ROYAL BABY dviratukas+balansinis dviratukas Freestyle 18" 2in1

ROYAL BABY dviratukas+balansinis dviratukas Freestyle 18" 2in1

Gamintojas: ROYAL BABY
Prekės kodas: RO0155-G
Pastaba:
Pristatymas: Teirautis
Prekės būsena:
IŠPARDUOTA
Kaina: 209.00€ Mokesčiai: 172.73€
Aprašymas

ROYAL BABY dviratukas+balansinis dviratukas Freestyle 18" 2in1

Gerbiamos kompanijos „Royal Baby EZ Freestyle 18“ dviratis yra pirmasis dviratis „du viename“, sujungiantis klasikinį dviratį su balansiniu dviračiu. Balansinis dviratis yra puiki pradžia pradedantiesiems, leidžianti sklandžiai išmokti važiuoti. Naujai pristatytas RoyalBaby EZ dviratis leidžia vaikams pirmiausia išmokti pusiausvyros, įgyti pasitikėjimo ir sklandžiai pereiti prie tikro dviračio su pedalu. Dviratis turi galimybę bet kada itin paprastu būdu atjungti pedalą, kurio dėka galime jį pakeisti iš klasikinio dviračio į balansinį paspirtuką ir atvirkščiai. Vairas yra profesionaliai profiliuotas su guminėmis rankenomis, stabdžiais ir mielu varpeliu pandos meškiuko pavidalu. Visa grandinės apsauga nuo sužalojimų ir purvo. Rankiniai stabdžiai pritaikyti mažoms vaiko rankytėms. Patogus balnelis su rankena tėveliams. 18 colių ratai, metalinis rėmas ir kokybiška padanga užtikrins patogų ir stabilų važiavimą. Kokybiški komponentai, nesukeliantys problemų naudojant. Šis dviratis puikiai išgrynintas, proporcingai išlaikomi atstumai tarp vairo, balno ir pedalų, o tai užtikrina sklandų ir patogų važiavimą.

Techniniai duomenys:

- dviratis ant plieninio rėmo ir ratlankių
- rato dydis coliais: 18"
- guminiai ratai, pumpuojami
- patogūs stabdžiai saugiam stabdymui
- idealiai tinka vaikams nuo 5 metų
- profiliuotas vairas
- profesionaliai profiliuotas balnas su rankena tėvams
- po balneliu paslėptas vandens butelis, kuriame telpa 215 ml vandens troškuliui numalšinti
- lengvai nuimami pedalai, kuriuos galima lengvai nuimti, nenaudojant raktų, kad gautumėte balansinį dviratį

Papildoma įranga:
- grandinės apsauga
- varpas
- atšvaitai
- surinkimo raktai
- pompa ratams pripūsti
- atrama kojoms
- pedalų kištukai

Matmenys:

- dviračio ilgis 120 cm
- aukštis nuo žemės iki vairo 81,5 - 89 cm
- balno reguliavimas nuo 52 iki 66 cm
- rato skersmuo 18"
- rekomenduojamas vaiko ūgis 115-150 cm
- rekomenduojamas vaiko amžius 5-9 metai
- dviračio svoris 10 kg

Rekomenduojamas dydis:
- 14 colių dviratis 3-5 metų vaikams
- 16" dviratis skirtas 4-7 metų vaikams
- 18" dviratis 5-9 metu vaikui

Pastaba: net ir to paties amžiaus vaiko ūgis gali skirtis, į tai atsižvelkite renkantis modelį.
 

- Optimizuotas svoris ir geometrija: EZ dviračio rėmo svoris sumažėjo 20%, palyginti su vidutiniu. Išskirtinė vaikams patogi geometrija suteikia vaikams optimalią važiavimo laikyseną. Dėl apatinės rėmo padėties, reguliuojamo aukščio balno ir vairo net maži vaikai gali lengvai kojomis liesti žemę ir užtikrintai judėti.

- nesudėtingas surinkimas: 98% yra iš anksto surinktas. Patentuoti švaistikliai ir kojų atrama pasižymi greito atjungimo be įrankių dizainu. Vieno mygtuko paspaudimu EZ Bike gali persijungti tarp balansinio dviračio ir pedalinio dviračio.

- Atraskite smagiau važinėjant dviračiu: išskirtinis „reaktyvinio variklio“ vandens butelis, mielas skambutis, daugiau šaunių dviračio modifikacijų, dėl kurių jis išsiskiria ir atitinka kiekvieno EZ motociklininko asmenybę.

Dėl unikalios dviračio konstrukcijos ir dizaino Royal Baby prekės ženklas yra atpažįstamas ir vertinamas daugelio vartotojų visame pasaulyje. Royalbaby yra dviračių prekės ženklas, skirtas vaikams. Šio prekės ženklo gaminiai pasižymi aukšta kokybe, patrauklia išvaizda ir novatoriškumu. Royalbaby garantuoja saugų ir malonų pasivažinėjimą kiekvienam vaikui. Dviratis supakuotas į kartoninę dėžutę.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras