Medinės dirbtuvės mažam meistrui su daugybe priedų

Medinės dirbtuvės mažam meistrui su daugybe priedų

Prekės kodas: ZA4125
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 58.00€ Mokesčiai: 47.94€
Aprašymas

Medinės dirbtuvės mažam meistrui su daugybe priedų

Medinės dirbtuvės mažam meistrui – nesenstantis žaislas. Komplektas pagamintas tik iš natūralios spalvos medžio. Pilnas dirbtuvės aprūpintas darbui reikalingais įrankiais: atsuktuvu, plaktuku, varžtais, krumpliaračiais ir kt. Visi šie elementai būtini profesionaliose dirbtuvėse. Taip pat rinkinyje yra nedidelė juoda lenta, ant kurios vaikas galės užsirašyti užduotis, kurias reikia atlikti. Tokio komplekto dėka nėra tikimybės, kad namuose atsiras defektų. Dabar tėtis ir senelis turės mažo meistro paramą.

Komplekte yra:

- dirbtuvės su stalu ir siena įrankiams
- plaktukas
- raktas atsuktuvas
- liniuotė/kampas
- varžtai
- lentjuostės
- ritė/žvaigždutės
- 11 varžtų
- 6 užsukami dangteliai
- lentyna
- kreidos lenta

Matmenys:

- aukštis 66 cm
- aukštis iki viršaus 37 cm
- viršus 44,5 x 26 x 1 cm
- pjūklas 18 cm
- plaktukas 12 cm
- išmatuokite 15 cm
- atsuktuvas 12 cm

Puikiai pagamintas rinkinys suteiks mažajam meistrui daug pramogų neribotose gręžimo, vinių, tvirtinimo galimybėse. Dėl stalviršio pažymėtos „pasidaryk pats“ zonos vaikas išmoks organizuoti darbus ir sutvarkyti atliktą užduotį.
Mediniai žaislai yra nesenstantis pasiūlymas, kuris pradžiugins kiekvieną mažylį. Klasikinis medžio grožis ir ilgaamžiškumas reiškia, kad ji visada buvo pripažinta. Ši medžiaga gerai atrodo tiek natūralios spalvos, tiek dažyta. Be to, jie yra saugūs kiekvienam mažyliui. Iš gamtos gaunama žaliava reiškia, kad net ir paėmęs žaislą į burną vaikas nesusilies su pavojingomis medžiagomis. Žaislai buvo nudažyti specialiais sveikatai nekenksmingais dažais.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras