Naktinė lempa Innogio GIOrabbit Midi

Naktinė lempa Innogio GIOrabbit Midi

Gamintojas: INNOGIO
Prekės kodas: GIO-136
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D.
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 22.00€ Mokesčiai: 18.18€
Aprašymas

Naktinė lempa Innogio GIOrabbit Midi

Stebuklinga naktinės lempos šviesa, kuri lydės vaiką svajonių šalyje! Šviesų spalvų keitimas padės jūsų vaikui užmigti.Šis mielas zuikis reaguoja į rankos prisilietimą, palaipsniui keisdamas spalvas.

Ramus jūsų kūdikio miegas

GIOrabbit šviečia net 8 spalvomis. Triušis bus puikus kompanionas jūsų mažyliui užmiegant. Šviestuvas turi 3 apšvietimo režimus. Jis švelniai išsklaidys tamsą ir suteiks malonios šviesos užmigti. Lempa neįkaista. Labai malonu liesti, kad jis tampa mėgstamiausiu vaiko mielu žaislu.

Saugumas ir linksmybės

Minkštas elastingas silikonas be BPA, iš kurio buvo pagaminta lemputė, užtikrina naudojimo saugumą net ir mažiausiems vaikams. Ilgos ausys puikiai tinka mažiems vaikams laikyti lempą. Kita vertus, keisti spalvas, palietus lempą ranka, labai smagu ne tik vakarinio užmigimo ritualo metu. Vaikas gali laisvai sutraiškyti lempą, o po kurio laiko ji grįš į savo formą.


Lempa itin paprasta naudoti. O dėl integruotos įkraunamos baterijos jį galima patogiai ir greitai įkrauti naudojant USB Type-C laidą (yra komplekte).

Idealiai tinka naujagimio, kudikio kambariui, nepamainomas nakties persirengimo ir maitinimo metu. Taip pat vyresniems vaikams tai bus geriausias draugas, raminantis miegą ir apsaugantis nuo tamsos baimės. Dieną tai bus graži vaiko kambario puošmena.

  •     Vaikams amžiaus: nuo gimimo
  •     Įkraunama per USB-C laidą (pridedama)
  •     Jutiklinis perjungimas, skirtas pakeisti šviesos spalvą
  •     Šviečia 8 spalvomis, keičia spalvą palaipsniui kas 3 sekundes
  •     3 darbo režimai
  •     Visiškai įkrautas jis veikia apie 10 valandų
Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras