Vaikiškas grandininis medienos pjūklas

Vaikiškas grandininis medienos pjūklas

Gamintojas: WOOPIE
Prekės kodas: 30418
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 24.50€ Mokesčiai: 20.25€
Aprašymas

Vaikiškas grandininis medienos pjūklas

WOOPIE žaislinis grandininis pjūklas yra 100% saugus vaikams. Vaikams skirto žaislinio grandininio pjūklo besisukanti grandinė pagaminta iš gumos – nėra pavojaus vaikui susižaloti koks nors elementas ir žaisti su ja galima visiškai saugiai. Vaikiškas grandininis pjūklas netgi įsijungia kaip tikras! Norėdami įjungti žaislinį grandininį pjūklą, patraukite paleidimo rankenėlę aukštyn, tada paspauskite viršutinį rankenos mygtuką, tada apatinį mygtuką. Tai padarius, žaislinio benzininio grandininio pjūklo grandinė pradės suktis ir žaislas pradės skleisti tikroviškus variklio garsus. Žaislinis motorinis pjūklas lavina vaiko vaizduotę ir leidžia pasijusti suaugusiu, atliekančiu svarbius darbus.

Charakteristika:

    - žaislas, skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus,
    - Labai tikroviška išvaizda,
    - guma, besisukanti grandinė užtikrina saugų žaidimą,
    - žaislas skleidžia tikroviškus garsus,
    - kad grandinėlė suktųsi, įjungę žaislą starterio rankena, pirmiausia paspauskite viršutinį rankenos mygtuką, o po to apatinį - grandinė pradės suktis,
    - Mažiausiųjų labui žaislas pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų,
    - Maitinimas: 3 x AA baterijos (į komplektą neįeina).    

    - Pjūklos matmenys: 37 x 15 x 10 cm.

Woopie žaislai turi vieną tikslą – pradžiuginti vaikus! Tarp plataus asortimento Woopie, be kita ko, turi karnavalinių kostiumų ir kostiumų vaikams, taip pat pakabinamas sūpynes, putplasčio žaislus, įvairių rūšių sodo žaislus ir dar daugiau! Nusižavėkite linksmybėmis – patraukite Woopie!

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras