Medinis lavinamasis kubas 8in1

Medinis lavinamasis kubas 8in1

Prekės kodas: ZA4117
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 44.00€ Mokesčiai: 36.36€
Aprašymas

Medinis lavinamasis kubas 8in1

Žaislas turi šešias sienas su įvairiais atrakcionais, su kuriais galima žaisti, viršuje – labirintas, o apačioje – stalo žaidimas. Rinkinys buvo pagamintas iš medžio su metaliniu labirintu spalvingiems karoliukams perkelti. Fantastiškos spalvos ir atrakcionai ant kiekvienos žaislo sienelės skatins kiekvieną vaiką puikiai, edukaciškai praleisti laiką. Visi elementai sukurti taip, kad tiktų mažoms vaiko rankytėms.
Tvirtas, medinis multikubas pagamintas skiriant dėmesį detalėms, o žavinga grafika žadina vaiko vaizduotę ir dėmesį. Judėjimo, judinimo ir spaudimo elementai lavins vaiko rankų miklumą ir miklumą.
Wooden Educational Cube yra mobilus pramogų ir mokymosi centras vaikams nuo 18 mėnesių. Žaislas yra visų pirma saugus – mediniai elementai puikiai nušlifuoti ir nudažyti aplinkai saugiais dažais.

Atrakcionai žaislams:
- abakas su spalvingais karoliukais - mokymasis linksmai leis išmokti nesudėtingų matematinių operacijų
- laikrodis - mokomasi skaičių, spalvingas ciferblatas, vaikas turi galimybę išmokti pirmuosius skaičius, taip pat įgyja galimybę skaityti valandas iš tradicinio laikrodžio. Taip pat tai galimybė pasikalbėti su vaiku, ką darome skirtingu paros metu
- medis su slankiojančiais elementais - mažylis, judindamas kaladėles, lavina ranką ir loginį mąstymą
- mediniai skaičiai - mokomieji skaičiai (taip pat anglų kalba) kiekvienas skaičius turi savo kiekybinį atitikmenį kitoje bloko pusėje, pvz.: 1 - gėlė 2 - laikrodžiai, 3 - puodeliai
- spalvingi judantys krumpliaračiai – čia vaikas taip pat gali mankštinti pirštus, judindamas rites. Jis taip pat išmoksta priežasties ir pasekmės seką (judantis sraigtelis varo kitą).
- rūšiuotojas su įvairių formų kaladėlėmis – žaisdami kaladėles derindami prie reikiamų skylučių suteiksite vaikui edukacinio laiko. Mažylis išmoks atskirti formas, derinti elementus tarpusavyje.
- motorinė spiralė, esanti kubo viršuje su spalvingais karoliukais, kad juos judėtų metaline spirale
- Kinų stalo žaidimas - klasikinis žaidimas visiems. 4 pėstininkai, kiekvienas skirtingos spalvos, varžybų žaidimas, kuris pirmasis pasieks savo bazę.

Su lavinamuoju kubu vaikas gali mokytis skaičių, išmokti skaičiuoti, lavinti atmintį, loginį mąstymą ir paprastas matematines užduotis, mokytis spalvų, formų ar skaityti valandas laikrodyje. Kubas visų pirma yra gražių, ryškių spalvų, kurios skatina mažiausiųjų vaizduotę ir skatina jų kūrybiškumą. Žaidimas su interaktyviu kubu taip pat yra rankinių įgūdžių ir akių-rankų koordinacijos pratimas.

Matmenys:
- 36 x 19,5 x 24 cm

Komplekte yra:
- daugiafunkcis bokštas
- spiralės su spalvotais elementais
- spalvotos kaladėlės
- pėstininkai žaisti kiniškai

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras