Lėlių vežimėlis 2in1

Lėlių vežimėlis 2in1

Prekės kodas: FL9192
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 58.90€ Mokesčiai: 48.68€
Aprašymas

Lėlių vežimėlis 2in1

Gražus daugiafunkcinis lėlių vežimėlis sužavės kiekvieną mažą mergaitę. Šis mielas lėlių vežimėlis labai tikroviškai imituoja standartinio dydžio kūdikio vežimėlį, leidžiant mažajai auklei žaisti vaidmenis. Šis vežimėlio modelis yra raudonos ir pilkos spalvos su juodais elementais. Šiuolaikinis dizainas leidžia vežimėlį su gondola paversti patogiu vežimėliu. Vežimėlis yra pakankamai platus, kad tilptų bet kuri mėgstama lėlė. Apačioje yra praktiškas krepšelis, skirtas laikyti žaidimams skirtus aksesuarus, drabužius, butelius ir užkandžius.

Žaisdamas vaikas lavins rankinius įgūdžius, bet taip pat ir socialinius globos instinktus bei empatinį mąstymą, kuris paveiks vaiko jautrumą. Žaidimas su šiuo vežimėliu ir lėlėmis išmokys vaiką prižiūrėti ką nors ir pažadinti atsakomybės jausmą, kuris bus tvirtas pagrindas tolesniuose jūsų vaiko vystymosi etapuose.

Dėmesys detalėms

Vežimėlis turi sulankstomą sistemą, apsaugančią nuo savaiminio sulankstymo, todėl žaidimas su juo yra itin saugus. Sėdynė suprojektuota taip, kad ją būtų galima reguliuoti keliomis padėtimis. Dešinėje ir kairėje pusėje nuimamas galvos diržas ir reguliuojama nešimo rankena yra padengtos minkštomis putomis. Putplasčio kaučiuko naudojimas ratuose leidžia gerai valdyti.

Medžiaga, iš kurios pagamintas vežimėlis, yra ypač patvari, todėl jos tarnaus metus.
 
Produkto pranašumai

    Aukštos kokybės darbas
    Linksmybių ir mokymosi derinys
    Nepaprastas ilgaamžiškumas

Žaislas vyresniems nei 3 metų vaikams.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras