuotė Waffle kaladėlių 180 vnt.
  MEGA pakuotė Waffle kaladėlių 180 vnt. Konstrukcinės kaladėlės jau ne pirmus metus padeda lavinti vaikų erdvinę vaizduotę. Originali vaflio forma suteikia daug dizaino galimybių. Rinkinys leidžia statyti neribotas konstrukcijas, kaip ir Jūsų vaiko fantazija neribota. Lavindamas vaizduotę, rankų į..
  Mokestis: 41.32€ 50.00€
 • Wafle tipo kaladėlių rinkinys dėžutėje MELI BASIC 300 vnt.
  Net 300 malonių spalvų elementų kolekcija sukurta lydėti vaiką namuose ir kelionėje. Patogi ir praktiška dėžutė lengvai sutalpins visus elementus vienoje vietoje. Mažo dydžio įspūdį primenančių kaladėlių rinkinys suteikia neribotas kūrybinių pramogų galimybes kuriant tiek plokščias, tiek erdvines st..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€
 • Wafle tipo kaladėlių rinkinys dėžutėje MELI BASIC 500 vnt.
  Net 500 malonių spalvų elementų kolekcija sukurta lydėti vaiką namuose ir kelionėje. Patogi ir praktiška pakuotė lengvai sutalpins visus elementus vienoje vietoje. Mažo dydžio įspūdį primenančių kaladėlių rinkinys suteikia neribotas kūrybinių pramogų galimybes kuriant tiek plokščias, tiek erdvines s..
  Mokestis: 48.76€ 59.00€
 • Wafle tipo kaladėlių rinkinys kibirėlyje BASIC 250 vnt.
  Net 250 malonių spalvų elementų kolekcija sukurta lydėti vaiką namuose ir kelionėje. Patogi ir praktiška pakuotė lengvai sutalpins visus elementus vienoje vietoje. Mažo dydžio įspūdį primenančių kaladėlių rinkinys suteikia neribotas kūrybinių pramogų galimybes kuriant tiek plokščias, tiek erdvines s..
  Mokestis: 24.79€ 30.00€