Vyšnių kauliukų šildyklė Cherrystone Warmer (Yellow)

Vyšnių kauliukų šildyklė Cherrystone Warmer (Yellow)

Gamintojas: AKUKU
Prekės kodas: 996646
Pastaba:
Pristatymas: PER 1-2 D.D.
Prekės būsena:
Parduotuvėje
Kaina: 9.00€ Mokesčiai: 7.44€
Aprašymas

Vyšnių kauliukų šildyklė Cherrystone Warmer (Yellow)

Pagaminta iš 100 % vaikams nekenksmingos medžiagos, iš atrinktų, švarių ir džiovintų vyšnių kauliukų. Produkte nėra jokių pavojingų skysčių, kurie galėtų išsilieti. Kaitinamas, jis gali išlaikyti temperatūrą iki 1 valandos. Jis natūraliai išskiria šilumą, todėl pašalinama nudegimų ir odos pažeidimų galimybė.

Forma užtikrina puikų prigludimą prie mažo pilvuko.

SVARBU: Nuimamas užvalkalas, kurį galima skalbti.

Naudojimas kaip šiltas kompresas:

- kūdikių diegliai, pilvo pūtimas
- išialgija
- raumenų skausmas

Naudojimas kaip šaltas kompresas:
- sumušimai
- iškilimai
- patempimai
- karščiavimas
- galvos skausmas
- vabzdžių įkandimai

Kaip naudoti:

- pašildyti:

Nuimkite užvalkalą. Šildyklę įdėkite į mikrobangų krosnelę (650 W / 1,5 min.) arba orkaitę (130°/apie 10 min.), padėkite ant radiatoriaus ar bet kokio šilumos šaltinio. Niekada nekaitinkite vyšnios kauliukų pagalvės ant atviros liepsnos ar žarijų. Kyla gaisro pavojus. Rekomenduojame kaitinti orkaitėje, kad visi vyšnių kauliukai pasiektų vienodą temperatūrą. Mūsų šildytuvas lėtai išleidžia šilumą maždaug 1 valandą. NIEKADA NEŠILDYKITE su užvalkalu. Įspėjimas! – Karščiuojant, sergant ūmiu uždegimu, venų ir širdies ligomis, egzema, augliais ar vėžiu, nenaudoti karštų vyšnių.
- atvėsinti:
Tiesiog įdėkite šilčiau (be užvalkalo) į šaldiklį (30-60 min.) arba į šaldytuvą apytiksliai. 2 valandos. Nepamirškite, kad jis nesiliestų su maistu.

Venkite skalbimo – šilumos pagalvė gali prarasti savo savybes. Užvalkalą galima skalbti rankomis arba skalbimo mašinoje 40°C temperatūroje.
Šiltesnė pagalvė nėra žaislas. Visada naudokite šį gaminį su suaugusiųjų priežiūra. Sudėtyje yra smulkių dalių, kurias galima praryti – užspringimo pavojus. Prieš kiekvieną naudojimą įsitikinkite, kad pagalvės užvalkalas nėra sugadintas. Išmeskite po pirmųjų pažeidimo ar silpnumo požymių.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimąPastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras