Kita

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BAMBINO galvos lankas maudynėms
  Galvos lankas maudynėms puikiai pagelbės maudynių metu, nes jo kraštai neleidžia muilui ir vandeniui patekti į akis ir ant vaiko veido. Lankstus ir puikiai priglundantis prie vaiko galvos. Pagamintas iš minkšto, netoksiško plastiko. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 3.83€ 4.63€
 • CANPOL BABIES galvos lankas maudynėms
  Galvos lankas maudynėms puikiai pagelbės maudynių metu, nes jo kraštai neleidžia muilui ir vandeniui patekti į akis ir ant vaiko veido. Lankstus ir puikiai priglundantis prie vaiko galvos. Pagamintas iš minkšto, netoksiško plastiko. Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.     ..
  Mokestis: 4.38€ 5.30€
 • TOMMEE TIPPEE kasetė sauskelnių konteineriui 1vnt Row Sangenic Simplee
  Pakuotėje yra antibakterinės, aromatizuotos, kelių sluoksnių, 18 mikronų storio plėvelės kasetė, kuri dedasi į Tommee Tippee sauskelnių konteinerį ir yra skirta kūdikio sauskelnėms, bei kitiems nešvarumams išmesti. Pakuotėje: 1 vnt. ..
  Mokestis: 5.50€ 6.65€
 • BABY ONO apsauginis klupėjimo demblys maudimui
  BABY ONO apsauginis klupėjimo demblys maudimui, minkšto vidaus išklojimo dėka padidina maudančio vaikutį tėvelio komfortą. Demblio apačia yra padengta atspariu slydimui sluoksniu, todėl demblys patikimai laikosi pagrindo. Viršutinis demblio sluoksnis yra pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, ..
  Mokestis: 8.86€ 10.72€
 • CANPOL BABIES maudynių kepurė
  Apsauga nuo šampūno ir vandens patekimo į akis maudynių metu. Skirtas naudoti maudynių metu, kad į akis nepatektų šampūno ir vandens. Taip pat gali būti naudojama ir kai vaikui yra kerpami plaukučiai, kad nekristų į akis plaukai. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 2.48€ 3.00€