Maitinimo rinkinys vaikams Family Set (Yellow)

Maitinimo rinkinys vaikams Family Set (Yellow)

Gamintojas: AVANCHY BABY
Prekės kodas: 5905280
Pastaba:
Pristatymas: Teirautis
Prekės būsena:
IŠPARDUOTA
Kaina: 29.00€ Mokesčiai: 23.97€
Aprašymas

Maitinimo rinkinys vaikams Family Set (Yellow)

Atraskite Avanchy La Petite Silicone Bowl, kad galėtumėte sklandžiai pereiti prie kieto maisto. Patvarus, saugus ir universalus rinkinys, puikiai tinka ruošiant maistą, patiekiant ir valant. Pasirinkite iš 3 puikių variantų, pritaikytų jūsų poreikiams. Mėgaukitės be rūpesčių valgymu ir paverskite kiekvieną valgį įsimintina patirtimi!

     Pristatome „Avanchy“ silikoninį dubenį „La Petite“ – geriausią jūsų mažylio maitinimosi kompanioną įdomiai kelionei į kietą maistą. Šis mažas, universalus ir patvarus silikoninis dubuo yra meistriškai sukurtas kasdieniniam naudojimui, todėl valgio ruošimas, patiekimas ir valymas yra absoliutus malonumas.

Rinkinyje:

  •  1 mažas silikoninis dubenėlis, 1 mažas bambukinis dubenėlis, 1 mažas silikoninis puodelis ir 2 bambukiniai kūdikių šaukšteliai.

     Mūsų „La Petite“ silikoninis dubuo yra ne tik saugus, žavingas ir spalvingas, bet ir sukurtas atsižvelgiant į jūsų patogumą ir puikiai tinka jūsų rankoje. Šis mikrobangų krosnelėje, šaldiklyje ir indaplovėje tinkamas dubuo puikiai tinka jūsų kūdikio mėgstamiausio pirmos stadijos maisto kiekiui laikyti.

     Naudodami „Avanchy“ silikoninį dubenį „La Petite“ galite mėgautis valgymu be rūpesčių, kai jūsų vaikas pradeda įdomų perėjimą prie kieto maisto. Kiekvienas variantas apgalvotai sukurtas taip, kad atitiktų jūsų šeimos unikalius poreikius, užtikrinant puikų vakarienę jums ir jūsų mažyliui.

  •      Ekologiškas bambukas ir silikonas
  •      Ekologiška, tvari, 100% biologiškai skaidi bambuko rankena su FDA patvirtintu, maistiniu laku
  •      Antimikrobinės ir antibakterinės medžiagos
  •      Be plastiko, be BPA, be PVC, be švino ir be ftalatų
Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras