Medinis stumdukas su veikla

Medinis stumdukas su veikla

Gamintojas: LEGLER
Prekės kodas: 111607
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 85.00€ Mokesčiai: 70.25€
Aprašymas

Medinis stumdukas su veikla

Šis mielas, spalvingas stumdukas yra daugybės žaidimų derinys, kuris įtakoja mažojo tyrinėtojo pasaulio tyrinėjimą, taip pat suteikia galimybę aktyviai leisti laiką. Kiekviena siena slepia kažką naujo.

  •      Rūšiuoklis su formomis - gražioje vaivorykštės sienoje yra 6 skylės. Kiekvienas iš jų yra skirtingos formos. Žinoma, atitinkami blokeliai yra komplekte. Be to, kiekvienas iš jų yra skirtingos spalvos. Visa tai verčia vaiką atpažinti formas ir spalvas.
  •      Besisukančios lėkštės - vienoje pusėje yra lietaus debesų paveikslas, o kitoje jų nemažai, kurių dėka vaikas mokosi matematikos paslapčių, o tuo pačiu puikiai leidžia laiką.
  •      Trikampis su trimis pagrindinėmis spalvomis šonuose su mediniais, lenktais elementais. Lankstydamas jas po vieną, vaikas sužinos, kokia spalva bus sukurta sujungus dvi pagrindines spalvas. Pavyzdžiui, naudojant geltoną ir mėlyną spalvas, žalia spalva yra paslėpta ir pan.
  •      Juoda lenta rašymui su kreida. Jį galite naudoti įvairiai, tai leidžia išreikšti save meniniais raštais ar piešiant pirmąsias raides ir skaičius.
  •      Paskutinis visumą vainikuojantis elementas yra viršutinis dangtelis, uždarantis daiktadėžę viduje ir aprūpintas apsauga, apsaugančia mažųjų pirštus. Ant jo yra medinės figūrėlės, kurias galima perkelti labirinte. Dėl to vaikas lavina motorinę koordinaciją.

Žaislo išmatavimai: 42 x 39 x 42 cm

Aukštis, kuriame yra rankena: apie 41 cm

Amžius: 1+

CE atitikties deklaracija

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras