Žaidimas "Pagauk vikšrą"

Žaidimas "Pagauk vikšrą"

Prekės kodas: ZA3818
Pastaba:
Pristatymas: PER 3-5 D.D.
Prekės būsena:
TIEKĖJO SANDĖLYJE
Kaina: 20.00€ Mokesčiai: 16.53€
Aprašymas

Žaidimas "Pagauk vikšrą"

Medinis žaidimas Morkos ir vikšrai yra žaislas, skirtas patiems mažiausiems vaikams. Žaidimas tikrai patiks kiekvienam mažyliui dėl linksmų spalvų ir gražios grafikos, kuri pritraukia dėmesį ir skatina linksmintis. Šio įdomaus žaidimo dėka vaikai turi galimybę vystytis ir žaisti įvairiais būdais. Vaikai gali žaisti vieni arba kartu su bendraamžiais.Kad kirminai nekeltų grėsmės augančioms morkoms, reikia jas greitai nuskinti!
Kiekviena morka yra skirtingo dydžio, visas jas reikia tinkamai sureguliuoti, kad nė viena neišsikištų iš skylutės. Meškerės pagalba galima įkišti arba iš skylučių ištraukti spalvingus vikšrus, kurių kiekvieno galvoje yra magnetas.

Žaidimas palaiko vaiko vystymąsi, spalvų ir formų atpažinimą, šio žaislo dėka vaikai lavina vikrumą: rankų ir akių koordinaciją,
Žaislas pagamintas tik iš medžio, todėl jis yra patvarus ir tvirtas. Jis buvo sukurtas atsižvelgiant į jauniausią, todėl neturi aštrių kraštų. Graži grafika, nutapyta saugiais, netoksiškais dažais, tikrai patiks kiekvienam vaikui.
Žaislas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Matmenys:
- stovas: 14 cm x 14 cm x 5 cm
- didžiausia morka: 8,5 cm x 3 cm
- mažiausia morka: 8 cm x 2 cm
- kirmėlės: 5 cm x 1 cm
- strypas: 15 cm x 0,8 cm (stygos ilgis: 17 cm)

Žaislas supakuotas gražioje, spalvingoje kartoninėje dėžutėje, puikiai tiks kaip gimtadienio dovana ar maža dovana.

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimą



Pastaba: HTML nėra išverstas!

Blogas            Geras