Mažajam sodininkui

Pasirinkite kategoriją
Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • Lapų pūstuvas vaikams BOSCH
  Bosch licencijuotų sodo įrankių serija atrodo kaip tikra suaugusiųjų naudojama įranga. Kodėl vaikai neturėtų aktyviai dalyvauti lauko veikloje? Šienapjovės, karučio, kastuvo ar krūmapjovės dėka jie gali lengvai virsti tikrais sodininkais. Visi įrankiai pagaminti labai solidžiai, todėl su jais galima..
  Mokestis: 22.31€ 27.00€ 32.00€
 • Mažojo sodininko įrankių tašytė
  Saugūs, spalvingi sodo įrankiai bus kiekvieno vaiko mėgstamiausias komplektas ir greitai supažindins jūsų vaiką su žaviu sodininkystės pasauliu. Rūpinimasis augalais ar smėlio gaudyklių kasimas – tiks daugelyje situacijų, o kas dar svarbu, rinkinys yra įdomiai pagamintas. Į komplektą įeina ne tik so..
  Mokestis: 20.66€ 25.00€
 • Mažojo sodininko rinkinys BOSCH
  Rinkinyje rasite baziniams darbams reikalingų sodo komplektų rinkinį, t.y solidų, ilgą grėblį ir kastuvą , taip pat aukštesnį, mažus grėblius ir kastuvą raudonajame. Be to, pridedamas geltonas laistytuvas, o svarbiausia – rankinė žoliapjovė! Visas daiktas pagamintas iš grubaus, patvaraus plastiko ir..
  Mokestis: 34.71€ 42.00€ 48.00€
 • SMOBY Karcher slėginis ploviklis
  Smoby aukšto slėgio plovimo mašina yra žaislinė įranga, kuri leis vaikams atlikti namų ruošos darbus. Prijunkite sodo žarną prie poveržlės, paspauskite mygtuką ir iš žaislo tekės švelni vandens srovė. Dabar bus smagu plauti purviną dviratį ar nešvarius žaislus. Charakteristika:   &nb..
  Mokestis: 19.83€ 24.00€