Kita

Eiliškumas:
Rodyti:
Gamintojai :
Rodymas: Sąrašas Tinklelis
 • BABY ONO apsauginis klupėjimo demblys maudimui
  BABY ONO apsauginis klupėjimo demblys maudimui, minkšto vidaus išklojimo dėka padidina maudančio vaikutį tėvelio komfortą. Demblio apačia yra padengta atspariu slydimui sluoksniu, todėl demblys patikimai laikosi pagrindo. Viršutinis demblio sluoksnis yra pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos, ..
  Mokestis: 6.61€ 8.00€ 10.72€
 • BAMBINO galvos lankas maudynėms
  Galvos lankas maudynėms puikiai pagelbės maudynių metu, nes jo kraštai neleidžia muilui ir vandeniui patekti į akis ir ant vaiko veido. Lankstus ir puikiai priglundantis prie vaiko galvos. Pagamintas iš minkšto, netoksiško plastiko. Tinka vaikams nuo 6 mėn. ..
  Mokestis: 5.79€ 7.00€
 • CANPOL BABIES galvos lankas maudynėms
  Galvos lankas maudynėms puikiai pagelbės maudynių metu, nes jo kraštai neleidžia muilui ir vandeniui patekti į akis ir ant vaiko veido. Lankstus ir puikiai priglundantis prie vaiko galvos. Pagamintas iš minkšto, netoksiško plastiko. Rekomenduojama vaikams nuo 0 mėn.     ..
  Mokestis: 4.88€ 5.90€
 • CANPOL BABIES maudynių kepurė
  Apsauga nuo šampūno ir vandens patekimo į akis maudynių metu. Skirtas naudoti maudynių metu, kad į akis nepatektų šampūno ir vandens. Taip pat gali būti naudojama ir kai vaikui yra kerpami plaukučiai, kad nekristų į akis plaukai. Tinka vaikams nuo 0 mėn. ..
  Mokestis: 4.13€ 5.00€
 • SKIP HOP muilo ir šampūno dozatorius Penguin
  Besišypsantis pingvinas skysto muilo dozatoriaus pavidalu neleis jums priminti savo mažyliui, kad jis dažnai plautų rankas! Vaikas pats nubėgs pasitikti mielojo pingvino, todėl jo mažos rankytės visada bus švarios ir žvalios. Modernus dizainas universaliomis baltos ir pilkos spalvos spalvomis bei au..
  Mokestis: 14.88€ 18.00€ 25.75€