KINDERKRAFT triratukas EasyTwist 5in1

KINDERKRAFT triratukas EasyTwist 5in1

Gamintojas: KINDERKRAFT
Prekės kodas: ET-G
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 149.00€ Mokesčiai: 123.14€
Aprašymas

KINDERKRAFT triratukas EasyTwist 5in1

KINDERKRAFT EASYTWIST triratukas 5in1 – tai gaminys, apjungiantis naudą vaiko vystymuisi ir tėvų patogumą. Sukurta taip, kad dėl savo modulinės struktūros keičiasi augant mažylio poreikiams, gerėja jo pedalų minimo įgūdžiai ir paruošiamas savarankiškam važiavimui. Tai dviratis, kurio dėka vaikas kiekvieno ėjimo metu gali lavinti pojūčius, motorikos koordinaciją ir motoriką.

Lengvas ir patvarus magnio lydinio rėmas

Atėjus laikui manevruoti savarankiškai, lengvas magnio lydinio rėmas suteiks jūsų vaikui tinkamą pusiausvyrą ir užtikrins valdymą. Be to, jis yra patvarus, todėl tarnaus jūsų mažyliui... ilgai. Siekiant didesnės estetikos ir ilgaamžiškumo, visa konstrukcija buvo pagaminta iš vieno liejimo. Be to, rėmas yra atsparus korozijai ir puikiai slopina vibracijas.

360° kampu pasukama CLICKTWIST sėdynė

Akių kontaktas su tėvais ar grožėtis vaizdais? Su šiuo dviračiu jums nereikės rinktis, nes abu variantai yra po ranka. CLICKTWIST sistemos dėka tiesiog paspauskite... mygtuką ir pasukite sėdynę, kad pakeistumėte padėtį.

Reguliuojamas atlošas

Dinamiškas vairavimas, o gal nedidelis snaudulys? Reguliuojamas atlošas užtikrina patogią sėdėjimo ir pusiau gulimos padėtį, puikiai tinkančią jūsų vaikui ramiai nusnūsti.

Reguliuojamas skydelis visoms oro sąlygoms

Nepriklausomai nuo to, ar pasivaikščiojimo metu išeisite į intensyvią saulę, vėją ar lietų, platus vandeniui atsparus skydelis su UPF 50+ puikiai apsaugos jūsų mažylį! EASYTWIST galite vienu judesiu pakeisti baldakimo kampą, kad apsaugotumėte vaiką (ypač miegant). Be to, dėl lango gaubte visada galite diskretiškai stebėti situaciją.

Modulinė konstrukcija

Šis dviratis auga kartu su vaiku, prisitaikydamas prie jo poreikių. EASYTWIST taip pat lavina mažylio įgūdžius, gerina jo koordinaciją ir paruošia savarankiškam vairavimui.

Plati sėdynė su patogiu atlošu

Šiame dviratyje vaikui garantuojamas 100% komfortas dėl plačios sėdynės ir patogios atlošo, kuri suteiks vaikui stabilią atramą ir taisyklingą laikyseną.

YPATYBĖS:

  • Reguliuojami 5 taškų saugos diržai
  • Nuimamas bumelis
  • Patvarūs PU ratai (minkšti nepraduriami ratai, atsparūs dilimui)
  • Laisvo rato funkcija
  • Teleskopinė tėvų rankena
  • Sulankstoma kojų atrama
  • Patogus transportavimas
  • Lengvai valomas stogelis
  • Praktiški priedai

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras