CHICCO vandens piešimo kilimėlis Colour Mat 80 x 80 cm.

CHICCO vandens piešimo kilimėlis Colour Mat 80 x 80 cm.

Gamintojas: CHICCO
Prekės kodas: 106320
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 22.90€ Mokesčiai: 18.93€
Aprašymas

CHICCO vandens piešimo kilimėlis Colour Mat 80 x 80 cm.

CHICCO vandens piešimo kilimėlis Colour Mat 80 x 80 cm. - tai spalvingų, akį traukiančių, įsijautusių žaislų linija, nukreipianti į pačių jauniausių pamėgtus daiktus. Kiekviena dienos akimirka ir kiekvienas kontekstas yra galimybė vaikams atrasti aplinkinį pasaulį ir patobulinti savo įgūdžius atskirai arba suaugusiųjų kompanijoje. Žaislai skatina pojūčių vystymąsi pratimais, kuriais pagerinama atmintis ir susikaupimas. Žaislai padeda tėvams patenkinti natūralius vaikų norus juos supančiam pasauliui.

„Colorful Mat“ yra didelis, ypač malonus liesti kilimėliui, skirtas poilsiui ir spalvinimui, mokantis pirmųjų gamtos skaičių, gyvūnų ir jų gyvenamosios vietos. Daugkartinis stebuklingas vandens žymeklis padarys meninę linksmybę nesibaigiančią! Užpildžius flomasterį vandeniu, kai tik antgalis palies vieną iš penkių baltų kilimėlio sričių, magiškai pasirodys piešiniuose esančios spalvos. Kai vanduo yra sausas, spalva išnyksta, o kilimėlis yra paruoštas spalvos pakeitimui.

Prekės savybės:

  •     Spalvingas skaičių kilimėlis
  •     Lengva ir minkšta
  •     5 spalvos sritys
  •     Kai žymeklio galu paliesite vieną iš penkių baltų kilimėlio sričių, stebuklingai pasirodys piešiniuose esančios spalvos
  •     Kai vanduo yra sausas, spalva išnyksta, o kilimėlis yra paruoštas spalvos pakeitimui
  •     Kilimėlį lengva išlaikyti švarų - galite plauti kilimėlį rankomis
Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras