Natūralūs organinio bambuko vystyklai

Natūralūs organinio bambuko vystyklai

Gamintojas: BABY ONO
Prekės kodas: 397/04
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 7.50€ Mokesčiai: 6.20€
Aprašymas

Natūralūs organinio bambuko vystyklai

Bambuko pluoštas sukuria labai minkštą ir subtilią dangą, palyginamą su šilko prisilietimu. Bambukas yra vienas labiausiai vertinamų augalų, žinomas dėl gydomųjų ir raminamųjų savybių. Tai atsinaujinanti, aplinkai nekenksminga žaliava. Jis auga labai greitai, net iki 1 metro per dieną, jo auginimui nenaudojami pesticidai. Bambukas pasižymi antibakterinėmis savybėmis, todėl yra atsparus pašaliniams kvapams. Dėl bambuko pluošto subtilumo būtina palaikyti tinkamą skalbimo temperatūrą, kuri lemia minkštos struktūros vientisumą.

Natūralios, itin minkštos ir subtilios BAMBOO sauskelnės yra esminis sluoksnių elementas - nepakeičiamas tiek kūdikystėje, tiek naujagimyje.

Bambuko pluošto sauskelnes galima naudoti nuo pat pirmų gyvenimo dienų - kaip vatą, lengvą antklodę, persirengimo įklotą, patalynę ar patogų rankšluostį. Jie ypač gerai veikia kaip priedas žindymo metu arba pečių pagalvėlė, apsauganti tėvų drabužius nuo apmaudo. Jie taip pat gali būti naudojami kaip miego glostymas arba lengvas vežimėlio užvalkalas. Jie tinka bet kurioje situacijoje, kur reikalingas artumas kūdikio odai. Rinkinyje yra 3 sauskelnės: 2 iš jų dekoruotos spalvingais spaudiniais, o trečioji - tolygiai nuspalvinta. Supakuotas į permatomą maišelį.

  •      Itin minkštas;
  •      Antibakterinis;
  •      Daugiafunkcinis;
  •      Lengvo audinio pynimas užtikrinant tinkamą ventiliaciją;
  •      Dėl hipoalerginių savybių produktas tinka jautriai odai;
  •      Atsparus kvapui;
  •      Puikiai tinka tiek namuose, tiek pasivaikščiojimų metu;
  •      Rinkinyje yra 3 sauskelnės: dvi dekoruotos spalvingais spaudiniais, o trečioji - tolygiai nuspalvinta.
Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras