MINIMEIS kelioninė nėšynė G4 - Navy

MINIMEIS kelioninė nėšynė G4 - Navy

Gamintojas: MINIMEIS
Prekės kodas: G4 - Navy
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 179.00€ Mokesčiai: 147.93€
Aprašymas

MINIMEIS kelioninė nėšynė G4 - Navy

MiniMeis – G4 nešioklė – tai geriausias ir saugiausias būdas stebėti pasaulį; Susipažinkite su nauja Norvegijos tėčių sukurta nešynė kūdikiams ir mažyliams!

"Mes sukūrėme MiniMeis nešioklę, kad vaikščioti su kūdikiu būtų malonu, lengva ir saugu. MiniMeis nešyklės dėka jūsų mažylis gali saugiai stebėti pasaulį iš viršaus pečių. Tai patogu jums ir jūsų kūdikiui. LAIKAS. Didžiuojamės savimi apie tai, kad vaikai visame pasaulyje būtų laimingi“, – „MiniMeis“ įkūrėjai Julius ir Tarjei.

MiniMeis nešynė skirta vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų (maks. 18 kg). Kompaktiško dydžio sulankstoma nešynė: 30 x 30 cm, sveria tik 1 kg! Kūdikio nešynė buvo patikrinta dėl saugumo ir patvirtinta pagal Europos ir Amerikos standartus.

Maksimalus komfortas tėvams ir vaikui

Specialaus dizaino sėdynė, esanti tiesiai virš naudotojo pečių, neapkrauna kaklo ir pečių. Vaiko svoris pasiskirsto tolygiai. Su MiniMeis galite susiplanuoti bendrą kelionę, turėdami abiem komforto ir džiaugsmo garantiją.

Saugūs ir laimingi tyrinėtojai

Atrasdamas pasaulį MiniMeis nešynėje, jūsų kūdikis saugiai sėdi tiesiai virš jūsų pečių. Jis tvirtinamas klubų diržu ir dirželiais, kurie prilaiko kojas. Į komplektą įeina ir dirželiai su pečių dirželiais, kurie suteikia patiems mažiausiems vaikams (6-10 mėn.) papildomą viršutinės kūno dalies atramą. Reguliuojama ir minkštai paminkštinta sėdynė garantuoja maksimalų komfortą. Atlošas sukurtas taip, kad jūsų vaikas išliktų tiesiai sėdint nešynėje.

Mažas, bet patvarus

MiniMeis sveria tik 1,5 kg ir yra lengviausias rėmo laikiklis rinkoje. Nors MiniMeis nešynė yra itin lengvos konstrukcijos, ji yra tvirta ir kartu tvirta. Jis išlaikė visus saugos testus, kuriuos SGS atliko tiek ES, tiek JAV. Laikiklis buvo išbandytas su apkrova iki 18 kg. O tai reiškia, kad MiniMeis naudojama stipri medžiaga gali atlaikyti didesnį svorį, nei norėtumėte patogiai nešiotis. Taigi iš tikrųjų tik nuo jūsų priklauso, kiek svarų prisikrausite ant pečių.

Jūsų sulankstomas draugas ieškantiems nuotykių

MiniMeis G4 nešynė sulankstoma kaip nešiojamasis kompiuteris ir yra itin paprasta naudoti. Jo saugojimas ir transportavimas taip pat nesukels jums problemų. Nuvežti savo vaikus į nuotykių paieškas dar niekada nebuvo taip paprasta!

Produkto Aprašymas:

  •     Geriausias vaizdas nuo saugių suaugusiojo pečių;
  •     MiniMeis nešioklė vaikams nuo 6 mėnesių iki 4 metų (maks. 18 kg);
  •     Kompaktiškas dydis po sulankstymo - 30x30cm;
  •     Jis sveria tik 1 kg!
  •     Saugus ir patogus vaikams;
  •     Puikiai tinka kasdieniams pasivaikščiojimams ir šventiniams žygiams;
Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras