Mažajam sodininkui

Pasirinkite kategoriją
Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • SMOBY kepsninė su priedais 18 vnt. Barbecue Grill
  Puiki Smoby Barbekiu kepsninė su dirbtine liepsna smagiems žaidimams tiek namuose, tiek lauke pikniko metu su tėvais. Leiskite vaikui pasijusti tikru virėju ir linksmintis prie kepsninės kepant kepsnius. Kepsninėje yra: grotelės; stalviršis, ant kurio galima paruošti skanius patiekalus; prakti..
  Mokestis: 32.98€ 39.90€
 • BIG lauko fontanas Aštuonkojis Aqua Nauti
  Nuostabus lauko fontanas „Aštuonkojis“ suteiks vaikui daugybę džiaugsmo valandų šiltą vasaros dieną. „Aqua Nauti“ vaikų vandens purkštuvą galima prijungti prie bet kokios sodo žarnos. Priklausomai nuo slėgio, vanduo aštuonkojo kepurėlę pakelia iki dviejų metrų aukščio ir paskirsto vandenį apli..
  Mokestis: 17.36€ 21.00€
 • Vaikiška žoliapjovė su priedais
  Pramogos lauke gali būti dar smagiau ir maloniau su žaisline vejapjove. Žaislas ne tik išmokys vaiką prižiūrėti veją, bet ir nudžiugins mažiausius ir sukels nuoširdžią šypseną spalvingo kamuolio dėka, kuris linksmai išdaigauja vairuojant. Šienapjovė turi ratus, kurie lengvai įveiks vaiko nurodytą ma..
  Mokestis: 21.40€ 25.90€
 • Vaikiškas laistytuvas, geltonas
  Išmatavimai: 28 x 13 x 14cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Vaikiškas laistytuvas, žalias
  Išmatavimai: 28 x 13 x 14cm. Tinka vaikams nuo 3 m. ..
  Mokestis: 5.98€ 7.24€
 • Vaikiškas lauko grilius su 25 priedais
  Puikus Lenkijos kompanijos „Mochtoys“ gaminys: kepsninių rinkinys puikiai tinka smagiai praleisti laiką tiek namuose, tiek lauke po pikniko su tėvais. Leiskite savo vaikui pasijusti tikru virėju ir linksminkitės prie kepsninės komplekto. Nuimamas gaubtas leidžia Jums apsaugoti "karštas" groteles po ..
  Mokestis: 13.93€ 16.86€