PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais

PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais

Gamintojas: CHARACTER
Prekės kodas: 07321
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 189.00€ Mokesčiai: 156.20€
Aprašymas

PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais

PEPPA PIG didelis medinis namas su 25 priedais

„Kiaulė Peppa“ – visų vaikų dievinama pasaka. Jo pagrindinis veikėjas – mažutė kiaulytė – labai žaisminga. Jis visada turi problemų ir turi daugybę nuotykių. Peppa mėgsta šokoladinius sausainius, gimtadienio vakarėlius ir dviračių keliones bei piknikus. Tačiau labiausiai jis mėgsta savo purvą. Linksmuose jos nuotykiuose dalyvauja visa šeima: tėtis, mama, brolis Jurgis, senelis ir močiutė. Kiekvienam mažajam kiaulės gerbėjui patiks figūrėlių serija ir teminiai rinkiniai su Peppa kiaule.

Didelis medinis šeimos namas yra unikalus, trijų aukštų namas su matmenimis 50 cm x 65 cm! Erdvės namuose, kurias taip gerai pažįsta jūsų vaikas – jos atrodo lygiai taip pat kaip pasakoje! Pramogos yra įmanomos 8 skirtinguose kambariuose, kurių kiekvienas turi smagių funkcijų, baldų ir aksesuarų, tokių kaip svetainė su sofa ir telefono laikiklis, iš kurio galėsite pasidaryti televizorių. Yra virtuvė su virykle su šviesomis ir garsu, vonios kambarys ir miegamasis mamai ir tėčiui Pig su balkonu. Peppos kambaryje yra dviaukštė lova, o palėpėje – žaidimų kambarys su teleskopu ir Mumiučio Kiaulės darbo kambarys, kuriame ji visą dieną gali žaisti kompiuteriu „Laiminga ponia višta“!

Rinkinio turinys ir savybės:   

  •     2 medinės figūrėlės: Peppa ir Džordžas (mamytė ir tėtis kiaulė parduodami atskirai);
  •     Daug priedų/įrangos: spinta, sofa, 2 foteliai, apvalus stalas, viryklė, skalbimo mašina, mikrobangų krosnelė, suolas, 2 kėdės, dviaukštė lova, šviestuvas, 2x spintelė, vonia, tualetinis staliukas, dvigulė lova, teleskopas, kompiuterio stalas, antena, 3x langai, telefono laikiklis, balkono turėklai;
  •     Produktas turi FSC sertifikatą;

Parametrai

  • Amžius nuo 3 metų;
  • Vaiko amžius yra 3, 4, 5, 6 metai;
  • Matmenys apie 50 x 65 cm;
  • Garso ir šviesos efektai
  • Pakuotės matmenys: 18 x 53 x 17 cm
  • Svoris 9.5 (kg)

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras